upoznavanje preko neta

13.gif
 
@morganlovelove

Prvo plati barem neku fuka,nismo ni mi sa interneta laka roba :D

Znam dosta ljudi sa neta,osoba koja me je i dovela na ovaj forum znam je sa neta sa jednog drugog mesta,i vidjamo se cesto i naprosto je obozavam kao prijatelja,volim da upoznajem ljude sa neta sa kojima se gotivim,nije mi jasno zasto to neko odbija,i ne voli.
 
Daltonista:
@morganlovelove

Prvo plati barem neku fuka,nismo ni mi sa interneta laka roba :D

Znam dosta ljudi sa neta,osoba koja me je i dovela na ovaj forum znam je sa neta sa jednog drugog mesta,i vidjamo se cesto i naprosto je obozavam kao prijatelja,volim da upoznajem ljude sa neta sa kojima se gotivim,nije mi jasno zasto to neko odbija,i ne voli.

apsolutno se slazem, ja sam upoznala par osoba sa neta i imam uglavnom pozitivno iskustvo,i s obzitom na to, ne mogu drugacije gledati na tu vrstu upoznavanja...
 
Uglavnom su to ljudi koji znaju jako malo o upoznavanju preko interneta i internetu uopste.
To je kao kad bi meni sad neko spomenuo upoznavanje preko, lupam, satelita.
Bilo bi ono kao, "Ma daj, ko se jos upoznaje preko satelita, pf..."
A tu su i losa iskustva, koja se mnogo vise potenciraju od onih u stvarnom zivotu. I tako.
 
Borg_Queen:
ima 2 tipa, oni kojima je to ok i obrnuto... interesuje me vishe onaj drugi tip, zashto neki izrichito ne zele da druzenje eventualno prebace u rl... naravno ne mislim samo na muvanje

Zato sto ce me daleko uticajniji ljudi nego sto vi to mozete da zamislite spojiti sa kim god pozelim, a davno sam prevazisla traganja za nekim skrivenim biserom medju anonimcima.
Ono sto napravi popularnost od coveka to je najveca emancipacija i kulturni preobrazaj.Popularni nemaju samo novac, nego i jedan potpuno drugaciji kodeks ponasanja i kodeks u ljubavi, seksu i prijateljstvu.
 
hator:
apsolutno se slazem, ja sam upoznala par osoba sa neta i imam uglavnom pozitivno iskustvo,i s obzitom na to, ne mogu drugacije gledati na tu vrstu upoznavanja...

Ja sem te jedne drugarice koja je stvarno super uglavnom nemam pozitivna iskustva jer su ljudi stoka,svi se predstavljaju uglavnom da su nesto sto nisu,i u nekim tripovima su,kad bi se opustili sve bi bilo mnogo lakse,zasto ne posmatrati ovaj internet kao mesto gde mozemo da razmenimo misljenja kasnije se i upoznamo,delimo zezanje i sve ostalo i uzivo,ako odgovaramo jedno drugome naravno...
 
luckastalutkica:
Zato sto ce me daleko uticajniji ljudi nego sto vi to mozete da zamislite spojiti sa kim god pozelim, a davno sam prevazisla traganja za nekim skrivenim biserom medju anonimcima.
Ono sto napravi popularnost od coveka to je najveca emancipacija i kulturni preobrazaj.Popularni nemaju samo novac, nego i jedan potpuno drugaciji kodeks ponasanja i kodeks u ljubavi, seksu i prijateljstvu.
Tastina praznine
 

Back
Top