Zenske tracarije...

shushu:
inace kod mene je problem sto je drustvo iz kraja i skole dosta izprepletano, pa svako ima nekoga kome prica sve u poverenju...i taj neko ima neku drugu osobu kojoj prica sve u poverenju... i tako se i sire te price
a, sad mi je jasno zasto ti je truba da te tvoja ekipa vidi sa mnom :wink:
inace, da znas i ja te ogovaram fo forumu, tako da meni nemoj nista da pricas........ :lol:
salim se, mene ni ne zanima sta ti s kim radis, imam tako ortakinje koje mi pricaju sta su s kim radile, a ja ih ne slusham.........
 
Sve je to individualno, neko ce sve da slusa dok je u igri, na primer, dok te zanima nesto o tome ko je s kim i ko sta radi, onda ces znati koga da slusas, a kad jednom izadjes iz svega kao pobednik, onda te zanimaju neke druge stvari.
 
newerna_beba:
A ja volim da tracarim sa drugaricama,naravno u granicama normale,ali one su ponekad taaaako nepodnosljive,zato ja najvise cutim u mom krugu.... Ali uzalud... ko da mi se misli citaju....

E to... to je pitanje... sta ima toliko zanimljivo u tracarenju, da jednostavno svaka devojka to voli???
Ja jos nisam sreo devojku koja bar sa nekim ne voli da tracari... moze ona da se pravi kao nista je ne zanima nije ona u tom fazonu itd itd.. ali cim se nadje nasamo sa takodje zenskom osobom (e sad nekima je to bilo koja zenska osoba, nekima je neka posebna no nebitno) to krene takvo tracanje da to nije normalno.... :roll::roll::roll:
 
Istina... u muskoarci su tracare veeelike... ja znam po mojim drugovima.... oni bolje od svake djevojke u gradu znaju ko je sa kim,od kad,jesu li spavali,dje izlaze,koliki im je racun i sl....mislim... :roll:

A zasto tracarimo.... pa to ti je psiha covjece,da nema traca niko se sa nikim nebi poznavao.... trac ne mora uvijek da bude negativan,vec moze i lijepo da se ogovara...
 
@mare nemam pojma odakle ti ideja da mi je trulo da me moje drustvo vidi sa tobom? ja sam ne zelim da mesam drustva...to sam jednom pokusala i na kraju sam se sjebala...

e sad i ja naravno umem da sednem sa drugaricama da tracarim, ali se isto trudim da to bude u granicama normale, tj da taj trac ne povredi ni jednu osobu...jer znam koliko je meni bilo tesko kad su poceli jos u osmom razredu da se sire neki tracevi o meni...

inace najvise mrzim ono sto sam rekla, kad ljudi donose neke zakljucke na osnovu traceva i pretpostaki, i onda o sire kao proverenu pricu
 
shushu:
@mare nemam pojma odakle ti ideja da mi je trulo da me moje drustvo vidi sa tobom? ja sam ne zelim da mesam drustva...to sam jednom pokusala i na kraju sam se sjebala...
ma zezam se, secas se sta si mi rekla kad smo se rastajali posle havane, nego pravo da ti kazem mene nervira sto se svi druze preko tih krugova i sto su ti krugovi jako zatvoreni........
to me nervira u ovoj zemlji sto ako ides negde sam pa nadjes nekoga tamo nepoznatog i posle taj shvati da si ti ok, ali kopka ga kako to da ides sam, a svude u svetu je normalno da obilazis gradove i da se upoznajes sa ljudima, samo si ovde freak ako ides sam i to praktikujes...............
a ja sam uvek vise voleo da se upoznajem sam pogotovu sa ribama, nego da me neko upoznaje, a najvise mrzim kad se lik upozna sa ribom i trazi joj drugarice, to su oni indijanci sto ne smeju sami da pridju ribi, i takvi su ovde cool, a oni koji idu na start su ili napadni ili asocijalni.........
jednom sam biou revolutionu iso sam sam i vidim ekipicu od 7 riba i 2 ortaka, i ja zapocnem pricu sa njima i pitam ih da sednem kod njih, i napravili mi mesto, pa krenuli da se upoznajemo............ tek od jednom jedna riba me upita: "Marko, a jel imas ti neku traumu iz detinjstva pa izlazis sam"......... sta da kazem vise..............
uvek sam mrzeo te krugove i to mi je jako primitivno, podseca me na plemena i klanove
a sto se tice ogovaranja, boli me **** sta neko prica o meni i ne pogadja me, nego mi smeta to sto ja posle imam neke otezavajuce okolnosti zbog toga..............
navodim opet primer iz kabeze, tamo sam se posvadjao sa nekim organizatorima, sad oni znaju moj prljav ves i pricaju ribama koje dolaze tamo, tako da primecujem da neke ribe koje me na pocetku cool prihvate posle olade kad cuju te gluposti
 
mare34:
stvarno ne razumem sta si htela da kazes, samo sam naslutio jednu mogucnost

Pa htela sam da kazem, slusas traceve sve dok ti znace nesto ljudi koji ih pricaju i sve dok mislis da te doticu, a kad jednom pocnu da te zanimaju neke stvari koje su daleko iznad moci shvatanja tih koji pricaju te traceve, onda ces zanemariti njihove traceve, uveliko ces se osecati iznad njih, kao pobednik, a sa drugim drustvom, ili sa nekom devojkom, ili sa nekim deckom, upustices se u neke druge price koji se ticu nekih drugih stvari i ljudi.
 
topmodelsica:
Pa htela sam da kazem, slusas traceve sve dok ti znace nesto ljudi koji ih pricaju i sve dok mislis da te doticu, a kad jednom pocnu da te zanimaju neke stvari koje su daleko iznad moci shvatanja tih koji pricaju te traceve, onda ces zanemariti njihove traceve, uveliko ces se osecati iznad njih, kao pobednik, a sa drugim drustvom, ili sa nekom devojkom, ili sa nekim deckom, upustices se u neke druge price koji se ticu nekih drugih stvari i ljudi.
ja sam voleo traceve i onda sam se okrenuo zen budizmu i poceo da meditiram :lol:
 

Back
Top