SMRT PO RODJENJU SKORPIJE!!

Saly

Početnik
Poruka
41
Procitala sam u jednoj knjizi u kojoj astrolozi tvrde da u 95% slucajeva po rodjenju Skorpije, godinu dana pre ili godinu dana posle umre neko u blizoj ili malo daljoj porodici! Grozno zar ne?Isto tako posle smrti Skorpije porodica u istom periodu dobija prinovu. Zanima me da li neko ima slicna iskustva. Naime, 4 meseca posle mog rodjenja umrla mi je baka. Pisite Skorpije!
 
ne znam u sta bih to svrstala (sujeverje ili... ) ali podudarnost je evidentna i za to sam zaista cula.
ono cega se ja secam - u godinu dana oko rodjenja moje sestre od ujaka, koja je rodjena 14.11. su nam umrli baka i deka (roditelji mog ujaka i moje majke). i taj datum, hm, on se nekako cudno provlaci kroz moju porodicu i to "obostrano". to je ujedno datum rodjenja moje rodjene sestre. istog datuma pedeset i neke je rodjena moja strina (dakle, nije krvno srodstvo - to je zena rodjenog brata mog OCA), a kao sto rekoh 2002 takodje 14.11. rodila se sestra od ujaka (rodjeni brat moje MAJKE).
i moj datum se provlaci na slican nacin. dakle 3.10. pored mene, slave rodjendan i moj stric (rodjeni brat mog OCA), i sada malo sa druge strane 3.10.1960. (polubrat moje MAJKE).

to ne mogu biti slucajnosti, zar ne mislite?
 
DjuraMornar:
Mislim da nista u zivotu nije "slucajno" ...ali da konkretna situacija ima veze sa tim sto je rodjena jedna "skorpija"....potpuno mi je sumanuto...


Slazem se!

Ja samo znam da sam jednom negde procitala da se smrt i zivot ''preplicu'' u porodicama kao npr. vidi se kroz natal cerke i majke tranzit koji govori o rodjenju i umiranju,pa astrolog na to kaze sledece :''cerka,ako je sad trudna,porodice se u tom periodu,a ako nije,to onda oznacava smrt njene majke''......slucajno je rec o mojoj sestri i ujni....sestra nije bila trudna,a ujna je umrla u tih deset dana kad je astrolog i rekao....ne znam kako bih to sad povezala sa skorpijama....ujna definitivno jedste bila Skorpija,ali sestra je Vaga i rodilas je kasnije,opet kad je astrolog rekao,jednu malu Vagicu! ;)
 
DjuraMornar:
Mislim da nista u zivotu nije "slucajno" ...ali da konkretna situacija ima veze sa tim sto je rodjena jedna "skorpija"....potpuno mi je sumanuto...
I ja sam to cuo, ali nisam imao prilike proveriti. U svakom slucaju teorija nije "sumanuta", jer ako se u horoskopu vidi dobar deo rodoslova (najmanje do prababa i pradeda), odnosi u familiji, njihovi karakteri i sl., sto se zove "Astrogenetika" , zasto bi unapred odbacivali takvu jednu tezu. treba je proveriti. Tim pre sto Skorpija kao znak oznacava smrt i radjanje.
Nekom laiku je sumanuta i teza da sve Skorpije mrze svoje oceve, ali opet praksa pokazuje da je tako. Barem ono sto sam ja imao prilike da vidim. Ima li neko drugacija saznanja?
 
e vala kad sam se ja rodila niko nije umirao...kao ni kada se rodila moja sestra od strica...
i iskreno receno mnogo mi je glupo da povezujete rodjenje nekog deteta i stvaranje novog zivota sa necijom smrcu, i na taj nacin obelezavate necije rodjenje!
 
Saly:
Procitala sam u jednoj knjizi u kojoj astrolozi tvrde da u 95% slucajeva po rodjenju Skorpije, godinu dana pre ili godinu dana posle umre neko u blizoj ili malo daljoj porodici! Grozno zar ne?Isto tako posle smrti Skorpije porodica u istom periodu dobija prinovu. Zanima me da li neko ima slicna iskustva. Naime, 4 meseca posle mog rodjenja umrla mi je baka. Pisite Skorpije!
ne znam da li je neko u mojoj porodici umro kad sam se ja rodio ali kad se rodila moja sestra od tetke(skorpija) umro nam je deda (njen rodjeni) tako da mozda to i ima neke veze sa tima ALI iskreno ne verujem u to posto ljudi u poslednje vreme padaju ko svece, za primer prosle godine je umrlo/poginulo 6 mojih drugova/rodjaka
 
Saly:
Procitala sam u jednoj knjizi u kojoj astrolozi tvrde da u 95% slucajeva po rodjenju Skorpije, godinu dana pre ili godinu dana posle umre neko u blizoj ili malo daljoj porodici! Grozno zar ne?Isto tako posle smrti Skorpije porodica u istom periodu dobija prinovu. Zanima me da li neko ima slicna iskustva. Naime, 4 meseca posle mog rodjenja umrla mi je baka. Pisite Skorpije!

To si trebala da stavis na Astroloske pikanterije....da ne bi otvarali nove teme za svaku sitnicu:))
 
pravoslavnikrstuo9.gif
 
W.A.S.P.:
bebo ovo je matora tema

vidi stvarno, a ja mislila nova, odjednom iskocila na 1. strani ..
:)

ali nema veze, meni je ovo interesantno...moja sestra koja se isto bavi astrologijom mi je juce rekla da je moguce da je to tacno i nesto je pricala o Plutonu koji je vladar Skorpije..
da ako imas Plutona npr na pocetku devete, neko ce ti u porodici umreti na pocetku fakulteta, ako je na kraju 9. kuce, po zavrsetku fakulteta...i tako nesto:)
 

Back
Top