vojni muzej u beogradu...

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
dakle, nisam biotamo stoo godina, i rek'o malo da obidjem...kad imam sta da vidim...
nema drugog svetskog rata...
stari vek, srednji vek, sve ima...nato agresija - ima...
nema drugog svetskog rata..
onaj sto radi tamo na pitanje "Sta je sa WW2?" je odgovorio "NEMA"!!!

ne mogu da verujem koliki smo chobani, pa to sad kao da se nije desilo, samo zato sto je sad aktuelna cetnicka prica, a ne partizanska...mislim...ma ne mislim, totalno sam ostao bez teksta....
voleo bih samo da znam koji je idiot odgovoran za to...kao u nemackoj posle ww2....
 
lepo - sklonili...
valjda neki bilmez tamo umesto da pokaze jedan MG42 i kaze "to je MG42" oseca potrebu da kaze "to je sarac iz koga smo przili domace i strane izdajnike i okupatore", a to je normalno idiotski - i nema...
 
ober, kao po obicaju ovaj forum postaje kao 92-ojka. znaci... nije skinuta postavka i to je van pameti nego se renovira i zatvorena je za javnost. kada ce biti gotova, zavisi od finansijskih sredstava. inace u vojnom muzeju radi jako fin i kulturan svet, pocev od istoricara do svih ostalih ljudi.
 
ako je tako - odlicno, ja sam samo prepricao sta se desilo...
ovaj je izgledao kao da je hteo da me pojede kada sam pitao o cemu se radi...ko zna, mozda je to shvatio kao neku provokaciju, ali u svakom slucaju, vasi odgovori su me smirili :)
 

Back
Top