on madji ja starija

  • Začetnik teme panicarka
  • Datum pokretanja
P

panicarka

Gost
ja sam 76 on 79...jel to moze uspeti....mada on ne zna da sam 76....posto izgledam mnogo mladoliko...misim da i ne sumnja u mene. Ne znam da i da mu kazem....ima nesto u sebi, zreliji je od mog decka/ili bivseg ne znam ni ja...ok cujemo se, on je moje godiste..vidimo jednom u mesec dana..po meni to i nije veza...
Nego dal da mu kazem za godine, i da li ce ta veza uspeti po vama?
Vasa iskustva?
 
Prvo rascisti sa tim ko ti je bivsi, a ko sadasnji decko!!!Pre svega sto se u svaku vezu mora uci iskreno i sto se emocija tice, a i svega ostalog. Razlika u godinama je po meni smesna i ne vidim sto si se toliko uplasila. Meni su neke druge stvari mnogo primarnije nego sto je to razlika u godinama ( narocito tako mala kao kod vas).Iskrenost pre svega, a ti sama odluci! P.S. Kad tad ce saznati, a onda moze da izgubi poverenje u tebe sto je mnogo gora stvar.Srecno!
 
:)Razlika u godinama uopste nije velika izmedju vas dvoje. Ja imam drugaricu koja je 76., a njen decko je 80. Super se slazu.Ona osima sto je mladolika i razmislja kao da je mladja od svojih vrsnjakinja, zapravo od vecine svojih vrsnjakinja(ne pomislja o braku). Tako da za zabavljanje vasa razlika uopste nije velika, a pod pretpostavkom da ti zelis da se udas u bliskoj buducnosti, to bi mogao da bude problem. Mislim da muskarci u svojim dvadesetim treba da zive, a ne da se zene.
 
Anonymous:
... a pod pretpostavkom da ti zelis da se udas u bliskoj buducnosti, to bi mogao da bude problem. Mislim da muskarci u svojim dvadesetim treba da zive, a ne da se zene...

Zar da umrem kad mi vreme nije :lol:

A sad malo ozbiljnije ...

Mislim da razlika u godinama nije bitna (pogotovo tako mala razlika), ali je bitna iskrenost i poverenje.
Malo mi je nejasno ko je tu bivši, ko sadašnji, a ko budući. Trebalo bi prvo to da raščistiš.
 

Back
Top