od cega se vi...

ja se najvise plasim od sledece stvari:


  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
499.png


@topic

UGM
 
borg_queen... e, i meni se to desilo... 7 na jednog u kisnoj noci... i ostao sam pribran jedno 1,7sec... i onda sam se lagano okrenuo i -> bez'te noge, usracu vas... i preskocio sam zid od 2,7m... dobro, dobro... 1,9m je bio visok... da... ma dajte... dobro, evo... nisam preskocio zid uopste... hm... ne moze covek ni pricu da isprica a da ga ne prekidaju...
 
Mene nije strah kad grmi i na primer kad negde u selu protrci mis,ali se strecnam kad protrci, ili kad prolazim kroz neku livadu onda se setim da tu ima mozda,imaju ovce,i ovan koji se "bije" , hoce da udari rogovima,pa me je strah.Zubara se ne plashim ali mrzim pomisao da treba da idem kod zubara zato sto kod 5 razlicitih zubara, svaki ima razlicito misljenje da li treba menjati plombu ili ne, da li treba polirati zube ili ne, kakva treba plomba, da li se zub popravlja ili se prvo ceka da prestane da boli i da spadne otok, stavljaju plombe koje ispadaju, nemam poverenja u njihovu strucnst, toliko relativnih stvari podrazumeva da tu nema dijagnostike nego samo tehnika, busenje, punjenje zuba, vadjenje, a sve je drugo odokativno,i inace nemam poverenja u medicinu.
 
luckastalutkica:
Mene nije strah kad grmi i na primer kad negde u selu protrci mis,ali se strecnam kad protrci, ili kad prolazim kroz neku livadu onda se setim da tu ima mozda imaju ovce i ovan koji se "bije" , hoce da udari rogovima,pa me je strah.Zubara se ne plashim ali mrzim pomisao da treba da idem kod zubara zato sto kod 5 razlicitih zubara, svaki ima razlicito misljenje da li treba menjati plombu ili ne, da li treba polirati zube ili ne, kakva treba plomba, da li se zub popravlja ili se prvo ceka da prestane da boli i da spadne otok, stavljaju plombe koje ispadaju, nemam poverenja u njihovu strucnst, toliko relativnih stvari podrazumeva da tu nema dijagnostike nego samo tehnika, busenje, punjenje zuba, vadjenje, a sve je drugo odokativno,i inace nemam poverenja u medicinu.

wow.............koliko strahova..............kako uopšte opstaješ........:?: 8)
 

Back
Top