Put do muškarčevog srca vodi preko stomaka

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.527
Da. Stara izreka.
Mislite li i vi tako ? Imate li slična iskustva ?

Činjenica je da je muškarac prilično nervozan kad je gladan. Zar ne ?

Uzgred, evo jedne anegdote.
U Americi ( a gde bi drugo ? ) pre par godina bio neki konkurs gde su gospođe i gospođice mogle da pošalju neku svoju ideju o tome kako najuspešnije zadržati muškarca, tj. šta raditi i kako se ponašati da on misli da je upravo njegova žena/devojka najbolja na svetu. Elem, stigle su najrazličitije ideje, iskustva, praktični saveti. Seksi donji veš, izlasci, tehnike u krevetu, ponašanje u društvu ... Ma, svašta. Ipak, nagradu je osvojila gospođa koja je poslala samo dve reči: Nahraniti životinju !
 
heh... posto se uglavnom druzim sa osobama zenskog pola mnogo puta sam cuo za to i mnoge su potvrdile.... licno, kad bi se najeo recimo sarme pada kuntanje ili tesko prezivanje sledecih par sati.........

preporucujem neku laganu hranu (cak i u ogromnim kolicinama) tipa pohovane lignje sa salatom od krompira i spanaca i slicno....
 
ja sam tako dobila ogroman minus kod moje velike ljubavi... ;) pre nego sto smo se smuvali smucilo mi se sve ukljucujuci i hranu i onda mi on posle par dana kaze "ajde donesi mi neki sendvic na posao". kad sam mu se pojavila sa sendvicom u kome je bio mixing jaja i paprike hteo je da me ubije. kaze "ovde nema mesa"... sledecih par dana sam se bas svojski trudila da popravim utisak. zivela picerija "orao" ;) ;) :)

ne, ozbiljno, u principu obozavam da kuvam, ali mi se stalno kaci mama i daje mi savete cak i za recepte koje u zivotu nije pravila... :(
 
d1:
heh... posto se uglavnom druzim sa osobama zenskog pola mnogo puta sam cuo za to i mnoge su potvrdile.... licno, kad bi se najeo recimo sarme pada kuntanje ili tesko prezivanje sledecih par sati.........

preporucujem neku laganu hranu (cak i u ogromnim kolicinama) tipa pohovane lignje sa salatom od krompira i spanaca i slicno....


pisi Jovana............NIKAKO GA NE HRANITI SARMOM!
pisi Jovana...........dorucak rucak i vecera:POHOVANE LIGNJE!
 
Amazonka:
I ne samo preko stomaka i preko kreveta, muskarci vole kao sto narod kaze: "Damu na ulici, domacicu u kuhinji i ljubavnicu u krevetu". Pa ko voli nek izvoli i dame moje lijepe pronadjite sebe u ovome! :wink:
Sad si me podsjetila na mog bivšeg,jer tu sam izreku čula od njega.Zanimljiva je doduše,samo što mi ne paše to za kuhinju jer nisam vrsna kuharica.
 
leptirica:
Amazonka:
I ne samo preko stomaka i preko kreveta, muskarci vole kao sto narod kaze: "Damu na ulici, domacicu u kuhinji i ljubavnicu u krevetu". Pa ko voli nek izvoli i dame moje lijepe pronadjite sebe u ovome! :wink:
Sad si me podsjetila na mog bivšeg,jer tu sam izreku čula od njega.Zanimljiva je doduše,samo što mi ne paše to za kuhinju jer nisam vrsna kuharica.

Pa ne mozes biti bas u svemu izvrsna zar ne? Ali neki muskarci vole dobre kuharice, neki vole kompletnu ljubavnicu u krevetu, a zena treba svaka da bude dama na svoj nacin i da sebe pronadje u cemu je najbolja. Evo nisam ni ja bas dobra kuharica, ali za mog muskarca trudila bi se mu skuham ono sto voli,i naravno bitno je njegovo razumijevanje i da te prihvati kao zenu onakvku kakvu jesi sa svim manama i prednostima! 8)
 
Amazonka:
leptirica:
Amazonka:
I ne samo preko stomaka i preko kreveta, muskarci vole kao sto narod kaze: "Damu na ulici, domacicu u kuhinji i ljubavnicu u krevetu". Pa ko voli nek izvoli i dame moje lijepe pronadjite sebe u ovome! :wink:
Sad si me podsjetila na mog bivšeg,jer tu sam izreku čula od njega.Zanimljiva je doduše,samo što mi ne paše to za kuhinju jer nisam vrsna kuharica.

Pa ne mozes biti bas u svemu izvrsna zar ne? Ali neki muskarci vole dobre kuharice, neki vole kompletnu ljubavnicu u krevetu, a zena treba svaka da bude dama na svoj nacin i da sebe pronadje u cemu je najbolja. Evo nisam ni ja bas dobra kuharica, ali za mog muskarca trudila bi se mu skuham ono sto voli,i naravno bitno je njegovo razumijevanje i da te prihvati kao zenu onakvku kakvu jesi sa svim manama i prednostima! 8)

Slažem se s tobom,a uostalom ima još godina da naučim kuhati.Valjda ću naučiti skuhati barem nešto što on bude volio.
 
Slažem se s tobom,a uostalom ima još godina da naučim kuhati.Valjda ću naučiti skuhati barem nešto što on bude volio.[/quote]

Nemoj da se opterecuje s tim, da li dobro kuhas ili ne, za sve ima vremena, naucices ti to, nego zivi punim zivotom i ne treba dozvoliti da se pretvorimo u stroge domacice i kuharice i to nije bas bajno. :P
 
Milojko Vasic:
leptirica:
.A kad jednoga dana budem kuhala ima da muž bude zadovoljan inače može nazad mamici pa nek mu ona kuha. :wink:
Aha, pričaj mi malo o tome.

A Milojko sto si ti tako skeptican, ne mogu sve zene biti dobre kuharice i nije sve i kuhanju ili vise volis da ti zena samo kuha pa da te udeblja kao malo svinjce. To sam vidjela kod vecine ozenjenih, cim se ozene, zene ih hrane a oni se debljaju, pih! 8) :lol:
 
Amazonka:
A Milojko sto si ti tako skeptican, ne mogu sve zene biti dobre kuharice i nije sve i kuhanju ili vise volis da ti zena samo kuha pa da te udeblja kao malo svinjce. To sam vidjela kod vecine ozenjenih, cim se ozene, zene ih hrane a oni se debljaju, pih! 8) :lol:

Ma nije, lepotice, bio sam skeptičan povodom drugog dela izjave: " ... inače može nazad mamici pa nek mu ona kuha. "
A ja sam već, ničim izazvan, izjavljivao po ovom forumu da nisam gurman i da mi hrana ne predstavlja ama baš nikakvo zadovoljstvo. Unervozim se ako ne završim ručak za 5 minuta. Teško da će mene neka da udeblja. 8)
 

Back
Top