KOJE SU TI TRI ŽIVOTINJE NAJOMILJENIJE I ZAŠTO?

Aham, da, onda evo ovako, pas mi se svidja zato sto je kao sto su vec rekli najbolji covekov prijatelj, macka jer je samostalna ali opet ne moze bez mene i to pokazuje na svoj nacin, dalje puma zato sto mi je onako graciozna, prelepa, brza, samostalna itd, za zmiju ne znam tacno jer su pocele od skora da mi se svidjaju, tacnije posle jednog susreta u divljini, a za ajkule, pa mislim da bi crkla na mestu ako bi je srela u moru, ali valjda je to ono na cemu joj se divim.
 
Jevdjo:
Tele,jagnje,prase mnogo su ukusni. :lol:


Hahahah ... svaka čast na odgovoru
c008.gif
 
Na zivotinje gledam kao i na ljude.Ne mogu da kazem volim macke jer ih ne volim sve jer svaka od njih ima drugaciji karakter i ponasanje.Imala sam nekoliko macaka do sad ali najvise sam volela jednu macu sto sam je imala pre 15 godina i sadasnjeg clana nase porodice macka Momcila.Volimo ga zato sto je mazan,nenametljiv,besuman,uredan,pametan,obziran i sto voli i on nas.Najdrazi pas kojeg sam dosad imala je bila mesanac jazavcara i njemackog lovnog terijera.Bila je razigrana,vesela,prepametna,poslusna,odana,za druge opasna a prema nama nezna,lepa.Volela sam jako i jednu sarenu kokicu cverglicu ali to je vec pod cetiri.Dzabe je meni sto mi se od svih zivotinja najvise svidja crna pantera kad mi je nedostupna i nikad je necu imati.One prve 3 su se po mnogo cemu izdvojile od meni dostupnih i ostavile su traga u nasim zivotima i secanjima.Poneke zivotinje nas osvoje , ulepsaju i upotpune zivot.Koliko im dajemo puno vise nam vracaju.
 
1. PAS - Ma koliko ih voleli, to nije ni delic njihove ljubavi, odanosti i posvecenosti svome vlasniku!
2. MACKA (kao rod, generalno) - samostalnost, gracioznost, inteligencija, neukrotivost (cak i kod obicne, domace, ali i persijske, u kojoj ipak cuci jedan mali lav ili tigar).
3. PAPAGAJ (kakadu, ara, aratinga, zako, amazonac, ...) - u zavisnosti od sorte, kombinacija osobina macke/psa.
 

Back
Top