Da li muskarci imaju vise nacina za uzivanje u sexu

Gazdarica:
Pricas gluposti, koje nemaju veze sa onim sto seks zaista jeste, nego sa tvojom pogresnom percepcijom, kako samog seksualnog cina, tako i uloge zene u njemu, i seksualnosti uopste...

Nisu zene predmeti za zadovoljavanje muske pohote, nego ravnopravna bica koja podjednako uzivaju u seksu...
Sad, ako su tvoja seksualna iskustva drugacija, ako su djevojke sa kojima si imao odnose, bile kao daske, bez inicijative, ispoljenih zelja i nadasve bez uzitka u samom cinu, to onda samo znaci da nisi umio da zenu probudis u njima...

Kako ne shvatas da se ovde ne radi o meni nego odnosu muskarca i zene uopste.
Ajde da probamo ovako. Zamisli sebe kako posmatras da 3 para igraju masne fote pa dolazi do raznih zadataka. Sta ti prvo padne na pamet kad krene postavljanje zadataka. Muskarac postavi da mu neka cura ispusi, pa onda ona postavi da joj on lize,pa onda on da je **** zguza a onda da li mislis da ce ona da postavi da je on **** u dupe. Pa onda krenu i ostali da postavljaju zadatke. STA MISLIS KO CE IMATI VISE MOGUCNOSTI ZA UZIVANJE. Sta bi cure postavljale kao zadatke koje muskarci treba da ispune a da bude ludo i zabavno. KAPIRAS?
 
alya:
Jao....pa nema te stvari koju muskarac nebi uradio...mozda nebi svi lizali prstice na nogama zeni... :lol: :lol: ..to je sve opet individualno...neko nema zelju, da zeni nudi oral mozda ( dada, postoje i takvi )...i ona dobije to na opkladi a njemu mrsko to i ne zeli a mora...ne mogu, da se setim neke stvari koju bi zena volela, da joj muskarac uradi i da budu superiorne...kakvo ti je to istrazivanje.. :shock: :confused:

Mozda nisam shvatila.. :confused:[/QUOTE

Lepo si shvatila samo sto ne znam koliko mozes da se setis takvih stvari. Ovi prstici su super a i oral moze da prodje. I NE ZNAM ZASTO SVI OVO "SUPERIORNA" SHVATAJU BUKVALNO. ZAHTEVI TREBA DA BUDU LUDI I ZABAVNI.
 
Gazdarica:
Hahahahahaha, da li ti to hoces da kazes da si sam promijenio koncept istrazivanja, u kome "pitanja ne postavljas ti, nego splet okolnosti"? :lol: :lol: :lol:


I naravno opet price u prazno i nijedan kreativan predlog.

Evo jedan da vidis nasta mislim: Da se skinu oboje,da on klekne cetvoronoske i da je nosi kroz kucu dok ga ona vata gde stigne.
ili Da je namaze kremom ili medom i da je lize dokle god to njoj prija.

A mogli bi i da probamo da vidis na sta mislim
 
Gazdarica:
Nisi mi odgovorio na pitanje... A, u skladu sa onim sto sada trazis jesu neki moji prijedlozi sa prve stane... Tamo se spominje obrada cijelog zenskog tijela, o kojoj si se ti sada sjetio da pises...
Bravo, Kolumbo!

Da ali se tvoja obrada zenskog tela svodi na poljupce i lizanje i mazenje.TAko moze u nedogled.Te lizi ovo,poljubi ono,izmasiraj ovo,mazi ono.....

Da priznajem sve sto sam pogresio i ti si u pravu i carica si i gazdarica ALI MOLIM TE ILI DAJ NESTO KREATIVNO ILI ZAJEBI DA MI ODUZIMAS VREME.

UZMI VUJAKLIJU I POGLEDAJ STA ZNACI KREATIVNO. LIZANJE,LJUBLJENJE,MAZENJE JE LEPO I PRIJATNO ALI NIJE KREATIVNO!!!!!!!
 
Gazdarica:
A, ko je rekao da se pri tome ne koristi nista?
Btw. da znas ista o tome, znao bi da je med vrlo neadekvatan za seksualne igrarije, jer se uzasno lijepi... Toliko o tvom iskustva...


I naravno opet nista od kreacije. A ako si ti toliko iskusna seti se nekog svog ludog sexa pa podeli svoje iskustvo sa nama neiskusnima(ako nisi nevina sto me ne bi cudilo)
 
Gazdarica:
Tacno tako, ja sam iskusna, a ti si neiskusan...
Da si od pocetka postavio normalno pitanje, u kakvo sada pokusavas da pretvoris onu svoju uvodnu nebulozu, dobio bi mnostvo prijedloga...
Posto nisi, ko te j...

Odjavljujem se, a ti prelistaj teme od ranije, i naci ces ono sto te zanima, a i mnogo vise od toga...


Hvala bogu. I nemoj da se nerviras nije tako strasno biti nevin
 
Dakle, kreativno.
Ona se isere na partnera, a zatim ispiša, koliko da lavira kaku. Zatim se našljapaju sa tim, valjaju po posteljini, izmacaju zidove sve vreme se ližući i povraćajući, a zatim ponovo gutajući svu tu mešavinu. Pred takvom kreativnošću koja pobuđuje sva čula niko ne bi ostao ravnodušan. Plahta sa kreveta bi mogla da se upotrebi kao izložbeni eksponat koji bi plenio ne samo vizuelno. Ne bi bilo loše da se uz eksponat prikazuje snimak nastanka dela. Moglo bi to da se usavrši u konceptualizam u kome bi posetioci bili dovedeni u neposredni dodir sa materijalom koji je korišćen u nastanku dela i koji bi privremeno nosili na svojoj odeći a zauvek kao uspomenu u svojim srcima.
Ekstrem? Sve je stvar ukusa. Međutim, inspirativno ćeš najbolje naći u delu "120 DANA SODOME" od Markiza De Sada. Posle ovoga mislim da nema kud dalje.
Prijatno čitanje.
 

Back
Top