Kako da pratim sta drugi rade

Bijese neko programce, kome sad ne mogu da se sjetim imena, neko ce vec reci njegovo ime koji biljezi sve sto uradi na kompu.. Postoji takva vrsta softvera, i kako rekoh biljezi sve sto se uradi, doduse cini mi se sto se otkuca na tastaturi, a kao provjeru imas tekstualni dokument koji taj program pravi da bi mogao da vidis sta je ko radio na kompu u tvom odsustvu..

E jos da se sjetim imena progija bilo bi dobro...

....P.S. Usput ovo je za Softver...
 
ili ko to tamo peva! :lol:
no,evo shta sam izguglao na ovu temu:

Basp PRO v4.7.1 (490 kb) Ova najnovija verzija popularnog BAlkanskog SPijuna pored opcije snimanja aktivnosti na tastaturi (svega sto se otkuca) sada ima i dodatne opcije "snimanja" desktop-a posmatranog racunara odnosno da "belezi" URL adrese posecenih Web sajtova. U ovoj verziji program moze da salje sadrzaj LOG fajla na bilo koju e-mail adresu a nova opcija je i skrivanje foldera programa i onemogucavanje deinstaliranja programa neovlascenim licima... Ipak, najnovija "stealth-autorun" metoda skrivanja programa iz startup liste (pa niko ne moze otkriti da se pokrece zajedno sa windowsom) cini ga jedinstvenim, ne samo kod nas...

U ovoj verziji moguc je nadzor racunara (opcija SUPER NADZOR) kome nemamo fizicki pristup!

Mozete snimati celokupni desktop ili samo "aktivni" prozor (onaj u kome se tog trenutka radi cime su fotografije manjih dimenzija, jasnije i preciznije i tada snimate samo ono sto korisnik tog momenta radi...) NOVI filter za snimanje otkucanih tekstova samo ako je odredjena aplikacija pokrenuta takodje ce vam olaksati "nadzor" i uciniti ga efikasnijim...

PREPORUCUJEMO ZA:

- SOPSTVENU ZASTITU (Imate uvid da li je i kada neko dirao vas racunar, odnosno sta je radio na njemu...)
- NADZOR VASE DECE (Imate uvid da li je koriscen internet i koji su sajtovi poseceni odnosno sta vasi klinci rade na racunaru, cak i kada niste kod kuce jer program moze poslati podatke na vas e-mail tj. racunar na poslu ...)
- SPASAVANJE VAZNIH PODATAKA (Zamislite da kucate neki vazan tekst i sutradan ga greskom izbrisete ili ste obrisali vazan e-mail koji niste poslali... Balkan PSpy je na srecu sve to zabelezio...)
- KONTROLU VASIH RADNIKA (Uvek znate da li i kada su radili privatne poslove ili kojim slucajem slali poverljive informacije iz vase firme konkurentu...Ukoliko nisu radili i to cete lako utvrditi i time imati uvid u efikasnost odnosno neefikasnost vasih radnika...)
- I NARAVNO MOZETE SE I NASALITI I IZNENADITI VASE PRIJATELJE INFORMACIJAMA KOJE ZNATE O NJIMA (svi ce biti iznenadjeni kad im onako ovlas kroz asocijaciju iznesete sadrzaj e-maila koji su upravo poslali...ili adresu sajta koji su tog jutra posetili sa slikama kao dokaz...)

NAPOMENA: Procitaj pazljivo uputstvo o koriscenju programa i ne zaboravi PASSWORD (zapisi negde sa strane) odnosno "Hot keys" za skrivanje\pokazivanje programa jer kasnije neces moci da mu pristupis odnosno da ga deinstaliras sa tvog racunara....

DOWNLOAD: http://www.univerzalsoft.com/programi/basp.zip
 
Dobri su ti SPY AGENT i REAL SPY MONITOR koji ti beleze sve sto je ukucano na kompjutertu (pa i sifre), svakih nekoliko sekundi uslika monitor, belezi razgovore preko nekih messengera... Ali oba se placaju a u demo verziji mogu da se koriste samo 20 minuta. Mogla bi i da nabavis celu (kupljenu) verziju besplatno preko programa limewire... Ali ne znam jel to legalno. Ja sam tako nabavila spy agent i zadovoljna sam.
 

Back
Top