Brokeback Mountain...

stvar lose procene, ili svesno laganje sebe. treba da budes totalno bezosecajna, pa da ne provalis da si samo paravan, a da tvoj dragi u stvari voli nesto sasvim drugo. ;)
ne bih mogla da zamislim sebe u ulozi sirote "prevarene" zene. inace Brokeback Mountain je jedan od najboljih i najromanticnijih filmova koje sam gledala.
 
Silent Bob:
Interesuje me samo kako se zene osecaju (ili kako bi se osecale) da ih njihov dragi napusti... zbog drugog muskarca...



Grozno...... :!:
Mada nije mnogo bolje ako se to desi i radi žene....
Homoseksualci su ipak bolesni, samo zahvaljujući jakom lobiju su uspeli da izbace svoje stanje iz registra bolesti, ali....ipak je to poremećaj seks.nagona....poremećaj ličnosti.......
Debelo bih se zapitala šta sam radila sa takvom osobom i kako to nisam ranije primetila......i naravno, predložila mu lečenje! :evil:
 
Nema sanse... Ne zato sto sam ja neka uzasno dobra riba, nego zato sto padam na muskarce za koje se iz aviona vidi da vole zene...
Elem, to ne znaci da medju njima nije bilo i onih koji bi cisto rekreativno dali drugom muskarcu da im popusi, a mozda ih i zveknuli... Sa tim, pak, ja nemam ama bas nikakav problem... Naprotiv!
 
Gazdarica:
Nema sanse... Ne zato sto sam ja neka uzasno dobra riba, nego zato sto padam na muskarce za koje se iz aviona vidi da vole zene...
Elem, to ne znaci da medju njima nije bilo i onih koji bi cisto rekreativno dali drugom muskarcu da im popusi, a mozda ih i zveknuli... Sa tim, pak, ja nemam ama bas nikakav problem... Naprotiv!


shta retji a ne zaplakati...dje si sladjo pushka te ubila...xexexexexe
 
Ubila bi obojicu bez predumišljaja. Prevara je prevara, ali ovo je izdaja! Lagao me je u vezi toga ko je, znači svesno me je iskoristio. To je najgori oblik licimerja, zašto bih mu progledala kroz prste?!
I jedno pitanje-zašto se smatra dostojanstvenim iskulirati se kada saznate da vas je neko prevario?!Mislim, ako tad nemam pravo da puknem i naplatim gadu, kada onda?!

Ne bih ga možda bukvalno ubila...
 
cLick - OR - Die:
Poznati lesbo-virus koji je napao tvog dragog u sebi nosi cirka 90% mu$ke populacije ove planete, tako da nema$ razloga za brigu


ja isto tako znam da ni ovde 99% muskih ne bi imalo nista protiv da se pridruze lezbacama
uzivali bi i da ih samo gledaju
a kamo li da se sexaju sa njima.........:D
 
Uther je lik IZ Warcraft-a//igrice//,a paladin vrsta jedinice.........dugo-bradi,maljavi i MA pravi NORvezanin vsROB ZOMBIE isl....... :twisted:

IMAO sam priliku da budem sa lezbo-gogogirls.....rekle su mi da imam ochi kao DJ marko Nastich... :roll:
ALI....bio sam u shoku kada su meni prisle,ne mogu da veryjem da nisam iskoristio advance
 

Back
Top