Da li muskarci imaju vise nacina za uzivanje u sexu

viperserb

Početnik
Poruka
23
Ovde se radi o odnosu muskarca i zene uopste.
Ajde da probamo ovako.
Zamisli sebe kako posmatras da 3 para igraju masne fote pa dolazi do raznih zadataka. Sta ti prvo padne na pamet kad krene postavljanje zadataka. Muskarac postavi da mu neka cura ispusi, pa onda ona postavi da joj on lize,pa onda on da je **** zguza a onda da li mislis da ce ona da postavi da je on **** u dupe. Pa onda krenu i ostali da postavljaju zadatke. STA MISLIS KO CE IMATI VISE MOGUCNOSTI ZA UZIVANJE. Sta bi cure postavljale kao zadatke koje muskarci treba da ispune a da bude ludo i zabavno. KAPIRAS?

U PITANJU JE ISTRAZIVANJE. NEMA NICEG LICNOG.
DA NE ZABORAVIM!!!!!!!
DOZVOLJENI SU SVI REKVIZITI. Alkohol,hrana,odeca,sexy stvarcice...
 
Jbg, ja najvise volim kad me trpa otpozadi, ali i muskarac isto tako uziva u tome...
Pritom, ne osjecam se ni najmanje iskoristenom...

Btw. jeste, moze ona njemu da pusi itsl, ali moze i on njoj da lize i pitzu i goozu, da stavlja jezik i u jednu i u drugu rupicu, da je zadovoljava prstima u obje rupice, ili vibratorom, ili bananom, krastavcem, pendrekom... Moze da je masira po cijelom tijelu, da je ljubi po cijelom tijelu, da miluje, ljubi, lize svaki prevoj, svaki centimetar njene kozze... Moze da lezzi svezanih ruku i nogu, sa povezom preko ruku, dok ona njegov ud, njegovo cijelo tijelo koristi kako zeli za svoje zadovoljstvo...
 
Zene imaju veci potencijal za uzivanje u seksu. Zena za vreme jednog odnosa moze da svrsi mnogo puta dok muskarac nije jos nijednom. Zeni je celo telo erogena zona, kod muskaraca je to malo uprosceno! :lol:
Eeeeee, al' ne mogu da verujem da bilo ko prica o iskoriscavanju, pa da jos na tome bazira "istrazivanje".
 
Izgleda da ni ovde nisu svi razumeli najbolje o cemu se radi.

Prost primer:
Dvoje mladih koji nisu u vezi pristanu da igraju masne fote ili se opklade nesto.
On njoj moze da radi milion stvari i ona njemu milion stvari koje njemu odghovaraju ili mu je sve jedno. njemu je svejedno da li ce da joj lize ili ce ona da mu pusi.Sve mu je jedno dal ce da je j..e zguza,preko nje,stojeci...njemu je lepo,sve jedno mu je ako njoj padne da ga namaze kremom pa da ga lize ili da on nju namaze kremom pa da je lize ali sta to ona moze da trazi a da njemu ne bude bas sve jedno ali da na kraju ispadne zabavno.

NADAM SE DA JE MALO JASNIJE!!!!!
 
Jaoooo da li pisem kineski.
Manite se tih dubokih odgovora .
Jel moze neka cura da lepo napise sta bi volela da radi svom decku ili sta bi on trebalo da radi njoj a da ne ispadne da se "zadovoljavaju"(znam da je zadovoljstvo obostrano,ali zamislite igru gde se broje aktivnosti i gde ona moze da kaze "Aha ti si meni to,ja sam tebi to...) samo njegove zelje.
 
viperserb:
Jaoooo da li pisem kineski.
Manite se tih dubokih odgovora .
Jel moze neka cura da lepo napise sta bi volela da radi svom decku ili sta bi on trebalo da radi njoj a da ne ispadne da se "zadovoljavaju"(znam da je zadovoljstvo obostrano,ali zamislite igru gde se broje aktivnosti i gde ona moze da kaze "Aha ti si meni to,ja sam tebi to...) samo njegove zelje.

Aaaaa ti bi da citas i da Ga drzis u desnoj... pa reci tako odma, nacice ce se vec neka koja ce ti izaci u susret :P
 
Gazdarica:
Ne, pises kineski, nego ti je postavka losa...

Posmatras seks kao sredstvo za zadovoljavanje muskarca, u kome je i zena samo rekvizit...

Ali, ako te bas zanima, evo mogla bih svom muskarcu da se ispisam u usta... Eto, to njemu ne bi predstavljalo nikakvo zadovoljstvo...


Eto shvatila si sustinu samo si otisla u ekstrem. Ne treba da bude sado mazo. Treba da bude zabavno. Ja ne kazem da nema tih stvari samo ih ima manje. Na kraju krajeva znas sta su masne fote.
 
Sorry, ali ja osim u ekstremima poput navedenog (a, sto opet, za neke ljude uopste nije ekstrem), ne vidim ama bas nista sto samo muskarcu predstavlja zadovoljstvo, a zeni ne...

Jer, da ti otkrijem nesto, i zene uzivaju u seksu, bas kao i muskarci... Kite puse zato sto to zele ili (da upotrijebim tvoju terminologiju) im je svejedno, a nikako samo zbog muskarcevog zadovljstva... Isto je i sa svim drugim navedenim aktivnostima...
 
Tuzni_patak:
Ja autora ništa ne razumem, osim prvog pitanja koje sam nekako na neki način i razumeo....
tj. razumeo sam ga na način , koliko različitih načina ima da odgovara seksualnim pobudjivanjima muškarcu , a koliko ženi....

Po meni , više ima načina za ženu....ne samo zbog rupe viška, uglova, više nerava u organima, mišićne gradje, .....

Da ali zamisli da se muskarac i zena igraju pa on nju u sve rupe,pa ona njemu pusi,pa on njoj svrsava po faci ili telu,pa ona njega namaze necim pa ga olize(to moze obostrano),da ga stavi u usta pa da proba da peva,on stavi macora u njen sok pa ga ona olize, da se ona namaze pa da se sama dodiruje dok on gleda(moze obostrano),da joj ga stavi i da tako ne mrdaju 5 minuta a da on njoj drazi bradavice za to vreme,beby ulje curi preko njene guze dok masturbira i da ona radi rukama ono sto joj on kaze....

a sad njene fantazije(ne kazem da su ovo gore bile moje. to me zanima,kako ne razumete!!!!!!!!!!
 
viperserb:
Ne znam koji jezik pricas ali ja definitivno pricam kineski cim niko ne shvata sustinu. Svi se nesto pravite pametni a kad biste malo manje vremena provodili ovde mozda biste znali i nesto vise o seksu uzivo a ne samo iz prica,knjiga i interneta. Ma kad biste bar to sto znate primenili pa da date neki kreativan predlog.
Kad bi ti imao pojma o seksu, ne bi ovakva pitanja ni postavljao...
 
Gazdarica:
Kad bi ti imao pojma o seksu, ne bi ovakva pitanja ni postavljao...


Ovo pitanje ne postavljam ja nego splet okolnosti a kad bi TI znala nesto o seksu napisala bi nesto kreativno a ne neka pisanja i neke filozofske gluposti. Stvar je vise nego prosta ali izgleda da stalni forumasi imaju problema sa komplikovanjem stvari.

A ovo je odgovor sa jednog drugog foruma:

"pitanje je sasvim gotivno... i autor teme se nasiroko trudi da nesto ispadne, ali cure goveda kao i obicno nemaju zelju cak ni da ispadnu iskrene... "
 
Pricas gluposti, koje nemaju veze sa onim sto seks zaista jeste, nego sa tvojom pogresnom percepcijom, kako samog seksualnog cina, tako i uloge zene u njemu, i seksualnosti uopste...

Nisu zene predmeti za zadovoljavanje muske pohote, nego ravnopravna bica koja podjednako uzivaju u seksu...
Sad, ako su tvoja seksualna iskustva drugacija, ako su djevojke sa kojima si imao odnose, bile kao daske, bez inicijative, ispoljenih zelja i nadasve bez uzitka u samom cinu, to onda samo znaci da nisi umio da zenu probudis u njima...
 
viperserb:
Pitanje se odnosi na zensku populaciju a zanima me. Koje su to aktivnosti vezane za sex(ovde mislim na sve od predigre pa do cigare na kraju) koje bi muskarac radio curi ili cura muskarcu a da ona ispadne superiorna.
Da pojasnim zena muskarca moze da masira,da mu pusa,da guta,da joj svrsava svuda po telu,da menjaju poze(ne kazem da to ne prija)...ali sta je to sto zenska moze da zahteva a da ne bude na neki nacin iskoriscena.
Trebaju mi ozbiljna misljenja radi jednog obimnog istrazivanja i zato molim za pomoc. Do sada mi se cini da je 90% aktivnosti usmereno prema muskarcu. Zamislite opkladu izmedju muskarca i zene. Sta bi zene izabrale ako dobiju opkladu a da je bar na neki nacin vezano za erotiku i seks.
Ne radi se o emocijama i ljubavi vec o sirovom seksu.
Ajde ovako. Uzmite muskarca i zenu koji se ne poznaju. Sta je to sto bi zena volela da radi muskarcu ili on njoj a da njemu nije cisto zadovoljstvo. Npr. on nikad nije lizao stopala i gleznjeve nikom ali ona to dobije na opkladi i zahteva od njega i on to mora da uradi. Koliko jos ima takvih stvari koje zena moze da trazi a da on i nije voljan. On moze da trazi milion stvari i da mu bude ekstra ali kolike su mogucnost za zene. I PONAVLJAM U PITANJU JE ISTRAZIVANJE. NEMA NICEG LICNOG.
DA NE ZABORAVIM!!!!!!!
DOZVOLJENI SU SVI REKVIZITI. Alkohol,hrana,odeca,sexy stvarcice...

Jao....pa nema te stvari koju muskarac nebi uradio...mozda nebi svi lizali prstice na nogama zeni... :lol: :lol: ..to je sve opet individualno...neko nema zelju, da zeni nudi oral mozda ( dada, postoje i takvi )...i ona dobije to na opkladi a njemu mrsko to i ne zeli a mora...ne mogu, da se setim neke stvari koju bi zena volela, da joj muskarac uradi i da budu superiorne...kakvo ti je to istrazivanje.. :shock: :confused:

Mozda nisam shvatila.. :confused:
 

Back
Top