KO SVIRA U RAJU A KO U PAKLU

Bilis against ###

Zainteresovan član
Poruka
212
ajde sastavite bend od mrtvih velikana muzike/ moze bilo koji pravac ne mora samo rock/ jedan koji svira gore u raju,neku predivnu,inspirativnu i majesteticnu muziku/ponavljam mrtvi muzicari samo/ i jedan koji svira dole kod lucifera i raspaljuje neku zuraju/haha-na trenutak smesno al zapravo i nije/svirajuci neku psihodelicnu,LSD muziku...ako ne znate mrtve bubnjare ili mozda basiste ili tako neke background artiste stavite barem neki vokal duet...heaven and hell..ako vam je zanimljivo..meni jeste al ovde pocinje da me mrzi da kucam tako da....cya
 
Napravicu nekoliko od obe strane
evo prvog:
Syd Barrett,-Vokal
Jimmy Hendrix-Lead Guitar
Brian Jones,-Rithym Guitar
Dee Dee Ramone-Bass
John Bonham-Drumms
To je zvuk iz pakla
Nakon toga
Jimm Morison- Gitara
Dzioi Ramone-Vokal
Bojan Pečar- Bass
ne znam za bubanj
Videcu kasnije
 
HELL- curt cobain/vocals/ with jim morrison..hendrix/lead guitar/...michael hutchince nek nauci da svira nesto..posto ne znam nesto mnogo past away nevokala, ijonathan melvoin iz smashing pumpkins-a nek svira keyboard..****** umalo da zaboravim Sida iz pistolsa...i on je tu..god save the devil /nisam satanista naravno/..ajde neka ga i Elvis ovde..Lennon je vec zauzeo raj
HEAVEN-e ovo je teze..moze freddie mercury/valjda ne smeta sto je bio gay/..naravno ona curica Lisa iz one grupice TLC...nek bude prateci vokal...Alaya nek igra kao na mtv-ju u pozadini sa jos nekom grupom mladih i zgodnih ljudi..a da Marvin Gaye moze da peva takodje ali posto je puna lista vokala neka bude i bubnjar/nek nauci ako ne zna/..i naravno Lennon...
 
Bilis against ###:
HELL- curt cobain/vocals/ with jim morrison..hendrix/lead guitar/...michael hutchince nek nauci da svira nesto..posto ne znam nesto mnogo past away nevokala, ijonathan melvoin iz smashing pumpkins-a nek svira keyboard..****** umalo da zaboravim Sida iz pistolsa...i on je tu..god save the devil /nisam satanista naravno/..ajde neka ga i Elvis ovde..Lennon je vec zauzeo raj
HEAVEN-e ovo je teze..moze freddie mercury/valjda ne smeta sto je bio gay/..naravno ona curica Lisa iz one grupice TLC...nek bude prateci vokal...Alaya nek igra kao na mtv-ju u pozadini sa jos nekom grupom mladih i zgodnih ljudi..a da Marvin Gaye moze da peva takodje ali posto je puna lista vokala neka bude i bubnjar/nek nauci ako ne zna/..i naravno Lennon...
E svaka chast za Sida ja ga zaboravih. A ko ce u raju da svira gitaru i bass i klavijature?
 
hmmm..moze i ovako..pretpostavimo da on ima kucnog ljubimca..i pretpostavimo da je taj voljeni mali ljigavi uhranjeni kucni ljubimac onaj iritantni buljavi pekinezer..ovako kidnapovacemo to kucence/ako uspemo da udjemo u vilu koja pretpostavimo ima telesno obezbedjenje od otprilike 3-4 tone i tehnolosko obezbedjenje od otprilke 3-4 miliona dolara,i ako prodjemo pored toga bice dobro/,zakacicemo na njega 2 kilograma eksploziva i poslacemo ga natrag u kucu kada je on/zrtva/unutra..preko daljinskog aktivirajmo i buum...na sudu ce optuziti pekinezera... a mi smo svoje obavili..../sanse su nam 1 prema milijardu da uspemo..hmm there is a chance/
 
Bilis against ###:
hmmm..moze i ovako..pretpostavimo da on ima kucnog ljubimca..i pretpostavimo da je taj voljeni mali ljigavi uhranjeni kucni ljubimac onaj iritantni buljavi pekinezer..ovako kidnapovacemo to kucence/ako uspemo da udjemo u vilu koja pretpostavimo ima telesno obezbedjenje od otprilike 3-4 tone i tehnolosko obezbedjenje od otprilke 3-4 miliona dolara,i ako prodjemo pored toga bice dobro/,zakacicemo na njega 2 kilograma eksploziva i poslacemo ga natrag u kucu kada je on/zrtva/unutra..preko daljinskog aktivirajmo i buum...na sudu ce optuziti pekinezera... a mi smo svoje obavili..../sanse su nam 1 prema milijardu da uspemo..hmm there is a chance/
Nije ti on kolko bogat. Mislim da zhivi u nekom stanu u New yorku.
Mozhemo da isceniramo Teroristichki napad i da avionom se zakucamo u njegovu zgradu. Mislim pomocu daljinskog.
 
Hell team:

Guitar 1&Vox1: Chuck Schuldiner (Death)...kukavac... :(
Guitar2: Euronymous(Mayhem)...Jest' bio kretenchina,but nevermind...
Vox2: Dead(Mayhem)...A mozhe da im bude i maskota,bio je zgodan... ;)
Drums: Doc(Vader)...
Bass: Jedino mi Cliff Burton pada na pamet,al' mi se ne uklapa u ovu ekipu...Ma, sjeticju se ja nekog... :D
 
Evo tima iz raja:

Vocals: Roy Khan (Kamelot)
Guitar 1: Kee Marcello (ex-Europe)
Guitar 2: Yngwie Malmsteen
Bass: Jeff Pilson (Dokken)
Drums: Tommy Aldridge (Whitesnake)

Hell team:

Vocals: Matt Barlow (Iced Earth)
Guitar 1: Chuck Schuldiner (Death)
Guitar 2: Mille Petrozza (Kreator)
Bass: Joey DiMaio (Manowar)
Drums: Mike Terrana (Axel Rudi Pell, Rage)
 
Ajde dosta zaebancije. Ovi moji ce umreti kad tad a nek do tada postavu heaven and hell mix chine:

Vokal: hmm...Bon Scott (AC DC)
Gitara: Tommy Bolin (Deep Purple)
Gitara 2: Randy Rhoads (Ozzy Osbourne, Quiet Riot)
Bass: Cliff Burton
Ovo sam cekao da napisem :) :) Bubanj: COZY POWELL!! :)
 

Back
Top