Gacice , da (?) ili NE (!)

  • Začetnik teme dugi777jezik
  • Datum pokretanja
D

dugi777jezik

Gost
Drage nase dame, kako je lepse ici po vrucinama u javnosti, i kako je toplije, sa rubljem ili bez njega... Sa rubljem, znoj, vrucina, uzas, a bez rublja, vetric pirka, nema vrucine, a i ako voljeni (ili voljena, sto da ne) pozeli da se napoji, ne morate se skidati, dovoljno je da vam se sagne i raj je pred njim (ili njom... jakako), zar ne, sta vi kazete... Sta kazes ti Magdalena, cekam te...
 
ovde gde sam klima jednostavno nije za to. Leto traje kratko na zalost i nema ni pomena o temperaturama kao u Beogradu.
A tvoje pitanje...pa ne znam, jednostavno ne bih volela da svako moze da primeti da nemam nista ispod, to bi bilo kao da sam svima na izvolte, a ja sam ti veoma izbirljiva devojka.
 
Magdalena:
ovde gde sam klima jednostavno nije za to. Leto traje kratko na zalost i nema ni pomena o temperaturama kao u Beogradu.
A tvoje pitanje...pa ne znam, jednostavno ne bih volela da svako moze da primeti da nemam nista ispod, to bi bilo kao da sam svima na izvolte, a ja sam ti veoma izbirljiva devojka.
Mila Magdalena, a gde si ti to, inace, ne mora da znaci da si na izvolte, samo si slobodna od stega i to ti je to, a voljenog mozes da napojis kad vam se swidi...
 
ja obožavam da nosim gačice, dok ih kupujem potrošim celo popodne, mislim da su gačice jako bitan deo garderobe i da žena može biti privlačnija sa njima nego bez njih... sakrivena blaga uvek privuku "prave" osvajače ,-)

...a inače na moru ispod belih letnih pantalona ne nosim gačice ;-P
 
blondi:
ja obožavam da nosim gačice, dok ih kupujem potrošim celo popodne, mislim da su gačice jako bitan deo garderobe i da žena može biti privlačnija sa njima nego bez njih... sakrivena blaga uvek privuku "prave" osvajače ,-)

...a inače na moru ispod belih letnih pantalona ne nosim gačice ;-P
Simpaticna Blondi, ti kao Slovenka, automatski vec imas epitet uredne i obrazovane devojke,a ja to cenim. Tim pre sto si i sexualno oslobodjena i emancipovana da otvoreno i bez prostakluka govoris o najlepsoj stvari ovog sveta, ljubavi zacinjenoj seksom. Posto me Magdalena ocigledno ne mari za kontakt, molim te, potrazi me na pricaonici i chatu kao Neznog ili Kunilingusa iz Cacka (dugi777jezik), a mogla si i procitati ostale moje komentare na ovom forumu, iz cega se da osetiti (a dvojke to prirodno darovanim instiktom i te kako umeju)kakav sam.
Krace, voleo bih da kontaktiramo i dopisujemo se putem E-maila i zato, znaj da mi se jako svidjas u svojim recima i jedva cekam da se direktno i uzivo cujemo i upoznamo na pricaonici (za pocetak, a posle, sta Bog da)... Ljubim te, Blondi, s gacicama i bez njih (tj. i sa belim pantalama), tako i tamo kako i gde ti pozelis... Cujemo se, divna Blondi !
 
blondi:
well, hm, ??? khmmm ... you realy must be desperate ;-)

E *******, Blondi, ispade da te cimaju za kontakt samo desperadosi... Believe me, I'm not one more desperate boy ! Ja te cimam jer mi se dopadas i u moru devojaka, tvoje kapljice tako blistaju i osvezavaju... No, zelja moja, volja tvoja, dobro mi dosla, uvek, socna, slobodna, bez tabua i predrasuda, ali razumna i cista (glavom i telom), kakvom sam te, uostalom, ja i video kroz ove redove... Priznajem , imam kratak fitilj, duge sve tri noge, ipak mi je jezik duzi, a ljubav dajem, pruzam i poklanjam nemerljivo i ne mereci, sa tvojim gacicama, ili bez njih, kada smo vec na njihovom terenu... I LIKE YOU, I LOVE YOU, AND ALL YOUR WAY OF LIVING, BLONDIE !!! ONE BIG KISS DOWN UNDER !!!
 
Masha:
Ja sam ZA, zbog higijene, zamisli da sednes u gradskom prevozu ili slicno....
Po potrebi ih uvek mozes skinuti!
E pa, Masha, i u gradskom prevozu bolje je kad su skinute, pa kad voljenom sednes u krilo, a on nije zatvorio duc'an, lepo oboma, veruj, isprobano ! Sto losiji put i drndaviji autobus, nemam reci !
 
dugaČki :P, koliko njih me cima na PIKu bez veze je da ti pričam, mada iskreno ponekad i koji normalan, kulturan, zabavan, iskren itd... kao što i žena tako i muškaraca ima razno raznih... pa umrli bi od dosade da smo svi Just Perfect zar ne?!...

samo po iskustvima sa neta od "pričalica" nikad nije bilo konkretnih dela ,-) a ti brate puno tipkaš ovde i to quite direct ,-) well... dokaži suprotno, pošto na forumu jezičinu prilično dobro vrtiš a inače?!...

kisS by blondi
 
blondi:
dugaČki :P, koliko njih me cima na PIKu bez veze je da ti pričam, mada iskreno ponekad i koji normalan, kulturan, zabavan, iskren itd... kao što i žena tako i muškaraca ima razno raznih... pa umrli bi od dosade da smo svi Just Perfect zar ne?!...

samo po iskustvima sa neta od "pričalica" nikad nije bilo konkretnih dela ,-) a ti brate puno tipkaš ovde i to quite direct ,-) well... dokaži suprotno, pošto na forumu jezičinu prilično dobro vrtiš a inače?!...

kisS by blondi

Slatka moja Blondika, ja sam izuzetak koji potvrdjuje pravilo ! Kunem ti se da ovakvu jezicinu , verbalno ili kunilingualno, nisi srela (pa ne bi me bivse opet zvale na seanse istog, ali samo toga, jer smatraju da ako mi budu dale i da pridjem alatkom, prevarice aktuelne decake) ! Zapamti da mene ne mozes podvesti ni pod jedan stereotip, ja sam obrazovan, lukav, ne dovoljno umesan sa novcem koliko bih trebao biti sa svojom inteligencijom (neidealan prakticar sa novcem, ali divan u ljubavi i sexu), sto mi inace mnogi dobronamerni zameraju... Ljubim te, i svidjas mi se, i voleo bih te okusiti, kako i koliko zelis, jer, upamti, meni nije bitno da ja eruptiram, vec da vidim da ti ili koja druga voljena, uziva maximalno, da jeci, stenje, uvija se i divlja od zadovoljstva, to je moje priznanje i moja satisfakcija, alatkom, jezikom , prstima, kako hoces (a kako ja volim, to si cula)... Kazes, da se pokazem, molim te, reci sta konkretno ocekujes od mene i ja sam ti na raspolaganju, dajem ti se u ruke i volju... Dobro mi dosla, jos bolje mi se nadnela i imala me... Great Kissy Kissy to Your Pussy Pussy !
 
da je dobro i od sudbe dac'a, ne bi zene ni nosile gac'a, vec kosulje dokle suknje vezu (Vuk Karadzic u zbirci Crven Ban) .

Ja bih se slozio sa ovim... a dugim i slasnim kunilingusom nagradio svaku damu sa ovim (gac'ice, ne hvala!) modnim bez-detaljem...
 
dugi777jezik:
da je dobro i od sudbe dac'a, ne bi zene ni nosile gac'a, vec kosulje dokle suknje vezu (Vuk Karadzic u zbirci Crven Ban) .

Ja bih se slozio sa ovim... a dugim i slasnim kunilingusom nagradio svaku damu sa ovim (gac'ice, ne hvala!) modnim bez-detaljem...

a da i ne pricam o ukusu nosenih zenskih gacica, kada te ona veze i stavi ti ih u usta da mnogo ne galamis, dok te ona potom radi kako joj volja, miluje, golica, ljubi i ZENSKI siluje !
 
Anonymous:
dugi777jezik:
da je dobro i od sudbe dac'a, ne bi zene ni nosile gac'a, vec kosulje dokle suknje vezu (Vuk Karadzic u zbirci Crven Ban) .

Ja bih se slozio sa ovim... a dugim i slasnim kunilingusom nagradio svaku damu sa ovim (gac'ice, ne hvala!) modnim bez-detaljem...

a da i ne pricam o ukusu nosenih zenskih gacica, kada te ona veze i stavi ti ih u usta da mnogo ne galamis, dok te ona potom radi kako joj volja, miluje, golica, ljubi i ZENSKI siluje !

8) 8) 8) Hajde, sada, nemojmo preterivati, inace ce neki muski moderator opet da ispravlja svoje komplekse ukidajuci temu, samo zato sto mu riba ne da tek godinu dana... Kakve veze ima sto ONA skida GACICE pred nekim drugim decacima, bitno je da on shvati da s NJIM nesto nije u redu, da mu je zivot u haosu i nesredjen... A GACICE su tu samo kao stimulans koji se uklanja kada se dobar decko pokloni voljenoj Devojci i da se na posao... da JOJ JE zadovolji... po njenoj i njegovoj VOLJI ... :idea: :wink: :P
 
Gazdarica:
Vrlo je ruzno dugi sto se ovakvim izjavama spustas na veoma nizak nivo... Nisam to od tebe ocekivala...
Ne prilici ti...
Razmisli malo o tome...
Pozdrav

8) 8) 8) Gazdinka, ti si Dama za primer u svakom pogledu, i kolegama i koleginicama !

Hvala ti sto ocekujes od mene vise i u pravu si. Ali u svima nama zivi dete koje hoce da se poigra. Ali kada se tom detetu u meni priblizi siledzija i uzme mu igracku bez racionalnog razloga, dete se pretvara u zrelog coveka koji stupa u akciju i zauzima gard.

Garantujem ti da se u tom gardu sigurno ni jednom nisam spustio na nizak nivo svojih napadaca koji su slali nepotrebno niske udarce, mada sam i tu mogao da ih oshisham, ali kao sto ti lepo rece, ne bese to moj nivo.

Razmisljam i tvoj primer uzimam za etalon lepog ponasanja i korektnosti, jer ti imas shtofa , shlifa i stila, barem je do sada bilo tako, pa evo i sada si birala reci, iako nisi morala, mogla si i zesce, jer si Dama, a ja Dami ne bih mogao uzvratiti kao nekima koji su haoticno nastupali.

Ali i ti si tako uradila bas prema svom nivou, kulturno i gospodski i zato cu nastaviti da ucim od tebe.

Hvala ti Gazdinka, i oprosti mi ako se nekad zaigram recima, ne povredivshi nikog namerno (a ni slucajno), kao sto sam do sada pazio i uspevao.

Pozdravljam te srdacno i zelim samo najbolje tebi, jer ti zasluzujes i vise od toga ! :D :wink: :P
 
8) 8) 8) Postovana Gazdinka, posto slutim da ce neke tvoje kolege uskoro zakljucati i ovu temu, kao sto znam da im je i mozak davno zakljucan cim se tako OGRANICENO I PREDVIDLJIVO, DAKLE, PROSTACKI i uvredljivo ponasaju, rekoh evo da iskoristim jos malo fore da ti odgovorim na tvoju zadnju rec u temi o gresnim muskim moderatorima-siledzijama koju si takodje zakljucala ali ti si to uradila sa cestitim razlogom - kazes, da ne bude polemike...

OK, ali izmedju mene i tebe i nije bilo polemike.

Izmedju tvojih redova citajuci, jasno je da se nisi slozila sa njihovim kasapljenjem, ali posto su oni u osnovi siledzije, nisu ni tebe poslusali, tim krebilima je neko dao odgovornost, oni su je zloupotrebili i to i dalje cine... Hvala ti sto se nisi slozila s tim nedelima i sto si mi to stavila u izgled ...

Kako god bilo, Gazdinka, nas dvoje se sasvim lepo razumemo i divno saradjujemo i stoga znaj da sam ti silno zahvalan na razumevanju i neizmernoj dobroj volji.

Nastavljam sam postovanjem da ucim od tebe, Gazdinka i prizeljkujem eventualni susret.

Ljubim te i zelim sve i samo najbolje, jer ti zasluzujes i vise, caos ! :idea: :wink: :P
 
neki ljudi zaista mogu da ti ogade oralni sex! :?

forum sluzi za razmenu misljenja a ne za pokusaj savatavanja clanova! zaboga!

gacice.....pa u principu, da. ne svidja mi se osecaj da idem okolo gologuza :wink: a i ovaj grad je prilicno prljav.
u kuci...zavisi od raspolozenja! i drustva, indeed :wink: :oops:
 
Duboku se naginjem ispred tebe Blondi:))) Gacise uvek probide vise maste nego goli venerin grebenac..pogotovo ako su francuske boxerice...ili mozda neke satenske....

black dressing.....setim se jednog dana u kancelariju popodne...:))))
 

Back
Top