Postaju li ****** sve agresivniji?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

King David

Aktivan član
Poruka
1.172
Americki drzavljanin srpskog porekla,prijavio je danas policiji sexualno uznemiravanje.
Naime, prvobitna informacija, po kojoj su skinheadsi prebili dvoje izraelskih drzavljana,
danas je dovedena u sumnju, buduci da se covek sam prijavio policiji, jer se digla nevidjena
hajka na tzv neonaciste, grupaciju klinaca dokolicara, koji bi, prema informacijama koje su
prvobirtno zatrpavale medije, trebali da poseduju nadprirodne moci da bi na nekakvoj mega
zurci, u onoj guzvi, uocili bas dvoje izraelaca, krenuli da ih prebijaju nemilosrdno, jer,
skinsi odlicno znaju hebrejski, imaju receptore da osete Jevreje u radujusu od 20km i lociraju
ih sa milimetarskom preciznoscu, pa krenu da ih nemilosrdno prebijaju.
Ovakva interpretacija dogadjaja, priznajem, deluje mi kao naucna fantastika, osim, ako radikalni
desnicari nemaju debele veze unutar samog drzavnog aparata ( policija - DB -VBA -UBPOK... )

Verovatnije i logicnije mi se cini verzija, po kojoj je napaljeni strani turista ( u ovom
slucaju izraelac, ali nebitno ), krenuo, agresivno na, pretpostavljam, markantnog muskarca,
stipkajuci ga za guzu, osokoljen, sve cescim i masivnijim gay paradama, pa se za trenutak
zaneo, pomishljajuci da je na jednoj od takvih manifestacija, na kojima se, bez pardona svi
stipkaju, ljubakaju, grle...a sve u cilju promovisanja, multikulturalnosti, multikonfesionalnosti, multisexualnosti, kao vrhunac civilizacijskih tekovina zapada.

Kako je momak, koji je ustinut, osetio potrebu da se i njegovo pravo na heterosexualnost
postuje shvatio to kao akt nasilja i netolerancije, odreagovao je kao svako sexualno zlostavljano
bice - branio se od nasrtljivca.

No, ovo je sve samo hipoteza, ostavimo policiji da zavrsi posao i ne prejudicirajmo ishod,ovog,
nemilog dogadjaja.


P.S. 'Sud, ma i najpravedniji bio - nepravedan je, ako se ne dozvoli drugoj strani da se saslusa'

"Baruh Spinoza" ( jevrejski filozof )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top