Gde i Kome...Ko je Reko? ,,Cuvaj Te mi Jugoslaviju"

Posle metaka makedonskog teroriste kralj Aleksandar nije mogao da govori po svedocenju ocevidaca i nikakve zadnje reci nije uputio.Ta recenica je kasnije pripisana u cilju ocuvanja uzdrmanog medjunacionalnog jedinstva i kraljeve politike integralnog jugoslovenstva.Inace mi Srbi smo najvise platili zbog Aleksandrove megalomanije ikoju je stekao od svoga dede kralja Nikole u doba svog odrastanja na Cetinju(i Nikola je hteo da bude kralj svih Srba u i juznih slovena).Uvek su Srbi bili najveci jugosloveni i pored onoga sto nam je ta drzava lose donela neki dementni mozgovi i dalje pricaju o" nasilnoj secesiji " Slovenije i Hrvatske i slicna sranja a ustvari iako je to tuzno mi njima trebamo biti zahvalni sto su nas oslobodili tog propalog projkta koji nas je jako mnogo kostao .Dezurni jugoloveni i jugonostalgicari su poslednji put porazeni 21. maja kada su poslednji otpaci njima nikad ne prezaljene zajednicke drzave otisli o istoriju i kada je Srbija konacno povratila svoju drzavnost i nezavisnost sto su bivsi komunisti a sada lazni patrioti naravno sa zaljenjem docekali .
 
svetolik trpkovic:
Dezurni jugoloveni i jugonostalgicari su poslednji put porazeni 21. maja kada su poslednji otpaci njima nikad ne prezaljene zajednicke drzave otisli o istoriju i kada je Srbija konacno povratila svoju drzavnost i nezavisnost sto su bivsi komunisti a sada lazni patrioti naravno sa zaljenjem docekali .

Hihihi, retko zalazim ovde jer nema bas sta da se vidi/procita, ali svaka ti je na mestu!
 
Obersturmfuehrer:
ima veze....
samo zato sto ovaj nepismeni manijak prosipa gluposti po forumu, a Srbiju nije video u zivotu...
ima veze, zato sto se takvi kao on osecaju prozvanim da laprdaju o stanju u Srbiji, i sto je najgore da se nazivaju Srbima.

to sto ovome smeta cirilica je sasvim druga stvar....

Da to je sasvim druga stvar o kojoj ovaj covjek nije ni pricao i prema tome ne mozes njega napasti zbog toga, vec ako ti smeta nepismenost postavljaca teme onda napisi koju o tome, al' nemoj ovome upadati u razgovor. Njegovo pitanje je bilo sasvim na mjestu.
 
Obersturmfuehrer:
njemu sam ja vec pisao, ali on ocigledno ne razume srpski...
ono sto meni pada u oci, i smeta mi je da skoro niko nije reagovao na to....
a njegovo pitanje ne moze biti na mestu upravo zbog toga sto je on Srbiju video samo na slikama, i sto o Srbiji zna ono sto je procitao u nekim novinama ili ne znam gde....


Ne znam postavljaca teme. Mozda je neki nas iz inostranstva...Nisam ni procitao temu, iz ociglednih razloga. Sintagma, zna Srpski, ocigledno i na njegovo pitanje sam mislio, kada je pitao onog krivuoustog, da li ima nesto protiv Cirilice. To pitanje, na koje si ti reagovao je bilo sasvim na mjestu.
 
KiLLeR_WhaLe:
A tebe zbog dvocifrenog kvocijenta inteligencije. Čudi me samo što ne pišeš ćirilicom kao i ostali dvocifraši..
А Такви Хрвати по Занимању имају једноцифрени квоцијент интелигенције **** ти Усташку. Преко Југославије сте добили независност, а онај наш коњ од краља кога сте ви и убили је имао трип да буде краљ свих Словена(на Балкану) кој му је то к***ц требало. Само је Србију Сје**о. И сада ми ти сереш за ћирилицу!!! Ајде подели са нама Величанствену Историју Твоје НЕЗАВИСНЕ ХРВАТСКЕ!!! Имао сам пса који је имао више година него твоја ВЕЛИЧАНСТВЕНА ДОМОВИНА!!! А ћирилицом су писали МНОГО ученији и паметнији људи од тебе!!! Мислим да бисмо сви из протеста требали да пишемо ћирилицом. Њему је само криво што не може да се препозна у свом писму немојте му замерити!
П.С. надам се да ме нећете избрисати добро сам цензурисао пост !!! :D
 
Dr.Boom:
А Такви Хрвати по Занимању имају једноцифрени квоцијент интелигенције **** ти Усташку. Преко Југославије сте добили независност, а онај наш коњ од краља кога сте ви и убили је имао трип да буде краљ свих Словена(на Балкану) кој му је то к***ц требало. Само је Србију Сје**о. И сада ми ти сереш за ћирилицу!!! Ајде подели са нама Величанствену Историју Твоје НЕЗАВИСНЕ ХРВАТСКЕ!!! Имао сам пса који је имао више година него твоја ВЕЛИЧАНСТВЕНА ДОМОВИНА!!! А ћирилицом су писали МНОГО ученији и паметнији људи од тебе!!! Мислим да бисмо сви из протеста требали да пишемо ћирилицом. Њему је само криво што не може да се препозна у свом писму немојте му замерити!
П.С. надам се да ме нећете избрисати добро сам цензурисао пост !!! :D


Laki je malo nervozan. :D Nema potrebe da sebi navlacis ban, zbog ovog provokatora.
 

Back
Top