Sta znaci kada neko dodje pijan

AcaBg82:
I kaze vam da bi pre voleo ako ga devojka vara da ga vara sa vama nego sa nekim tamo malim smradom.
Boji se da ga devojka vara, ali vidi da ne moze nista da ucini.- to je ocigledno
Ostalo, moze da bude dosta toga, zavisi da li je voli, sta misli o tebi, kakav je, u kakvom je trenutno raspolozenju ...
Ne znam sto uopste pitas takve stvari kad niko od nas ne zna kako tvoj ortak razmislja.
Trebalo bi da si u poziciji da bolje procenis od nas, jel.
Pre neki dan si pricao o lovackim pricama, davno slicno nesto o pijancenju, sad opet o nekom pijancenju i mlacenju, jos kazes da drugovi nece da te upoznaju sa ribama.
Svaka ti cast, kako opstajes. Ja, iskreno, pre uopste ne bih izlazio iz kuce nego sto bih imao posla sa takvima.
 
Cossack:
Boji se da ga devojka vara, ali vidi da ne moze nista da ucini.- to je ocigledno
Ostalo, moze da bude dosta toga, zavisi da li je voli, sta misli o tebi, kakav je, u kakvom je trenutno raspolozenju ...
Ne znam sto uopste pitas takve stvari kad niko od nas ne zna kako tvoj ortak razmislja.
Trebalo bi da si u poziciji da bolje procenis od nas, jel.
Pre neki dan si pricao o lovackim pricama, davno slicno nesto o pijancenju, sad opet o nekom pijancenju i mlacenju, jos kazes da drugovi nece da te upoznaju sa ribama.
Svaka ti cast, kako opstajes. Ja, iskreno, pre uopste ne bih izlazio iz kuce nego sto bih imao posla sa takvima.

Ja sa njima i ne izlazim. Cak sta vise u zivotu sam pogubio dosta prijatelja, tj prestali su da se javljaju. Ali mi kad cujem ovakve izjave lagano ulazi u glavu zasto. I iskreno boli me kita, ne vidim ja u njima konkurenciju nego oni u meni. Ovakve izjave su cist dokaz da oni u meni vide konkurenciju i da su ljubomorni , a to samo oni znaju zbog cega.

Mislim 100 X sam cuo u zivotu izjavu tipa "Aco brate da ja izgledam ko ti...." PA **** IH JA.

Na kraju krajeva takvi zavidni likovi mi nisu ni potrebni.
 
livija:
vidim josh te drzhi....... :-D malo.... ali je tu... bucjka se neshto

ne bucka se nista.
Ja sam i dalje povucen i cutlji i ne pricam mnogo. Mozda izgledam bolje od njih, ali na recima nisma bolji od njih. I zaista mi ne idu u glavu izjave tipa da ja ugrozavam neciju vezu ili neciju devojku ili bilo sta slicno, a cuo sam te price. Ja sam zaista poslednja osoba od koje treba tako nesto da ocekujete. Pogotovu sto sam veoma posten covek.
 
AcaBg82:
ne bucka se nista.
Ja sam i dalje povucen i cutlji i ne pricam mnogo. Mozda izgledam bolje od njih, ali na recima nisma bolji od njih. I zaista mi ne idu u glavu izjave tipa da ja ugrozavam neciju vezu ili neciju devojku ili bilo sta slicno, a cuo sam te price. Ja sam zaista poslednja osoba od koje treba tako nesto da ocekujete. Pogotovu sto sam veoma posten covek.

Dragi nash Narcisu,kad budesh u stanju da odvojish malo ljubavi za druge naci ces i devojku. ;)
 

Back
Top