Dobri momci vs. opasne face

...dobri momci koji sa cvetom stoje na kisi znaju biti i najopasniji...
...dok su oni koji se duvakaju nekako mnogo bezlicni..i obicno se ispostavi da nemaju bas nesto mnogo kvaliteta kako god da okrenes...

Dajem glas dobrim momcima! :D
 
Opasni momci, u svakom slučaju. Mislim, ono, jeste ta priča fol, ali baš zato mora da pazi šta radi: miran okolo, poštuje ljude, neće da te bije ako ga zakačiš u prolazu ili mu pogledaš devojku... Jer, naravno, ako bi dobio po njušci više ne bi bio toliko opasan.

Dok ovi (pre)mirni, nose cvetiće, čekaju svoj red, sve nešto utripovani da su iznad svih. Onda, kad ih smori nejebica, bace cveće u prvu kantu, krenu da loču i ponašaju se ko svinje, uz neprestano zapomaganje sponzoruša, mafijaša, tatinih sinova, gejeva i ko im sve nije kriv. Pa još i kad otkriju internet.
 
DisMisaL:
Opasni momci, u svakom slučaju. Mislim, ono, jeste ta priča fol, ali baš zato mora da pazi šta radi: miran okolo, poštuje ljude, neće da te bije ako ga zakačiš u prolazu ili mu pogledaš devojku... Jer, naravno, ako bi dobio po njušci više ne bi bio toliko opasan.

Dok ovi (pre)mirni, nose cvetiće, čekaju svoj red, sve nešto utripovani da su iznad svih. Onda, kad ih smori nejebica, bace cveće u prvu kantu, krenu da loču i ponašaju se ko svinje, uz neprestano zapomaganje sponzoruša, mafijaša, tatinih sinova, gejeva i ko im sve nije kriv. Pa još i kad otkriju internet.


he he...ja sam imala potpuno drugaciju sliku... :)

opasni momci:
..oni koji se foliraju...izigravaju neke face a ne znaju 2 recenice da sastave...tipovi koji ce uvek da prokomentarisu ortaka koji je zaljubljen kao papucara...silni smekercici svih vrsta...sovinisti...mafijasi...tatini sinovi...sitni i krupni lazovi i prevaranti...itd...

dobri momci:
...oni koji znaju sta zele u zivotu i kojima nije glupo da iskazuju svoje emocije...oni koji imaju cilj u zivotu...uspesni ...radni...i nemaju bas puno vremena za barove i napijanja...itd...
 
Ma pusti tvoje slike, uzmi autorove:

dobar momak: pokisao, ne brine za svoje zdravlje, troši se na cveće a da nije u saksiji, priča, tj davi...
Baah, kome to treba.

loš momak: šatro nešto obrađuje u krevetu, a posle e, pali mali, idem da zezam neku budalu...

Kako god gledaš žene na dobitku, muški u manjku.
 
mare34:
Svi znamo cuvenu od davnina poznatu situaciju:
dobar momak, koji sa cvetom stoji na kisi, dok taj opasni dasa, koji ne zna ni tri reci da progovori na bilo koju temu obradjuje ribe u krevetu.
Stamislite o tome?
Nikad nisam stajo na kisi sa cvetom u ruci,cak sta vise,nikad nisam ni stajao sa cvetom. Poklanjanje cveca mi je FUSH!
A,i znam da prgovorim vise od tri reci na nekoliko tema. :D:D
Ne mislim. Razmisljanje mi oduzima vreme. :D:D
 
Sve sto je ekstremno, pa bilo ono i dobro, nije dobro. Ko jos zeli psa koji ce skakati svaki put kada ti trepnes. Kako da postujes tako nekog. E, a kad zene kazu ovako nesto ovi "dobri"ce odmah skrenuti pricu na balkansku sirovinu. Opet ekstrem sa suprotne strane. Neko ko zasluzuje postovanje, ume da ugodi zeni maksimalno, a opet dovoljno je odlucan i muzevan.

Dakle dobar momak, koji je sposoban da bude opasan, ali je svesno odabrao da bude dobar, i pomalo je vragolast. :D
 
mare34:
ali pravo je cudo, to ne mogu da shvatim zasto zene ne vole kad je neko previse dobar prema njima?
mom drugu je jedna devojcica od 13 godina, kad je on imo 17 da mu je velika mane sto je previse dobar prema devojkama


... :lol: :lol: ...covek kad sazri i kad prodje nesto u zivotu shvati sta su prave vrednosti....doduse ima onih koji nikad ne shvate... :roll: ...nego koliko ti imas godinica? :)
 
mare34:
ali pravo je cudo, to ne mogu da shvatim zasto zene ne vole kad je neko previse dobar prema njima?
mom drugu je jedna devojcica od 13 godina, kad je on imo 17 da mu je velika mane sto je previse dobar prema devojkama
Covece,pa ja polazim od sebe...cim je neko dobar prema meni vise nego sto treba,a to znaci duze od para dana,ja pocinjem da sumnjam da me namesta.
Koji ti je...
...i sto je najgore,nikad nisam daleko od istine.

:D:D
 

Back
Top