my skate

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne... :( ali je sk8 moj san...imam drygove koji sy me terali da vozim to "chydo" ali ja sam malo vishe smotana za te stvari....tako da sam odystala...
sk8eri sy jedni od mojih "slabih tachaka" :lol:
 
nensy4ever:
:lol: :lol: :lol:
was josh ako imash dredove...odma' nas zeni :lol:
shalji ti blago nama sliq pa cemo se snaci vec nekako :lol:
E to,to!
Al' kako cemo nas dve na njega jednog!? Da ga kloniramo,ili da promeni veru,pa ono bigamija (il' kako se vec kaze)... :lol: :lol:
E a ako ima nekog brata ili druga koji je kao on... :lol:
 
Ma kakvi bre skejteri banderaši... :roll: Lično mene jako nerviraju oni što šatro voze skejt ispred ''Srpskog narodnog pozorišta'', bezveze skrnave tu... :roll: Aj bar da znaju da voze, nego nemaju pojma, i kao neki trip im je kad voze i skoče kao i to im je trik :lol: Ili kad slajduju 1 sekundu, kao skoče nešto na neku šipki koju su dovukli tu ( usred centra ispred na platou pozorišta :shock: ) i siđiu sa nje ali najčešće ne odrade kako treba... :roll: Ma frikovi... Ja poštujem ljude, prave skejtere koji znaju nešto i lepo to rade a ne ovu balavurdiju naduvanu koja pojma nema...
 
:shock: Kako si pogodiJo :shock:

Gay?
d040.gif
 
Evo sa' će, sa' ću ja da je zovnem. ;)

PAAAAAAAAAAAJPEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOLAZI VAMO TRAŽI TE NEKIIIII GAAAAAAARRRRRRRRRRRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sa' će ona, sačekaj malo ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top