KOJI JE ZNAK NAJISKRENIJI?

ipak, gledajte da asc, sunce, mesec i merkur nisu u blizini neptuna ili u kakvom losem aspektu sa njim - to je prva asocijacija na laz.

Ja sam po ovome prva u laganju i mazanju! Majstor sam reklo bi se :p Mada se moje vaspitanje totalno razlikuje od mogucnosti koje pruza moj coroskop :D

jarac mu je za petama

ali mislim da su Jarcevi prilicno skloni lazima jer vuku losu pricu iz porodicnog okruzenja pa ih je sramota...... znam i neke jarceve koji lazu o sebi o svom stilu zivota .... jer vode prilicno jadan zivot pa ljudima koji ih ne poznaju pricaju neke price..... mislim da su bas skloni lazima jer su potpuno ne zadovoljni sobom
 
Evo ja sam blizanac i sa jedne strane u stanju sam da govorim samo istinu ma kako brutalna bila, dok sa durge mogu da slazem kako hoces. Moram da priznam da mrzim kada drugi lazu, i pritom mislim na neke vece lazi koje su generalno bezpotrebne, ali ja nikad ne lazem nesto masno i nepopravljivo, neko s vremena na vreme kad hocu da se izvucem iz neke nezeljene situacije i sl.
 
pa stvarno je vrlo retko da neko laže iz dosade, zabave - uvek će lažov pronaći adekvatno opravdanje. "neželjena situacija" pa tako svi pravdaju laž. treba tada biti iskren pa i po cenu da se zaista posledice sruče na glavu
 
pa treba to gledati kroz ostatak karte - aspekte. ovo je kao da kazes da svi afrikaci lažu, npr, ja znam rakove koji prosto ne umeju, crvene se i rumene u licu, skrivaju pogled ili, jednostavno, nemaju želju da gube vreme u smišljanju i eskiviranju. kažu kako je pa kud puklo...
 
Ti Mendy svasta znas!!!:) Bavo!! Ali stvarno ne salim se! Istina je to za lazljive vodolije ali ja sam letos imala prilike da upoznam jednu koja ili ne laze uopste ili je lazov prve klase tako da ni po cemu ne mozes da je tj ga provalis! Bas cu da pogledam to za neptun sto si rekla! Pozdrav
 
Neptunijanka:
ali mislim da su Jarcevi prilicno skloni lazima jer vuku losu pricu iz porodicnog okruzenja pa ih je sramota...... znam i neke jarceve koji lazu o sebi o svom stilu zivota .... jer vode prilicno jadan zivot pa ljudima koji ih ne poznaju pricaju neke price..... mislim da su bas skloni lazima jer su potpuno ne zadovoljni sobom

A u pa mi definitivno poznajemo istu osobu koja je jarac, da znas da sam se bas setila jedne kad sam procitala sta si napisala TACNO
 
NevenaBGD:
Ti Mendy svasta znas!!!:) Bavo!! Ali stvarno ne salim se! Istina je to za lazljive vodolije ali ja sam letos imala prilike da upoznam jednu koja ili ne laze uopste ili je lazov prve klase tako da ni po cemu ne mozes da je tj ga provalis! Bas cu da pogledam to za neptun sto si rekla! Pozdrav
Meni je astrolog rekao da zbog, ako se dobro secam, neke planete u nekom polju ja imam osobinu da i kada lazem da mi ljudi poveruju u svakakve gluposti, tako da dok svi veruju da sam iskrena ja mogu da lazem samo tako. Steta sto to ne cinim toliko, bilo bi mi bolje,ali sam brbljivica pa sve kazem kad tad... Inace sam vodolija i iskreno ne verujem da postoji neka osoba koja nikad u zivotu nije slagala makar neku sitnu bezazlenu laz, pa makar to bila i laz smisljena za nekog profesora ili sl. Vremena su takva da male sitne laze u svakodnevnom zivotu nista ne znace.

Imam jednog strelca u kuci i on bas voli da slaze tako neke sitnice da bi izbegao neku obavezu, medjutim provalan je meni jer uvek laze na isti fazon, a trebao bi da smisli nesto novo. Malo da osvezi svoj spisak lazica.
 
Ja znam Devicu koja nije varala - zensku Devicu..
Mada i one koje to rade, rade to suptilno i pored njih retko ko moze biti povredjen.. Ako bas idemo u tom pravcu, Devicin muz/decko nikad nije zapostavljen, dok drugi ljudi retko znaju da drze ravnotezu sedeci na dve stolice!!!!
 
koliko ja znam device (kako je moj mesec u jarcu bilo je razlicitih odnosa, prijateljstava, emotivnih veza) nisu preterano sklone prevarama, lazima i flertu. uglavnom se ponose svojom sitnicavoscu i kada nadju partnera likuju time sto im se u sustini niko ne uklapa ali su napokon odabrali adekvatnu osobu.
dakle, jedan od nacina da vas devica osvoji bi bio vajkanje ili samohvala tipa - kako im je jako tesko da nadju nekog ko zasluzuje njihovu paznju. ali zaista, kada se trude oko svog para to je vrlo lepo. oseticete se kao da ste centar sveta, sve su u stanju da ucine i pomognu, potpuno su posveceni i mogu reci, prilicno verni. manje emotivni, nedostajece mozda (mozda, mozda - ovde je pitanje ostalih planeta da li su u emotivnim - vodenim znacima, kucama) neznosti i sitnica, pisamca, nezne reci, stihovi neke pesme, romantican zalazak suuuncaaa... cvece, leptirici...
 
Device su fine,samo kao prijatelji,inače najviše varaju sebe,i najveći su depresivci,veći čak i od škorpija.
Najiskreniji su ovnovi,zato što je kod njih ‚‚što na um to na drum‚‚ i zato što ne znaju da se pretvaraju,ali svako ima svoje viđenje. :grin: :-D :lol: :lol:
 
Evo ja sam devica 8-) i pravo da vam kazem nikad nisam bila depresivna :D ...
To za lazi i prevare je delimicno istina, jeste da sam uvek spremna na neku glupost ali sam se uvek trudila da niko ne bude povredjen (citaj: da me ne provali). Medjutim,jos nisam upoznala devicu sa kojom se slazem,ni zensku ni musku...
Usput da vam kazem-RODJENDAN MI JE ZA 11 DANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
A naravno i da cestitam rodjendan svim devicama...... :razz:
 

Back
Top