Češka ukinula vize Crnoj Gori

Logican potez Ceske jer 600.000 gradjana Crne Gore nisu nikakva imigrantska pretnja. Mislim da ce i druge EU zemlje ubrzo slediti ovaj potez Ceske. Onda ce nastati jagma za crnogorskim pasosima jer ce za razliku od nasih srpskih sa njima moci da se putuje bez vize u zemlje EU. Tj razradice se falsifikovanje istih i prodaja drzavljanstva Crne Gore :D
 
Vest je tacna:

Srijeda, 30. Avgust 2006. 17:20

Češka ukinula vize za građane Crne Gore

Vlada Češke ukinula vize za građane Crne Gore i ta odluka stupa na snagu odmah, saopšteno iz crnogorske Vlade
Crnogorsko Ministarstvo inostranih poslova pozdravilo takav potez uz ocjenu da predstavlja podsticaj za dalje unapređivanje međusobnih odnosa i ubrzavanje ekonomske, kulturne i drugih oblika saradnje dviju država.
http://www.rtcg.cg.yu/?akcija=vijesti&id=19342


----------------------------

Srbiju sto se tice ukidanja vize najvise jebu Siptari sa Kosova koji imaju nasa drzavljansmtva. Nasa drzava mora da smisli sistem kako da se istih resi a najlakse bi se resili tako sto bi uveli da ne moze da se ima dvojno drzavljanstvo Srbije i druge drzave i time bi se automatski iz spiska nasih drzavljana izbacili svi koji imaju drzavljanstvo neke druge drzave.

Placamo danas cenu toga sto su komunjare zlocinacke davale nasa drzavljanstva Siptarima iz Albanije.

Plus bih uveo da se iz spiska drzavljana brisu i oni koji 3 godine recimo ne izmiruju poreske obaveze prema drzavi .
 
Chedo Kokardic:
Vest je tacna:

Srijeda, 30. Avgust 2006. 17:20



Srbiju sto se tice ukidanja vize najvise jebu Siptari sa Kosova koji imaju nasa drzavljansmtva. Nasa drzava mora da smisli sistem kako da se istih resi a najlakse bi se resili tako sto bi uveli da ne moze da se ima dvojno drzavljanstvo Srbije i druge drzave i time bi se automatski iz spiska nasih drzavljana izbacili svi koji imaju drzavljanstvo neke druge drzave.

Placamo danas cenu toga sto su komunjare zlocinacke davale nasa drzavljanstva Siptarima iz Albanije.

Plus bih uveo da se iz spiska drzavljana brisu i oni koji 3 godine recimo ne izmiruju poreske obaveze prema drzavi .
Ako izbrises dvojna drzavljanstva izbrisaces i vecinu Srba iz Bosne i Hrvatske,da ne pominjem dijasporu.
 
To samo pokazuje gde je Srbija danas.Nemozemo nigde da provirimo iz ovog kazamata osim do Makedonije i RS.A i to je znak pitanja kad ce nam uvesti vize.Za vreme Slobe moglo je se putovati u dosta vise zemalja bez vize.Samo se treba setiti reci tadasnjih glavonja iz DOS da ce vizni rezim sa EU biti ukinut cim ono dodju na vlast.
 
besniris:
To samo pokazuje gde je Srbija danas.Nemozemo nigde da provirimo iz ovog kazamata osim do Makedonije i RS.A i to je znak pitanja kad ce nam uvesti vize.Za vreme Slobe moglo je se putovati u dosta vise zemalja bez vize.Samo se treba setiti reci tadasnjih glavonja iz DOS da ce vizni rezim sa EU biti ukinut cim ono dodju na vlast.
Netacno,uvodjenje viza od strane Madjarske,Rumunije i Bugarske je posledica njihovog ulaska u EU,nema veze sa promenom vlasti.A za vreme cije vlasti su nam uopste uvedene vize za celu Evropu i svet?Pre S.M. sam putovao u Italiju i Nemacku bez viza koliko se secam.
Btw. za celu Bih i za Hrvatsku ti ne trebaju vize.
 
besniris:
To samo pokazuje gde je Srbija danas.Nemozemo nigde da provirimo iz ovog kazamata osim do Makedonije i RS.A i to je znak pitanja kad ce nam uvesti vize.Za vreme Slobe moglo je se putovati u dosta vise zemalja bez vize.Samo se treba setiti reci tadasnjih glavonja iz DOS da ce vizni rezim sa EU biti ukinut cim ono dodju na vlast.
Za vreme Slobe EU je brojala upola manje clanova,a u njegovo vreme je nas komsiluk poceo da se priblizava EU,dok smo se mi udaljavali,zahvaljujuci njegovoj politici,pa mislim da "Njegovo vreme" stvarno ne moze da se posmatra u tom kontekstu u vezi EU,kako ga ti posmatras.
 
Silent Bob:
Kakve veze to ima sa Srbijom sto je Ceska ukinula vize Crnoj Gori? Stvarno mi neki ljudi nikad nece biti jasni!

Па како не капираш да постављач теме има двојно држављанство као сваки староседелац Дедиња, па апелује на њему сличне да им шанса не измакне из вида (завири, погледај колико му се тема дотиче ЦГ-е) ! 8-)
 
Zarathustra:
Па како не капираш да постављач теме има двојно држављанство као сваки староседелац Дедиња, па апелује на њему сличне да им шанса не измакне из вида (завири, погледај колико му се тема дотиче ЦГ-е) ! 8-)
e ne da si pogodio nego ko prstom u ..... :-)
 
Ljudi ipak je ovo bila laz Milovih ********* i lopina :)

Sef konzularne kancelarije Ceske u Crnoj Gori demantovao pisanje Vijesti. Ceska je ukinula vize samo vlasnicima diplomatskih pasosa, dok ce drzavljani Crne Gore koji imaju Sengen vize imati pravo na tranzitni boravak u toj drzavi od pet dana. Za ostale gradjane Crne Gore, vizni rezim ostaje na snazi kao ranije
 
Chedo Kokardic:
Ljudi ipak je ovo bila laz Milovih ********* i lopina :)

Sef konzularne kancelarije Ceske u Crnoj Gori demantovao pisanje Vijesti. Ceska je ukinula vize samo vlasnicima diplomatskih pasosa, dok ce drzavljani Crne Gore koji imaju Sengen vize imati pravo na tranzitni boravak u toj drzavi od pet dana. Za ostale gradjane Crne Gore, vizni rezim ostaje na snazi kao ranije

Pa milance voli da siri dezinformacije. ;)
 
Chedo Kokardic:
Ljudi ipak je ovo bila laz Milovih ********* i lopina :)

Sef konzularne kancelarije Ceske u Crnoj Gori demantovao pisanje Vijesti. Ceska je ukinula vize samo vlasnicima diplomatskih pasosa, dok ce drzavljani Crne Gore koji imaju Sengen vize imati pravo na tranzitni boravak u toj drzavi od pet dana. Za ostale gradjane Crne Gore, vizni rezim ostaje na snazi kao ranije
Pa jel sam ja rekao?A ti Chedo,ne svidjas mi se posto si cheda a ja sam bio u partizanima,oces revansh?
 

Back
Top