Biblioteka u WC-u

Svi citaju novine dok kake... neverovatno... Ljudi, sta ce vam tolike novine u klonji? Jel to znaci da doopeta mazete olovnim stranama... u nameri da ih pocistite... ili to radite u novinarnici...
Mada... neke ovdasnje seronje bi mogle i da doktoriraju citajuci silnu literaturu... ako trose toliko vremena za sranje po forumu sta li tek rade private.
 
nikodim:
Svi citaju novine dok kake... neverovatno... Ljudi, sta ce vam tolike novine u klonji? Jel to znaci da doopeta mazete olovnim stranama... u nameri da ih pocistite... ili to radite u novinarnici...
Mada... neke ovdasnje seronje bi mogle i da doktoriraju citajuci silnu literaturu... ako trose toliko vremena za sranje po forumu sta li tek rade private.
bratee.....niakd ti onda neces shvatiti sustinu WC-a.......
 
Interesantno je da puno ljudi još uvek koristi štampu umesto toalet papira. Meni je sva stara školska lektira završila u klonji, uključujući i pesmarice. Ja kažem: "Baba, uzmi politiku". "Neka sinko, dobre su i ove sitne knjige!"

Eto, neki pišu pesme na rolnama toalet papira, a neki pesmama...
 
E bash sam sad bio u wc, a osetio potrebu da idem u wc dok sam listao ovu temu :D pitam se shto. Zeqam se
Tema je bolja od 75% tema na koje sam naleteo zadnjih mesec dana, ali moracu da napisem da ne chitam nishta u klonji.
Jednostavno odem tamo da odradim po shta sam poshao i izadjem odmah.
Polako, nigde se ne zurim, i onda odem :)
Kada chitam, zavalim se u krevet, upalim lampu za chitanje, i odjashem negde daleko, na ledjima ponija....
 
ja kad se zavucem u klonju i nadjem nesto a se zanimam mogu da ne izadjem i po 2 sata)posle se sav ukocim kad ustanem sa solje)......ako ima nesto da se ci, ako ne tu je mob i cepam igrice na njemu ili visim na netu...........jednom sam tako cepao na mobu Townsmen 2 cela 2 i po sata....posle nisam mogao da ustanem 10 min da se ispravim :lol:
 
Ja duboko udahnem, kad ulazim u vece posle nekog ko je kakio. I ne dišem dokle god ne pomodrim. Ondak udahnem, obično tek kod pranja ruku. Ali plitko. A opet se sav ugušim.

U takvoj situaciji sve mi igra pred očima od bezkiseoničnog napora - ne pada mi na pamet da čitam.
 

Back
Top