КО ВЛАДА СРБИЈОМ?

Ма није.......него све ми нешто,ништа,није јасно.
Радикалима не ваља Влада,Влади нису добри опозиционари.......
А сви стоје мирно кад се појави ММФ или тамо неко трећи који има паре.
А ко има паре има и моћ........то је ПРАКТИЧАН одговор Петру....
Дакле није метафизички....
 
kakvo pitanje.............ko vlada Srbijom............??????????

Pa vlada vlada Srbijom.............ko drugi??
Sta ocekujete, da Srbijom vladaju vladari iz senke, krupni kapital, i slicne gluposti??

Srbija je banana drzava, a u banana drzavama vladaju bananameni.........nema tu ni svetskih kapitala, ni masona, ni templara, samo gologuzija koja se docepala vlasti nad malo vecom gologuzijom.

Eto, ko vlada Srbijom............Kostunica, ministri, i naravno , po starom srpskom obicaju, gospodje ministarke, gospodja premijerka, i sitna decurlija onih na vlasti...............
 
Ај још мало размисли кохен.....брз си у одговорима.
Наравно да постоји Влада и формално она влада.
У другом делу поста побијеш себе и .........еби га
На крају оплљунеш коштуницу и остале који су промењљива категорија.
А и они и следећи ће морати да слушају неког.......
мани владаре из сенке.......
 
Formalno i neformalno vlada vlada Srbije..................
Ja bi voleo da je vlada Srbije samo provodnik politike nekog pametnijeg udruzenja gradjana ili drzava, ali , po rezultatima koji su vidljivi , nazalost.......................nije!!!!!!!!!!!

Kada vlada Srbije bude samo izvrsilac naloga velikih svetskih igraca, koji ce Srbiji naci pravo mesto u novoj preraspodeli moci, i globalne ekonomije.................bice mnogo bolje,

Ovako, osudjeni smo do daljnjeg, da zivimo po pravilima i idejama laika i diletanata,kao sto je Velja Ilic......i jos neki......

Najbolje bi bilo , kada bi Srbijom , recimo vladala vlada i parlament, npr, Republike Irske........ljudi su dokazali da znaju znanje.............

p.s.
Interesuje me sta postavljac misli, pod tim:" ko vlada Srbijom??"
 
besniris:
Srbijom vladaju tajkuni najgore vrste.Imaju svoje ljude na svim znacajnim mestima koje su kupili za saku dolara.

У сваком случају, капиталисти су ти који владају целим светом... А на нашем локалном нивоу, владају наши тајкуни... Ал' брате, боље и наши српски тајкуни да владају, него да нас купују са запада... Кад нас профитери јебу у мозак у сваком случају, да су бар наши... :lol:
 
ШЕШЕЉ:
У сваком случају, капиталисти су ти који владају целим светом... А на нашем локалном нивоу, владају наши тајкуни... Ал' брате, боље и наши српски тајкуни да владају, него да нас купују са запада... Кад нас профитери јебу у мозак у сваком случају, да су бар наши... :lol:

Nevalja nikako.Mozda tajkuni jesu sa ovih prostora ali su zato pokupili sve najgore osobine zapadnih kapitalista,mozda su jos i gori.Obrni okreni crno nam se pise. :(
 
besniris:
Nevalja nikako.Mozda tajkuni jesu sa ovih prostora ali su zato pokupili sve najgore osobine zapadnih kapitalista,mozda su jos i gori.Obrni okreni crno nam se pise. :(

Ма знам ја то, паре данас воде светску, па што не би и нашу политику. Ал' мало ћу се лепше осећати да, ако баш мора неко да ме ****, то бар буде неко мој, капираш? :lol:
 
ШЕШЕЉ:
Ма знам ја то, паре данас воде светску, па што не би и нашу политику. Ал' мало ћу се лепше осећати да, ако баш мора неко да ме ****, то бар буде неко мој, капираш? :lol:

Nasi kapitalist koji su se obogatili preko noci,mnogo su gori od zapadnih.Kad dodje do jebanja u mozak nema velike razlike. ;)
 
ШЕШЕЉ:
Ма знам ја то, паре данас воде светску, па што не би и нашу политику. Ал' мало ћу се лепше осећати да, ако баш мора неко да ме ****, то бар буде неко мој, капираш? :lol:

А шта мислиш да ли је боље раднику у некој још увек државној фабрици, нпр. Црвеној Застави или њој сличној коју је купио домаћи "тајкун" или је боље радницима у Смедереву у "US Stil" коју су купили Амери?
Шта мислиш да ли ће боље бити сада у МТС 064 или у Норвешкој 063?
И на крају још пар питања...
Ко влада у Белгији, све Белгијанци или има и странаца, Француској, Италији, Летонији, Јужној Кореји, Сингапуру...
Исто важи и за било коју другу земљу, нпр. Чешку. Да ли је боље радницима било док су производили Шкоде осамдесетих или сада када производе Шкоде Фабије, Октавије...
Да ли је боље Румунским радницима у Дацији раније док су производили чувене копије Renault-a 12 ила сада када производе Logan-a?
Далеко од тога да величам светски капитал и пребогате бизнисмене са запада или из Јапана, али чињеница је да су све фабрике бившег Социјалистичког лагера, као и оне из неразвијених земаља Афике, Азије и Јужне Америке производиле аутомобиле, белу технику, електронске уређаје... који нису били ни принети западним.
 

Back
Top