BRILJATINAC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vesna_I

Obećava
Poruka
93
Aleksandar Kapris od devojaka za rodjendan dobio na poklon
"Sopardov" prsten sa 17 brilijanata, vredan 5.500 evra!

Jedan od najpoznatijih prestonickih frizera Aleksandar Kapris, ciji su klijenti izmedju ostalih i Ana Bekuta, Mira Skoric i Zeljko Joksimovic, nedavno
je proslavio rodjendan. Na zurki u njegovom stanu
okupilo se probrano drustvance, koje je pevalo,
igralo i castilo se icem i picem, a vrhunac veceri desilo se kada je preko DHL stigla ekskluzivna posiljka za slavljenika. U pitanju je, naime bio prsten
"lutajuce oko" draguljarske kuce "Sopard", ukrasen sa cak soedamnaest brilijanata, vredan pet i po hiljade evra! Ovaj ekskluzivan poklon Kapris je dobio od svoje devojke, koja zbog obaveza u inostranstvu nije bila u mogucnosti da prisustvuje slavlju.
Sudeci po tome koliko se obradovao, uspela je da
se iskupi.
Bas na dan svog rodjendana, Kapris je otvotio i svoj
muzicki sajt www.aleksandarkapris.com, sto i ne treba da cudi ako se zna da je pesma vec godinama njegov omiljeni hobi. On je naime, vec nastupao na
"Suncanim skalama" u Herceg Novom a upravo se
priprema za nastup na zrenjaniskom festivalu "Sanflauer 2006", na kome ce izvesti pesmu "Ti imas prava". I dok se u estradnim krugovima o njegovoj pesmi govori kao o glavnom favoritu, Kapris o svemu mudro cuti i sprema se za nastup, koji ce ako je
verovati upucenima, biti vise nego primecen. (L.G)

Slede Komentari!
Vasa Vesna
 
Bio ja pre jedno dva'es' dana na selu... I pala noc, a cujem nesto suska u dvoristu. Izadjem na verandu, a neki mi cacka po gepeku. Selo je to, moje dvoriste... sto bih zakljucavao kola? Ja popizdim, pa trk sa verande prema njemu - "Ma sta to radis, majku ti..."
Al' bile tu neke vile, odmah pored kola, naslonjene na ora'. U'vati on te vile, pa na mene... A ja trk na verandu, pa u kucu. A on za mnom... E, kako sam utrcao u kucu, spazim odmah tu, pored vrata, jedan starinski mali usisivac, "Iskra". Nema cak ni crevo, nego cev izlazi iz njega. Tu ja u trenutku odlucim da mi nije vreme mreti u svojoj kuci od lopova s vilama, pa zgrabim onaj usisivac pod misku kao mitraljez, a gajtan za struju prebacim preko ruke kao redenik. I opet napolje. Samo sto se nisam sudario s onim...
Pocnem nesto da vicem u stilu - "Juris! Uraaaaa...", a ovaj valjda u mraku nije primetio sta nosim u rukama, pa baci one vile i trk preko avlije. Jurio ja za njim, sve dok nije preskocio ogradu, a bila mu otvorena kapija na dva metra odatle... I otrca covek niz sokak, a ja sve za njim - "Danoooo! Daaanooooo, doooolazim... Lajte kere Jakobsvelda! Ratararatata..." - i tako to.
 
Julian_Duranona:
Bio ja pre jedno dva'es' dana na selu... I pala noc, a cujem nesto suska u dvoristu. Izadjem na verandu, a neki mi cacka po gepeku. Selo je to, moje dvoriste... sto bih zakljucavao kola? Ja popizdim, pa trk sa verande prema njemu - "Ma sta to radis, majku ti..."
Al' bile tu neke vile, odmah pored kola, naslonjene na ora'. U'vati on te vile, pa na mene... A ja trk na verandu, pa u kucu. A on za mnom... E, kako sam utrcao u kucu, spazim odmah tu, pored vrata, jedan starinski mali usisivac, "Iskra". Nema cak ni crevo, nego cev izlazi iz njega. Tu ja u trenutku odlucim da mi nije vreme mreti u svojoj kuci od lopova s vilama, pa zgrabim onaj usisivac pod misku kao mitraljez, a gajtan za struju prebacim preko ruke kao redenik. I opet napolje. Samo sto se nisam sudario s onim...
Pocnem nesto da vicem u stilu - "Juris! Uraaaaa...", a ovaj valjda u mraku nije primetio sta nosim u rukama, pa baci one vile i trk preko avlije. Jurio ja za njim, sve dok nije preskocio ogradu, a bila mu otvorena kapija na dva metra odatle... I otrca covek niz sokak, a ja sve za njim - "Danoooo! Daaanooooo, doooolazim... Lajte kere Jakobsvelda! Ratararatata..." - i tako to.

:lol: :lol: :lol:
usisivac brilijanta vredan
 
Julian_Duranona:
Bio ja pre jedno dva'es' dana na selu... I pala noc, a cujem nesto suska u dvoristu. Izadjem na verandu, a neki mi cacka po gepeku. Selo je to, moje dvoriste... sto bih zakljucavao kola? Ja popizdim, pa trk sa verande prema njemu - "Ma sta to radis, majku ti..."
Al' bile tu neke vile, odmah pored kola, naslonjene na ora'. U'vati on te vile, pa na mene... A ja trk na verandu, pa u kucu. A on za mnom... E, kako sam utrcao u kucu, spazim odmah tu, pored vrata, jedan starinski mali usisivac, "Iskra". Nema cak ni crevo, nego cev izlazi iz njega. Tu ja u trenutku odlucim da mi nije vreme mreti u svojoj kuci od lopova s vilama, pa zgrabim onaj usisivac pod misku kao mitraljez, a gajtan za struju prebacim preko ruke kao redenik. I opet napolje. Samo sto se nisam sudario s onim...
Pocnem nesto da vicem u stilu - "Juris! Uraaaaa...", a ovaj valjda u mraku nije primetio sta nosim u rukama, pa baci one vile i trk preko avlije. Jurio ja za njim, sve dok nije preskocio ogradu, a bila mu otvorena kapija na dva metra odatle... I otrca covek niz sokak, a ja sve za njim - "Danoooo! Daaanooooo, doooolazim... Lajte kere Jakobsvelda! Ratararatata..." - i tako to.

Da li se drcis teme, ja ne vidim.
 
Vesna_I:
Da li se drcis teme, ja ne vidim.
Kako se ne drzim teme?
Ti si opisala jedan dogadjaj za koji ti se ucinilo zanimljivim da nam ga preneses, a ja sam to isto uradio...
Ne razumem... Promasio sam temu?
Kad si rekla da slede komentari, pomislio sam da treba i mi nesto interesantno da napisemo.
Izvini.
 
Hmmm...Narod nema para hleba da jede, a oni se tu razbacuju... More, na Terazije sa njima, pa da vise...
Generalno katastrofa. Sta ce nekome, za ime svega, prsten od 5000 i kusur evra? Cemu to?
 
Vrlo me zabole qratz za tu informaciju and btw veze nemam ko je taj lik.
Bolje da je te pare dala nekoj sirotinji kojoj treba za prezivljavanje ili deci u Zvecanskoj!
Mislim o cemu ti pises ****** :roll:!!!!!!!!!!!!!
Revolveras, svaka ti se dala ;)
 
Revolveras:
Hmmm...Narod nema para hleba da jede, a oni se tu razbacuju... More, na Terazije sa njima, pa da vise...
Generalno katastrofa. Sta ce nekome, za ime svega, prsten od 5000 i kusur evra? Cemu to?

Pa, fensi i trendi valjda!!?
A je l smo i mi F&T kad o ovome raspravljamo, aa??!! ;-) :???:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top