Uputstvo: kako zadržati voljenu ženu pored sebe

Zmaj_Svevlad

Zainteresovan član
Poruka
360
Nakon trpanja ona ti se mazi i moli te da je zagrliš ili poljubiš... to je siguran znak da te voli... dakle, nikada ne pristaj na tako nešto! Ne smeš joj doneti niti čašu vode nakon dobrog seksa! Voleće te uvek, ako je zapostaviš posle trpanja i uključiš TV... jeste, biće malo nesrećna, ali će biti tvoja 100% i puno više će se truditi u krevetu da ti ugodi... ako je baš dala sve od sebe, ponekada je nagradi kratkotrajnim zagrljajem... pazi - kratkotrajnim... 8-)
 
Zmaj_Svevlad:
Nakon trpanja ona ti se mazi i moli te da je zagrliš ili poljubiš... to je siguran znak da te voli... dakle, nikada ne pristaj na tako nešto! Ne smeš joj doneti niti čašu vode nakon dobrog seksa! Voleće te uvek, ako je zapostaviš posle trpanja i uključiš TV... jeste, biće malo nesrećna, ali će biti tvoja 100% i puno više će se truditi u krevetu da ti ugodi... ako je baš dala sve od sebe, ponekada je nagradi kratkotrajnim zagrljajem... pazi - kratkotrajnim... 8-)

Da mi je samo znati gde ti pronalazis sve te pacenice?!
 
Borg_Queen:
pa ql onda... malo grubosti nije na odmet, mada ja volim robove, he he

Svaka čast... mada sam ja ipak normalniji, pošto je grubost ipak arhi-muška osobina... dakle, ti imaš nešto muško u sebi... neka vrsta ženomuža... konfuzija, gospoiđice, konfuzija... ali, ako ti to pomaže da se seksualno isprazniš, sve je opravdano... najgore je bežati od sebe... 8-)
 
Pussycat:
Pa odakle ti onda toliko mrznje i sadizma???
Odakle tebi ideja da ja nekog mrzim ili da sam sadista? Dobro, možda sam malo psiho-sadista, ali to je više produkt životne mudrosti, a ne egocentrizma... Jednostavno, prava žena voli pravog muškarca, a pravi muškarac je beskompromisan... doduše, jedino što mogu da ti priznam to je da sam ja više naučio da budem grub, nego što sam to zaista... morao sam, šta ću... 8)
 
Borg_Queen:
a vidish svevlade, ja se malo zezam, nije da ja to tako hocu, nego tako uvek ispadne, ja okom oni skokom, ja yebi, on yebe, cuti, on cuti... mozda meni treba neki giga gospodar... sve je igra moci?

Da, sve je igra moći, ali ti u sebi imaš ono što sam ti rekao... možda si prepoznala to u sebi, a možda nisi... no, da te utešim, svako od nas ima dozu suprotnog pola u sebi - neko manje, neko više... to je dokučio jedan psihijatar po imenu Oto Vajninger, ali se posle obesio... bio je genije, imao je samo 23 godine, a bio je doktor nauka... Dakle, moguće je da tvoja ženska strana traži muškarčinu i verovatno bi ti bilo dobro neko vreme s njim - možda bi imali i dobar seks neko vreme, ali se ne bi podnosili u biti... na kraju bi ti opet potražila sebi veću sigurnost - ženskog petka koji radi ono što ti kažeš... Govorim ti iz iskustva - ja sam imao nekoliko takvih devojaka kao što si ti, ali to nije moglo da funkcioniše na duge staze, nikako...
 
marina.c:
Vlade,Vlade,kako to biva u životu- doćiće ti neka GLAVE...Posle svih tih "sa foruma, ispred dragstora, sa ulice, sa pijace..." naletećeš na neku rospijušu koja će ti pokazati da nisi Svevlad!
Tako to biva kad se previše sniva...Sorry...

Nemoguće, jer ja sam "Onaj Koji Uči Na Tuđim Greškama". Dakle, operisan sam od zaljubljivanja, a ako mi je neko došao glave to je onda ova moja devojka. Ona ima nekog posla i ostavila me samog večeras, i ne sluti da ću ja nakon prvog njenog "laku noć" na mobilnom, otići u kurvanje istog momenta... dakle, nadam se tome oko 12-01 h....
 

Back
Top