sex-igra ili...

maja79

Gost
Poruka
1.253
evo kako stoje stvari.u braku sam tek sest godina i nesto u zadnje vreme imam odlicnu fantaziju.volela bih da u sexu imamo i trecu osobu takozvana trojka.pricali smo o tome,zezali se kao ali mene to iskreno pali kao ideja.pa sada ko ima iskustvo sa tim sta misli.ono plasim se da se ne pokajem,da mi to ne promeni bracnu harmoniju i tako...ipak zivim u proviciji ali je to izvodljivo,imam i drugaricu i plan ali jos uvek se dvoumim.
 
maja79:
evo kako stoje stvari.u braku sam tek sest godina i nesto u zadnje vreme imam odlicnu fantaziju.volela bih da u sexu imamo i trecu osobu takozvana trojka.pricali smo o tome,zezali se kao ali mene to iskreno pali kao ideja.pa sada ko ima iskustvo sa tim sta misli.ono plasim se da se ne pokajem,da mi to ne promeni bracnu harmoniju i tako...ipak zivim u proviciji ali je to izvodljivo,imam i drugaricu i plan ali jos uvek se dvoumim.

Ma samo napred, kada si mlad/a sve je dozvoljeno... :)
 
maja79:
pa mislila sam na zensko za sada,a posle sta znam.jos sam nesigurna u vezi toga i sve sto vise razmisljam sve mi je manje do toga.ali bilo bi odlicno pretpostavljam.

Sto da ne, probajte pa kako bude, jer bolje ti je da probas pa onda da vidis da li je dobro ili ne nego da razmisljas e kako bi bilo kad bi bilo. Sto se tice bracne harmonije ne mora da znaci da bi bila narusena, vec naprotiv...
 
maja79:
evo kako stoje stvari.u braku sam tek sest godina i nesto u zadnje vreme imam odlicnu fantaziju.volela bih da u sexu imamo i trecu osobu takozvana trojka.pricali smo o tome,zezali se kao ali mene to iskreno pali kao ideja.pa sada ko ima iskustvo sa tim sta misli.ono plasim se da se ne pokajem,da mi to ne promeni bracnu harmoniju i tako...ipak zivim u proviciji ali je to izvodljivo,imam i drugaricu i plan ali jos uvek se dvoumim.
eo ja se dobrovoljno prijavljujem
 
maja79:
pa mislila sam na zensko za sada,a posle sta znam.jos sam nesigurna u vezi toga i sve sto vise razmisljam sve mi je manje do toga.ali bilo bi odlicno pretpostavljam.
Pa ako ces se i ti igrati snjom onda da. Ako ces ti da gledash dok se njih dvoje maze onda ne. Recimo da se vas dve ljubite i pipkate dok on nju je%e.
Ili tako neshto. Mislim bass trojka. Onda da. Ako je ono: Ti sedi tu i chekaj red onda ne.
 
maja79:
evo kako stoje stvari.u braku sam tek sest godina i nesto u zadnje vreme imam odlicnu fantaziju.volela bih da u sexu imamo i trecu osobu takozvana trojka.pricali smo o tome,zezali se kao ali mene to iskreno pali kao ideja.pa sada ko ima iskustvo sa tim sta misli.ono plasim se da se ne pokajem,da mi to ne promeni bracnu harmoniju i tako...ipak zivim u proviciji ali je to izvodljivo,imam i drugaricu i plan ali jos uvek se dvoumim.

blago tvom muzu
 
Bio sam pijan kada sam sa devojkomotishao...ima 5/6 godina.....htela je blow da mi uradi u kupatilu,nisam hteo sluchajnu frku sa burazerom-njenim.......

i da se vratim,,u sobici bude svashta...dodje lik sa mojom skolskom.//bio rodjendan kod moje skolske drugarice,a oni se sluchajno znaju//...nesto on meni:"daj,'ocu....znas signali...."

AA ja mortys.....navali on na nju[na moju skolsku) ja stavio kapuljachu POCHELO NESTO da duva gledam njega napaljonog ona se opustila,(znajuci kakav sam,,da joj AA ne bih rekao))-opustila se---pocehse jezici se preplitati,a sklon sam za "trojku"ali nju nesto...nisam mogao.....previshe sam izbirljiv,,kad sam ja bio u TOJ sobi pre njih NIKO nije znao gde sam se nalazio....samo vidite vrata na

svakih

10 sekundi se otvaraju,

EHHEEJjj bando.....pokvarena!!!!
 

Back
Top