PITANJE ZA MUSKARCE?

  • Začetnik teme ASPROVALTA
  • Datum pokretanja
A

ASPROVALTA

Gost
da li ste za to da je muskarcu zanimljivije ako mu zena nikada ne pokaze maksimum svoje ljubavi koju oseca prema njemu,pa cak i ako on nju beskrajno voli i ako insistira??

P.S.ODNOSNO DA LI ON TU LJUBAV KAD-TADA ZLOUPOTREBI?
 
Svaka ljubav stvara novu i vecu ljubav. Ne treba se stidjeti pokazati svoju ljubav prema nekoj osobi i izraziti svoja osjecanja. Treba u tome biti otvoren, ma kako druga strana prihvatila, znaci ili ce prihvatiti tvoju ljubav potpuno ili djelimicno. Ljubav je davanje, a ne primanje! :roll:
 
Svesno odlucivati u kojoj meri nekoga voleti, odnosno pokazivati ili skrivati, "paliti" nekog ili ga "o'laditi", ne ukazuje na ljubav. Pre ukazuje na zelju da se nekim poigravas, :twisted: odnosno da dokazujes sebi koliko si dobar/dobra u tome. To pokazuje da ti je neophodno potvrdjivanje pred samim sobom, a to je vec izvestan problem, precizije - ukazuje na kompenzaciju za licnu nesigurnost.
Za iskrenu ljubav je neophodna hrabrost i zrelost, jer voleti nekoga znaci dati mu sebe, odnosno ukazati mu poverenje, razumeti ga i biti uz njega.

Voleti znaci boriti se za nekoga svim srcem i po bilo koju cenu! :D

Manje hladne racionalnosti, a vise emocija. Zivela ljubav!
 
ASPROVALTA:
da li ste za to da je muskarcu zanimljivije ako mu zena nikada ne pokaze maksimum svoje ljubavi koju oseca prema njemu,pa cak i ako on nju beskrajno voli i ako insistira??

P.S.ODNOSNO DA LI ON TU LJUBAV KAD-TADA ZLOUPOTREBI?

Iskreno ja sam lik koji uvek pokaze svu svoju ljubav i tako je i sad devojkom sad, ali volim i kad devojka meni to pokaze, jer ne volim hladne devojke.. Volim one maze da ih nazovemo, kad se mazi kao mache, tepa, jer iskreno i ja sam takav, pa mi samo takva odgovara :oops: :)
 
momci,svidja mi se kako razmisljate.
ajde se i vi malo potrudite da pokazete ljubav i da ne ignorisete kada vam je neko pokaze.
ljubav valjda treba uzvratiti ljubavlju,pa opet veze pucaju...............
 

Back
Top