Gde i Kome...Ko je Reko? ,,Cuvaj Te mi Jugoslaviju"

piletu odsecete glavu i ono ima i dalje neke reakcije nervnih zavrsetaka,ono se grci i da ima glavu i moc govora i ono bi nesto reklo ali nema,glava mu je otsecena a misao prekracena......
Tako da mislim da je kralj Aleksandar zaista to prozborio a cuo ga je samo onaj ko je hteo da ga cuje,a ne onaj koji je mislio na to da spasi sopstvenu guzicu u toj guzvi!
 
Obersturmfuehrer:
njemu sam ja vec pisao, ali on ocigledno ne razume srpski...
ono sto meni pada u oci, i smeta mi je da skoro niko nije reagovao na to....
a njegovo pitanje ne moze biti na mestu upravo zbog toga sto je on Srbiju video samo na slikama, i sto o Srbiji zna ono sto je procitao u nekim novinama ili ne znam gde....
brate moderatoru, tebi smeta vise Srbin iz dijaspore koji slabo prica Srpski, nego ustasa koji prica Hrvatski, provocira i sve koji pisu cirilicom kategorise kao jedinke sa IQ<100?
Iz koje si ti onda bajke i koje su ti kvalifikacije za moderatora, osim licnih sklonosti?
 
mshone:
brate moderatoru, tebi smeta vise Srbin iz dijaspore koji slabo prica Srpski, nego ustasa koji prica Hrvatski, provocira i sve koji pisu cirilicom kategorise kao jedinke sa IQ<100?
Iz koje si ti onda bajke i koje su ti kvalifikacije za moderatora, osim licnih sklonosti?
nije to nikakav ustasa i pogotovo hrvat....lokalni platfusar iz nekog beogradskog cumeza sa sve smrdljivim patikama i pocepanim riflama na sebi,odbacen i od najdemokratskijih i najliberalnijih ILUSTRISIMUSA
 
veKsla:
nije to nikakav ustasa i pogotovo hrvat....lokalni platfusar iz nekog beogradskog cumeza sa sve smrdljivim patikama i pocepanim riflama na sebi,odbacen i od najdemokratskijih i najliberalnijih ILUSTRISIMUSA
Овај опис ме асоцира на већину лелемуда (сиц! оипрости Јомини, али, ако баш мораш некога да банујеш уместо оног "Фрање", ево ме, баш сам се лепо нацртала, зар не?) са овог форума!
 
S.Sindjelich 2:
9/10/1934, poslednja stanica potpis Balkansko ujedinjenje, bilo je u Francusku, to balkansko ujedinjenje, u duh pok. Kralja Aleksandra Karadjordjevica, otkrilo je zaveru unistenje bivsu Jugoslaviju.
s'nadom, da ce mi se pridruzute!...


Gde i Kome...Ko je Reko? ,,Cuvaj Te mi Jugoslaviju"

jedna od smeshnih istorijskih zabluda

ribnikarova politika prenela da je reko "Gde i Kome...Ko je Reko? ,,Cuvaj Te mi Jugoslaviju""
francuske dodale "i prijatljstvo sa francuskom"

:D a istina je da je na mestu umro :D

i neka je.
najobichniji diktator koji je unazadjivao srbiju svaki dan svoje vlasti.
a pre toga je zaebo nekom unapred osudjenom na propast tvorevinom - Jugoslavijom 8)


mada ja nikad nisam razumeo taj melanholichi misticizam koji se nadvija nad njegovim likom od strane nekih kvazi-poznavaoca i ne-poznavaoca njegovog lika i dela! 8)
 
crow:
Gde i Kome...Ko je Reko? ,,Cuvaj Te mi Jugoslaviju"

jedna od smeshnih istorijskih zabluda

ribnikarova politika prenela da je reko "Gde i Kome...Ko je Reko? ,,Cuvaj Te mi Jugoslaviju""
francuske dodale "i prijatljstvo sa francuskom"

:D a istina je da je na mestu umro :D

i neka je.
najobichniji diktator koji je unazadjivao srbiju svaki dan svoje vlasti.
a pre toga je zaebo nekom unapred osudjenom na propast tvorevinom - Jugoslavijom 8)


mada ja nikad nisam razumeo taj melanholichi misticizam koji se nadvija nad njegovim likom od strane nekih kvazi-poznavaoca i ne-poznavaoca njegovog lika i dela! 8)
...Covek, koji je za dobrotvor Balkanski naroda,dao svoj zivot, neprijatelji slobode jes uvek se preko njegovo pok. Velicansptvo, dive rasplet Jugoslavije, a jos im nije jasno sta ih ceka iza toga! Nisam iznenadjen!...
 
Obersturmfuehrer:
njemu sam ja vec pisao, ali on ocigledno ne razume srpski...
ono sto meni pada u oci, i smeta mi je da skoro niko nije reagovao na to....
a njegovo pitanje ne moze biti na mestu upravo zbog toga sto je on Srbiju video samo na slikama, i sto o Srbiji zna ono sto je procitao u nekim novinama ili ne znam gde....
...varas se moj brajko, jos-koako poznajem Srbiju, posle Anglo-fosisticko bombardovanje na pravoslavni Uskrs, pocetkom zeleznike stanice, duz moskovske i prizrenske ulice rusevine sam popravljao, na dedinje i Cukarici nove zgrade bildovao, kad sam sve ovo radio, a Ti si bre jes u tvog starog kesu spavao.
Pitanje je jasno! mislim ako je se Kralj Aleksamdar na smtnom casu obratio vojim saveznicima da mu cuvaju Jugoslaviju, razlpetom Jugoslvije, znaci da su pozdravili njegov Velicanski smrt!...
 
SavaBonJovi:
piletu odsecete glavu i ono ima i dalje neke reakcije nervnih zavrsetaka,ono se grci i da ima glavu i moc govora i ono bi nesto reklo ali nema,glava mu je otsecena a misao prekracena......
Tako da mislim da je kralj Aleksandar zaista to prozborio a cuo ga je samo onaj ko je hteo da ga cuje,a ne onaj koji je mislio na to da spasi sopstvenu guzicu u toj guzvi!
...U Marseille-France, na mestu izgovorene Kraljeve reci 9/10/1934 i dan-dnads:krvavim SLOVIMA na patosu "PISE" ,,cuvaj te mi Jogoslaviju"!...
 

Back
Top