Srecan polazak u novi razred

danas sam postao djak prvak. cak su mi mama i tata kupili pevca da me probudi. da sve bude ko u onoj pesmi.
petlicu prvaku sutra me probudi pre nego sto ptice iz gnezda poskacu
pre dece i ljudi vikni glasom jasnim prvi dan u skoli da ti ne zakasnim
jedini sam poneo sve knjige. torba veca od mene. cak sam pod misku stavio blok najveceg formata. jedino nisam imao kesu za blok. to mi je zao. na omotima za sveske nalaze se britni spirs, dzenifer lopez, dzastin timberlejk, dejvid bekam i aleksic seka. bojice sam dobio od komsinice. 32 komada. jedva cekam prvi cas likovnog. na svecanosti je bilo prijatno. prozvali su me treceg po redu. direktor mi je urucio svesku, olovku, gumicu i rezac kao znak dobrodoslice. hteo sam i nesto da odrecitujem ali mi nisu dali. cini mi se da je mama u jednom trenutku zaplakala od srece, a tata mi je u povratku kuci dao 500 dinara.
 
banegad:
danas sam postao djak prvak. cak su mi mama i tata kupili pevca da me probudi. da sve bude ko u onoj pesmi.
petlicu prvaku sutra me probudi pre nego sto ptice iz gnezda poskacu
pre dece i ljudi vikni glasom jasnim prvi dan u skoli da ti ne zakasnim
jedini sam poneo sve knjige. torba veca od mene. cak sam pod misku stavio blok najveceg formata. jedino nisam imao kesu za blok. to mi je zao. na omotima za sveske nalaze se britni spirs, dzenifer lopez, dzastin timberlejk, dejvid bekam i aleksic seka. bojice sam dobio od komsinice. 32 komada. jedva cekam prvi cas likovnog. na svecanosti je bilo prijatno. prozvali su me treceg po redu. direktor mi je urucio svesku, olovku, gumicu i rezac kao znak dobrodoslice. hteo sam i nesto da odrecitujem ali mi nisu dali. cini mi se da je mama u jednom trenutku zaplakala od srece, a tata mi je u povratku kuci dao 500 dinara.

Ahahahahahahahaha............bravo bravo................:lol: :lol: :lol:
 
pajamaca:
i bane sine...
u koju ti to školicu ideš kad si dobiJo svesku i olovku jbt gratis:lol:
sigurno su mama i tat platili direktoru da mi uruci poklone. nesto nisam primetio da su i ostala deca dobila. bas me briga, prvi dan u skoli je protekao sjajno. odveli su me i na sampite kod siptara poslasticara. sutra cemo u zooloski vrt. dika i ponos porodice je krenuo u prvi razred.
 

Back
Top