Jel citao neko Princa Valianta?

Feanor the elf king:
To je najbolji strip koji sam procitao. Ustvari nisam ga jos procitao jer sam stigao tek do devetog dela. Ostale delove ne mogu nigde da nadjem. Ako neko zna neki sajt da mi preporuci ili slucajno ima kod sebe neki deo na kompu, molio bih da me obavesti. Unapred zahvalan Feanor.
Pozdrav iz Londona!


Objavljeno je na srpskom jeziku svih 16 tomova. Nije ih teško pronaći ovde u BGD-u.
 
Anonymous:
Feanor the elf king:
To je najbolji strip koji sam procitao. Ustvari nisam ga jos procitao jer sam stigao tek do devetog dela. Ostale delove ne mogu nigde da nadjem. Ako neko zna neki sajt da mi preporuci ili slucajno ima kod sebe neki deo na kompu, molio bih da me obavesti. Unapred zahvalan Feanor.
Pozdrav iz Londona!


Objavljeno je na srpskom jeziku svih 16 tomova. Nije ih teško pronaći ovde u BGD-u.
E pa ako nije onda cu videti da dodjem tamo. Samo mi kazite gde da ih trazim.
 
E pa ako nije onda cu videti da dodjem tamo. Samo mi kazite gde da ih trazim.[/quote]


Posto vidim da ti niko nije odgovorio, evo par saveta. Mozes da potrazis na par mesta gde se prodaju stripovi: kod Platoa u centru grada, na Zelenom vencu u strip prodavnici Darkwood Klub, u strip knjizari Alan ford (www.alanford.co.yu) ili u vecim knjizarama po gradu (na pr. u Beoizlogu ili vec spomenutom Plato-u).
 
Anonymous:
E pa ako nije onda cu videti da dodjem tamo. Samo mi kazite gde da ih trazim.


Posto vidim da ti niko nije odgovorio, evo par saveta. Mozes da potrazis na par mesta gde se prodaju stripovi: kod Platoa u centru grada, na Zelenom vencu u strip prodavnici Darkwood Klub, u strip knjizari Alan ford (www.alanford.co.yu) ili u vecim knjizarama po gradu (na pr. u Beoizlogu ili vec spomenutom Plato-u).[/quote]
Zahvaljujem na informaciji :D
Pozdrav!
 
Cuj citao ma odrastao sam na tom stripu 8)

Sto se tice nalazenja u BG-u pa nisam siguran da jos negde ima kompleta vidjao sam samo pojedinacne primerke (kompleta je bilo do oko pre godinu ipo :( )
Ono sto ce mozda nekoga obradovati je da sam na proslom sajmu razgovarao sa ljudima iz marketprinta i receno mi je da su filmovi sacuvani i da ce verovatno ponovo objaviti ceo serijal znaci ostaje da se nadamo :D
 
Skeptik:
Cuj citao ma odrastao sam na tom stripu 8)

Sto se tice nalazenja u BG-u pa nisam siguran da jos negde ima kompleta vidjao sam samo pojedinacne primerke (kompleta je bilo do oko pre godinu ipo :( )
Ono sto ce mozda nekoga obradovati je da sam na proslom sajmu razgovarao sa ljudima iz marketprinta i receno mi je da su filmovi sacuvani i da ce verovatno ponovo objaviti ceo serijal znaci ostaje da se nadamo :D
Pa to je sjajno...! Ja ne znam kada cu dolaziti u Beograd, ali hvala na informaciji... Nadam se da cu uspeti da nadjem sve delove....
I samo jos nesto da te pitam, posto sam ja procitao samo prvih 12 delova zamolio bih te da mi ukratko opises o cemu se radi u ostalim delovima... (ako si citao naravno...) Unapred hvala...
 

Back
Top