astrolozi sta cemo bez plutona?

girlns:
vise nije planeta???
a i nije imao nekog uticaja zar ne?
Kako nije. Po Astra Blade-u (Prirodne nauke\Da li Pluton prestaje da bude planeta) Pluton kontrolise smrt, mrznju razaranje, preobrazaj...i posebno je naglasen uticaj od trenutka kad je otkriven. Zato bolje i da nije otkriven i nemojte da zalite sto je ukinut jer ce bit manje ratova ,mrznje razaranja...Ovo je moj doprinos farsi oko stvarnog uticaja jednog velikog kamena na rastojanju od preko 5 milijardi km.
 
stnco:
Kako nije. Po Astra Blade-u (Prirodne nauke\Da li Pluton prestaje da bude planeta) Pluton kontrolise smrt, mrznju razaranje, preobrazaj...i posebno je naglasen uticaj od trenutka kad je otkriven. Zato bolje i da nije otkriven i nemojte da zalite sto je ukinut jer ce bit manje ratova ,mrznje razaranja...Ovo je moj doprinos farsi oko stvarnog uticaja jednog velikog kamena na rastojanju od preko 5 milijardi km.

Ja ne verujem da je Pluton izazvao radtove i tako te stvari.
 
sevilja:
To sto ga mi,smrtnici,ne svrstavamo vise u planete,ne znaci da se njegov uticaj vise nece osecati!Osecace se i dalje,samo ce mozda astrolozi sada moci jasnije da odrede njegov uticaj!
Eto ti ga sad. Dok se smatralo da je Pluton planeta, znaci, astrolozi nisu mogli jasno da odrede njegov uticaj, ali kada je grupa kvalifikovanih ljudi Plutonu ukinulo status planete cistim izjasnjavanjem, odjednom ce astrolozi moci da odrede jasnije njegov uticaj. Zar ne vidis cistu farsu u tome?
 
Uopste nemam poima o cemu se radi....ali cak i da Pluton nije planeta ......nesto jeste......neka "dijamantska prasina" , amorfna masa .....cak i kao takav/ vo ima svoju energiju.....koja cak , i tako daleka mozda ipak ima nekog uticaja....
Izvinjavam se ako lupetam....bez "ako"....Prosto ...sad odjedanput nema Plutona...... i bas mi je bezveze..... :shock:
 
Pluton je "Rock and ice" na rastojanju od nas od preko 5 milijardi kilometara i nema nikakvog uticaja na nas osim sto evo diskutujemo o njemu.
No pogresno zakljucujes da "sad odjedanput nema Plutona". Njega niko nije ukinuo. On postoji i dalje kao i do sada samo mu je ukinut status planete. Naime da bi neko telo moglo da bude planeta mora da zadovolji neke uslove. Podaci o Plutonu su takvi da ne zadovoljava te uslove i kraj price o Plutonu kao planeti.
 
stnco:
Pluton je "Rock and ice" na rastojanju od nas od preko 5 milijardi kilometara i nema nikakvog uticaja na nas osim sto evo diskutujemo o njemu.
No pogresno zakljucujes da "sad odjedanput nema Plutona". Njega niko nije ukinuo. On postoji i dalje kao i do sada samo mu je ukinut status planete. Naime da bi neko telo moglo da bude planeta mora da zadovolji neke uslove. Podaci o Plutonu su takvi da ne zadovoljava te uslove i kraj price o Plutonu kao planeti.


Da li ti zaista mislis da je astronomija kao nauka toliko egzaktna,tacnije da li zaista postoji nauka u koju apsolutno mozemo verovati?Vidis,covek jos uvek nije odmakao dalje od Meseca,a on je samo jedan mali satelit zemlje,dakle skoro pa ne znamo nista o njemu,jedva smo se prosetali njime i ti zaista mislis da su astronomi toliko uspesni u svojim proracunima....hej sve to je samo puki racun,koji moze itekako biti netacan....daleko od toga da im ja ni malo ne verujem,ali moram biti i pomalo skepticna...kao sto rekoh,verovatno ce i dalje imati uticaj,jer zasigurno,sto kaze Djura,ima neku energiju....
e sad da predjemo na astroloski deo...da si se malo potrudio/la da procitas i po neku astrolosku knjigu,shvatila bi da u njima i pise da je Pluton jako spor u svom kretanju u odnosu na Zemlju i da upravo zbog toga i ne ostvaruje neki znacajan utiicaj
Ajnstajna kad su pitali da li je sve to sto je pronasao bas tako kako je proracunao,on je odgovorio ~VALJDA JESTE~!
p.s izvinjavam se zbog gresaka u pravopisu,ako ih ima...namestila sam neku novu tastaturu na kojoj su svi znaci ispremestani,tako da... ;)
 
Mi na Fudbalu (podforum) pokrecemo jednu veliku akciju da se Plutonu vrati, nepravedno i nicim izazvan, oduzeti status.
Ako treba trazicemo i rezoluciju u Savetu Bezbednosti UNa po tom pitanju.
Mi sa fudbala smo vrlo rezignirani ovakvom sramnom odlukom.
Mnogi ce zazaliti zbog toga. Gde Pluton udje...uso je.

:D:D:D
 
PLESsitnihDEMONA:
Mi na Fudbalu (podforum) pokrecemo jednu veliku akciju da se Plutonu vrati, nepravedno i nicim izazvan, oduzeti status.
Ako treba trazicemo i rezoluciju u Savetu Bezbednosti UNa po tom pitanju.
Mi sa fudbala smo vrlo rezignirani ovakvom sramnom odlukom.
Mnogi ce zazaliti zbog toga. Gde Pluton udje...uso je.

:D:D:D


puna podrska plutonu od grobara

i zahtevamo da se pijani ''strucnjaci'' koji su posle 100 godina rekli da je sada mali, :shock: (bili tamo, pa merili :shock: )
odmah zatvore zbog remecenja javnog reda i mira planeta. :D

''do konacne pobede - ziveo pluton''

ps. trzicemo podrsku i ostalih navijaca iz evrope
 
south:
puna podrska plutonu od grobara

i zahtevamo da se pijani ''strucnjaci'' koji su posle 100 godina rekli da je sada mali, :shock: (bili tamo, pa merili :shock: )
odmah zatvore zbog remecenja javnog reda i mira planeta. :D

''do konacne pobede - ziveo pluton''

ps. trzicemo podrsku i ostalih navijaca iz evrope
Nemate podršku ostalih navijača Evrope. Mi "češki navijači" izbacujemo vašu američku izmišljotinu da je neki tamo "kamen" planeta samo zato što ste ga vi pronašli a toj kamenčini dali ime Pluton, po najlepšoj i najpametnijoj kuci Miki Mausa i time stekli simpatije ostalog učenog sveta. :lol: :lol: :lol: Ua pluton.....Živeo Pluton...:P:P:P:P
 
sevilja:
To sto ga mi,smrtnici,ne svrstavamo vise u planete,ne znaci da se njegov uticaj vise nece osecati!Osecace se i dalje,samo ce mozda astrolozi sada moci jasnije da odrede njegov uticaj!

Upravo odlicna diskusija da se pobiju i zauvek odbace sve astroloske manipulacije i lazi.

Dakle postavlja se pitanje sta je planeta a sta nije. Do sada smo imali u igri 9 nebeskih tela. Sada 8. Sto menja celu dosadasnjiu koncepciju. Ako se nastavi bez obzira na sve i plutonu se i dalje bude pripisivao isti znacaj, postavlja se pitanje sta cemo sa gomilaom drugih nebeskih tela slicnih ili vecih dimenzija od plutona. Da li i ona imaju uticaj... Takva tela se nalaze ne mnogo daleko odavde. Ili sta cemo sa asteroidskim pojasom izmedju marsa i jupitera. stacemo i sa tim sto nasa galaksija nikad nije na istom mestu u kosmosu. i td.

Ako nameravate da i dalje uvazavate pluton zasto onda ne uvazavate sve asteroide i satelite kojih ima okolo? zasto samo 9 planeta od ukupno beskonacno mnogo tela koliko sadrzi kosmos.
 
plutongs1.jpg


ovo je kamen :shock:
a ostale planete nisu :shock:



a ovo nije pluton vise,nego sad je venerko :shock:
plutoportraituk4.jpg


ceski navijaci ce biti kaznjeni,
zbog neslaganja :D
 

Back
Top