BOL U KRSTIMA

  • Začetnik teme GDE ME NADJE
  • Datum pokretanja
Nalaz urina je ok,snimite kicmu.Moguce je da imate skoliozu lumbalnog dela kicme(kriva kicma)-to hoce da da strahovite bolove u krstima da ne mozete da stojite.
 
Jos jedna stvar,bilo bi dobro da ponovite urin,i da pride uradite urinokulturu.Ako nema bakterija onda se ne slaze ovaj broj leukocita sa nalazom.Malo je povisen,a to bi moralo da da simptome.Jedino ako niste imali skoro menstrualni ciklus,sad ne znam jeste li musko ili zensko.
Bolovi od mokracnih puteva se manifestuju u krstima ali se pruzaju napred prema stomaku pa u preponu.Ako bole samo krsta to je onda kicma.Sedimentacija vam je relativno mirna.
 
Postovana dr, imam jedno pitanje u vezi rezultata nalaza urina za mog muza...izvinjavam se ako se nisam snasla ovde u tehnickom smislu... prvi put postavljam pitanje.... Hvala Dakle on ima bolove u krstima sa obe strane kicme narocito u polozaju dok vozi...i nema dr.simptome.. Izvestaj je sledeci... Izgled urina slabo zamucen, boja zuta, reakcija kisela pph6, spec.tezina 1,025, ostalo negativno, Leukociti 10-15, epitelne celije - dosta plocastih= 2-3okruglih, bakterije malo, ostalo malo sluzi, nisam navela ono sto je u redu..... Sta predlazete... Hvala unapred
 

Back
Top