Stone Sour

Imam prvi album, Stone Sour. Pa, nisu nesta posebno, mada ima dobrih stvari - Bother (jedna od najlepsih laganih koje sam ikada cuo), Inhale, Get Inside, Inside The Cynic,..... Kako god, samo to sto su Corey i Jim tamo dovoljno mi je da ih slusam. Imam sva tri spota sa prvog albuma, i svi su odlicni, ali sa novog nemam apsolutno nista, ni spotove (a izdali su vec dva singla) niti jednu pesmu :(
 
blastmaster:
Imam prvi album, Stone Sour. Pa, nisu nesta posebno, mada ima dobrih stvari - Bother (jedna od najlepsih laganih koje sam ikada cuo), Inhale, Get Inside, Inside The Cynic,..... Kako god, samo to sto su Corey i Jim tamo dovoljno mi je da ih slusam. Imam sva tri spota sa prvog albuma, i svi su odlicni, ali sa novog nemam apsolutno nista, ni spotove (a izdali su vec dva singla) niti jednu pesmu :(
hmmm ja mislim da su tri Reborn(strava),Through The Glass(ODLICHNA,ako ti se svidja Bother svidetje ti se i ova ;) ) i 30/30-150(mnooogo motjna)
 
Corey je otiso u Slipknot upravo zbog toga sto je Stone Sour beio previse mek pa mu ostali clanovi nisu dozvoljavali da pravu tvrdje pesme, a to je bilo ono sto je on hteo da radi. Kako god, mislim da je njegov vokal na Iowa-i polovina labuma, a ako Slipknot planiraju za novi album nesto kao Vol.3, sto se mene tice, bolje da se i ne sastaju, a Joey neka ode u Wednesday 13 (sto je, u stvari, kopija Murderdolls-a)
 
blastmaster:
Corey je otiso u Slipknot upravo zbog toga sto je Stone Sour beio previse mek pa mu ostali clanovi nisu dozvoljavali da pravu tvrdje pesme, a to je bilo ono sto je on hteo da radi. Kako god, mislim da je njegov vokal na Iowa-i polovina labuma, a ako Slipknot planiraju za novi album nesto kao Vol.3, sto se mene tice, bolje da se i ne sastaju, a Joey neka ode u Wednesday 13 (sto je, u stvari, kopija Murderdolls-a)

Alije ostou StoneSour-u jerga SlipKnot ograničava... ai nemam nešto osećaj dabi mogo ponovoda radi nešto poput ajove... ai činimise daće ako izađe novi album SlipKnota više ličitina SS nego na njih... samo malo drukčije zbog inztrumenata... tamo-vamo... i tako to...
 
@CobRa-SiC: pa ako nastave linearno da opadaju od Iowe'a preko Vil.3 prema novom albumu, verovatno si u pravu da bi to licilo na SS. A ako vec propadaju (mislim na Slipknot), mislim da je bolje da propadnu kao )koliko-toliko) veliki bend, nego da im se desava ono sta se desava Metalici
 
meni je maki poslao tri pesme i....odusevila sam se!!!!Mislim da su sjajni!Samo...smrc nema ko da mi da neki njihov album..u mojoj skoli ni ne znaju za njih...cry,cry
 
za njih sam chuo pre neki nedelju dana... drug mi dao link za through glass i bother.. .odushevio sam se... pa.. ako imaju josh takvih pesama neka mi neko napishe ime pesme.. pa da poslusham :)
 
pa imam oba cd-a.. dok je prvi bio neshto vishe -u pokushaju- od albuma, drugi je ispao jako solidno.
problem je shto bi neki ljudi i tu hteli do Corey zvuchi kao u Slipknot-u, a to nece moci..
Nego, drugi album je dosta solidan, skoro hard rock u nekom novijem smislu. Svetski otpevevano i produkcija ubija. Muzika, u ritmu, ako ishta, i ne smara.

Za izbegavati: looking through the glass. Uzasno gay pesma.

---

tema: Slipknot

odgovor: ne dzapajte se oko toga sada, ima vremena

zakljuchak: postponed.
 
ahhh..Through the Glass je prelepa pesma i kako bi bila gej kada peva o svojoj zheni :confused:...ustvari o njoj i njegovom problemu sa alkoholom koji je imao...nikako ne mozhe biti gay pesma ;)
 

Back
Top