Za devojke koje su (ne)svesne svojeg izgleda

More_bre

Primećen član
Poruka
819
Pretpostavimo da devojke imaju u svojoj svesti
koliko-toliko realnu predstavu kako izgledaju,
tj. koliko su privlačne.

Da li, u odnosu na to, imaju neku "granicu" po kojoj
zaključuju da su (ne)prihvatljive za određenog momka?


P.S. Idealisti-moralisti koji bi rekli nešto kao "svako je lep u duši"
neka zaobiđu ovu temu.
 
Devojka ne mora da bude svesna svog izgleda, medjutim mnogo je bolje za nju da bude svesna izgleda drugih devojaka, i ne samo izgleda, vrlo je vazno da znamo i da pravilno ocenimo druge ljude, o tome koliko oni mogu da urade, o njihovim sposobnostima, i na osnovu toga da se postavimo prema njima tako da izvucemo iz njih ono najbolje.Molim aplauz za ovo. 8-)
 
c011.gif
 
ma gde zabranjeno, muskarci zauzeli zenski kutak-pazi zenski kutak, a zene savremenog...
aha, znachi ti pitash kako je to kod nas... pa ja nemam granice a ni luckasta jer smo mnogo dobre ribe :lol:, a inache mislim da generalno svaka druga ima neki takav trip... nema nekog pravila... ne znam, ne druzim se zenama mnogo...
 
ne nisam, u stvari lazem, jesam kad sam bila mladja, oko 18, napzila se na jednog bash, jesam probala, uzela fon ali nisam nikad pozvala... Kad sam ga sretala u gradu chak je i pokushavao da pricha sa mnom a ja sam ga izbegavala... Sad ne razmishljam uopshte na taj nachin, ne poredim ljude, jer nema smisla. Gubim u startu ako ne probam. Tako. I hvala na komplimentu, reci kako su mi sexy kablovi :lol:
 
More_bre:
a vire ti kablovi iz ćelave lobanje...



pa kaži mi svoj doživljaj, zar nisi nikad u startu odustala od nekog
momka/muškarca sa zaključkom "različite smo klase"

Naravno, moj nivo su emancipovani momci, koji nemaju viziju zene kao buduce majke i supruge, oni sa kojima necu morati da se vucaram po hotelim zato sto nemamo gde a zelimo seks, i da imam sklepane veze od postovanja i moralnosti.U vezi sa jednom temom o hotelima u forumu "Ljubav i seks", mogu da kazem da nemam nista protiv hotela kad se ide na neki izlet na 2 ili 3 dana, ili na duze, kad se ide na neku svecanost pa da se prespava i slicno, ali kad vidim parove koji skupljaju pare da bi se kresnuli u hotelu, to je jednostvano nizi nivo od mog.
 
luckastalutkica:
A inace postala sam savrseno svesna svoje lepote jos vrlo rano, i to onda kad sam ukapirala, da svaki, ali bas svaki decko, kojem zelim bar malo da se priblizim, odmah "padne".To je vecini tesko objasniti jer ne mogu to da zamisle.Nikad to i ne objasnjavam.
Da li ovim potcenjujes muskarcev intelekt? Ili svoj?
Padaju na tvoju lepotu, kad god pozelis... bas svi. Ili su oni redom glupi, ili to "padanje" nema iskljucive veze sa tvojom lepotom. Mozda si i pametna, pa zbog toga zele da budu s tobom? A ako je tako, razlog zbog kojeg su s tobom nije samo lepota, pa tvoj post gubi smisao...
 
A inace postala sam savrseno svesna svoje lepote jos vrlo rano
kada?
svaki decko, kojem zelim bar malo da se priblizim, odmah "padne"
pod "padne" podrazumevaš "svidiš mu se" , "naloži se"...?

To je vecini tesko objasniti jer ne mogu to da zamisle.Nikad to i ne objasnjavam.
Ja mislim da te razumem, često mi se obraćaju sa raznim komplimentima, insinuacijama i aluzijama. A o "govoru tela" da i ne govorim 8-)
 
Julian_Duranona:
Da li ovim potcenjujes muskarcev intelekt? Ili svoj?
Padaju na tvoju lepotu, kad god pozelis... bas svi. Ili su oni redom glupi, ili to "padanje" nema iskljucive veze sa tvojom lepotom. Mozda si i pametna, pa zbog toga zele da budu s tobom? A ako je tako, razlog zbog kojeg su s tobom nije samo lepota, pa tvoj post gubi smisao...

Potcenjujem samo svoje roditelje koji to ne vide.
 
More_bre:
Da li, u odnosu na to, imaju neku "granicu" po kojoj
zaključuju da su (ne)prihvatljive za određenog momka?

Za nepoznatog nekog tipa pitas? Ako da, onda - pojma nemam kada cu i
zasto nekom X tipu biti privlacna. Ne razmisljam o tome, sem u konkretnoj situaciji
kada mi neko stavi do znanja da sam mu privlacna. A i onda ne razmisljam o tome zasto.

Ako na brzaka pokusam da definisem svoju privlacnost, mislim da to nije moja osobina.
Mislim da to i ne postoji kao osobina.
Nego samo da neki skup mojih osobina (ili manifestacija istih kroz pokrete tela i mimiku lica) odredjnom muskarcu moze (ili ne), u njegovom sistemu asocijacija i predstava, biti "privlacan".
Da li je privlacnost povezana sa fizickom lepotom?
Nije.
Mada, imas i one tipove ljudi koji padaju samo na lepotu.
 
Ja sam tek posle dvadeset i neke postala svesna sto se decaci motaju oko mene. :lol:
A daleko da nisam imala samopouzdanja, al' mislim da fizicki izgled nije imao veze sa tim. Kad bi mi neko u tim godinama udelio kompliment za fizicki izgled, ja sam imala trip ko da se ne radi o meni. Ko bi neko bio bezobrazniji, pa rekao nesto "masnije", ja sam njega toljagom. :lol:
A jednom mi je neki idiot rekao da sam ruzna, a ja sam znala da to nije istina, nego da on ne zna sta pametnije da mi kaze. Hahahahhaah! :lol:
 
Julian_Duranona:
OK, to bi bio odgovor na moje pitanje da li treba da se trudim da pisem nesto u nameri da ce to biti procitano, ili ti ustvari pises ono sto ti je na umu bez obzira na sadrzaj posta kojim sam ti se obratio.
Primio sam k znanju i savrseno shvatio.

Ne mozes ti mene da ubedis da je za mene vazno sta si ti napisao, kad ja savrseno dobro znam da je za mene u temi o potcenjivanju jedino vazno sto treba da izjavim da potcenjujem samo svoje roditelje.
 
Za nepoznatog nekog tipa pitas? Ako da, onda - pojma nemam kada cu i
zasto nekom X tipu biti privlacna. Ne razmisljam o tome,
hoćeš da kažeš da ti ne bi prijalo kad bi primetila da se za tobom okreću?

Ako na brzaka pokusam da definisem svoju privlacnost, mislim da to nije moja osobina.
da li sebe vidiš kao (u kategoriji lepote) neupadljivu ili čak ružnu devojku?

Mislim da to i ne postoji kao osobina.
grešiš, a evo i zašto:
Nego samo da neki skup mojih osobina (ili manifestacija istih kroz pokrete tela i mimiku lica) odredjnom muskarcu moze (ili ne), u njegovom sistemu asocijacija i predstava, biti "privlacan".
eto sama si objasnila, pokretima tela i mimikom lica se manifestuje privlačnost,
a šta su telo i lice nego fizička lepota.
Svestan sam ja i karakternih osobina, inteligencije i obrazovanja, i da sve to zajedno sa
iskustvom čini ličnost...blablabla
 
topmodelsica:
Ne mozes ti mene da ubedis da je za mene vazno sta si ti napisao, kad ja savrseno dobro znam da je za mene u temi o potcenjivanju jedino vazno sto treba da izjavim da potcenjujem samo svoje roditelje.
Dobro bre, pusti me sad na miru.
Pitao sam te jedno prosto pitanje, a ti mi objasnjavas o svojim roditeljima...
Nista ja tebe nisam ubedjivao, niti je tema o potcenjivanju.
Kud te i citirah...
 

Back
Top