Americko licemerje

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Sarajevo -- Ambasador SAD u BiH Daglas Mekelheni kaže da nema referenduma za otcepljenje RS jer je BiH suverena država.

Status BiH je rešen. Ne znam da išta postoji u Ustavu o otcepljenju ili referendumu. To jednostavno nije opcija, a ako neko želi promeniti Ustav, mora da ima dvotrećinsku većinu u Parlamentu", izjavio je Mekelheni za sarajevsku agenciju Onasa.

Govoreći o usaglašavanju novog Ustava BiH, ambasador SAD je rekao da Ustav neće pasti s neba. "On mora biti rezultat pregovora političkih partija. Možete davati izjave o potrebi novog Ustava, ali je ključno da to mora biti dogovoreno i usvojeno u Parlamentu", rekao je on.

--------------------

Ni u ustavu Srbije ne pise da bilo koji deo Srbije moze da se odvoji , ali Amerikanci kao i uvek jedna pravila imaju za druge a druga za nas Srbe. Po njima sve drzave su suverene i nedeljive, jedino se Srbija moze deliti, unistavati, rasparcavati, okupirati, razarati :mad: Americkom licemerju, lazima i antisrpskom delovanju nikad kraja :evil: :evil:
 
Jerry Ropero:
--------------------

Ni u ustavu Srbije ne pise da bilo koji deo Srbije moze da se odvoji , ali Amerikanci kao i uvek jedna pravila imaju za druge a druga za nas Srbe. Po njima sve drzave su suverene i nedeljive, jedino se Srbija moze deliti, unistavati, rasparcavati, okupirati, razarati :mad: Americkom licemerju, lazima i antisrpskom delovanju nikad kraja :evil: :evil:


...ovako..dejtonski sporazum je sacinjen saglasnoscu sva tri konstitutivna naroda u BIH,za razliku od milosevicevog ustava kome je shiptarima,bez ikakve konsultacije,a kamoli saglasnosti skupstine kosova potpuno ukinuta autonomija...sad,u medjunarodnom pravu su pod uticajem anglosaksonske pravne misli principi "humanosti" i "pravednosti" daleko iznad principa legalnosti,te to predstavlja navodni osnov za otcepljenje kosova i nemogucnost otcepljenja RS od BIH..
nije "licemerje" nego princip "pravednosti"..ako si protiv principa,onda si protiv "pravednosti i humanosti",a ko je protiv toga,ameri ga brzo napune bombama...pa sad,ako zelis svojoj zemlji bombe,ti sa svojim radikalima pisaj uz vetar...to je cela shema..poznata od vajkada,od pocetaka civilizacije..nikad u medjudrzavnim odnosima nije bilo pravde...infantilno je misliti da srbija ili neka manja drzava moze velikoj sili nametnuti svoj smisao "pravde"...narocito stoga sto ni mi nismo bas cistih ruku po tom pitanju
 
Jerry Ropero:
Sarajevo -- Ambasador SAD u BiH Daglas Mekelheni kaže da nema referenduma za otcepljenje RS jer je BiH suverena država.

Status BiH je rešen. Ne znam da išta postoji u Ustavu o otcepljenju ili referendumu. To jednostavno nije opcija, a ako neko želi promeniti Ustav, mora da ima dvotrećinsku većinu u Parlamentu", izjavio je Mekelheni za sarajevsku agenciju Onasa.

Govoreći o usaglašavanju novog Ustava BiH, ambasador SAD je rekao da Ustav neće pasti s neba. "On mora biti rezultat pregovora političkih partija. Možete davati izjave o potrebi novog Ustava, ali je ključno da to mora biti dogovoreno i usvojeno u Parlamentu", rekao je on.

--------------------

Ni u ustavu Srbije ne pise da bilo koji deo Srbije moze da se odvoji , ali Amerikanci kao i uvek jedna pravila imaju za druge a druga za nas Srbe. Po njima sve drzave su suverene i nedeljive, jedino se Srbija moze deliti, unistavati, rasparcavati, okupirati, razarati :mad: Americkom licemerju, lazima i antisrpskom delovanju nikad kraja :evil: :evil:


JERRY ti ovde rizikujes da budes diskvalifikovan. nalazis se na neprijateljskoj teritoriji, tacnije sajtu koji je kreirao NATO pakt, tacnije CIA preko svojih agencija, tako da vodi racuna o nacinu kako se izrazavas o Americi i Americkim zvanicnicima.
ove sluge NATO pakta olicene u profesinalnim novinarima, tacnije savremenim janjicarima, koji su zaposleni na ovom sajtu, strogo vode racuna o interesima svojih poslodavaca, tako da...pripazi malo...

Pturice gore od turaka....
 
JUL_je_KUL:
JERRY ti ovde rizikujes da budes diskvalifikovan. nalazis se na neprijateljskoj teritoriji, tacnije sajtu koji je kreirao NATO pakt, tacnije CIA preko svojih agencija, tako da vodi racuna o nacinu kako se izrazavas o Americi i Americkim zvanicnicima.
....
hahaha...evo ga terorista..jeli kulove,jesi i ti terorista? hehehe..nemo'te navata CIA,ima da te guze talibani u gvantanamo bazi... :grin: :grin:
 
JUL_je_KUL:
ja terorista ?

Boze sacuvaj...


samo ne volim gamad izdajnicku...ne voli ih niko...to je obicna olosh, prodane duse...

pa ni ja ne volim gamad julovsku..pokvarene mirine dzulove,razmazena govanca mamina i tatina...sto vas nema vise? gde vam je stranka? pobegli svi ko ******,verovatno si i ti zapalio sa mamom i tatom lopurdama negde preko pa kenjas sa bezbedne udaljenosti..olosh lopovski...julovska bagra
 
serb_pagan:
...ovako..dejtonski sporazum je sacinjen saglasnoscu sva tri konstitutivna naroda u BIH,za razliku od milosevicevog ustava kome je shiptarima,bez ikakve konsultacije,a kamoli saglasnosti skupstine kosova potpuno ukinuta autonomija...sad,u medjunarodnom pravu su pod uticajem anglosaksonske pravne misli principi "humanosti" i "pravednosti" daleko iznad principa legalnosti,te to predstavlja navodni osnov za otcepljenje kosova i nemogucnost otcepljenja RS od BIH..
nije "licemerje" nego princip "pravednosti"..ako si protiv principa,onda si protiv "pravednosti i humanosti",a ko je protiv toga,ameri ga brzo napune bombama...pa sad,ako zelis svojoj zemlji bombe,ti sa svojim radikalima pisaj uz vetar...to je cela shema..poznata od vajkada,od pocetaka civilizacije..nikad u medjudrzavnim odnosima nije bilo pravde...infantilno je misliti da srbija ili neka manja drzava moze velikoj sili nametnuti svoj smisao "pravde"...narocito stoga sto ni mi nismo bas cistih ruku po tom pitanju


Ovo ti nije nikakav argument . Sta je princip humanosti i pravednosti i ko ga odredjuje? Znaci ja sad mogu da kazem da je "pravedno" i "humano" da etnicki ocistim celu Grcku i u njoj naselim Turke? Jer ja sam najveca vojna sila sveta i moze mi se da odredim sta je "humano i pravedno"? Ne bato to je cisti i ogoljeni terorizam i fasizam. Amerika je fasisticka broj jedan drzava u svetu i pobila je od 1945. godine do danas ljudi vise nego sto je Hitler ubio Jevreja u Holokaustu. Pa samo su 6 miliona ljudi ubili u ratovima u Koreji i Vijetnamu a ostale sukobe , ratove i krize koje su izazivali da ne pominjemo .

Ja ne zelim sviojoj zemlji bombe, ja zelim svojoj zemlji slobodu i nezavisnost i protiv americkog fasizma i terorizma cu se boriti svim sredstvima jer ja nemam rezervne domovine.

Cinjenica je da fasisticka Amerika vodi od 1990. godine do danas totalno antisrpsku politiku i to ne moze niko da porekne. Uvek su njihova pravila bila na stetu Srba. A onda kad ta pravila koja su sami doneli idu u srpsku korist oni ih promene tako da budu na nasu stetu. No hvala Bogu Rusija jaca pa cemo se , samo je pitanje vremena pobedom patriotskih snaga u Srbiji i Rusiji sa njima sjediniti u nekom vojnom savezu i pod podrskom Rusije osloboditi sve okupirane delove nase zemlje i sa njih proterati anglosaksonske fasiste i teroriste.
 
besniris:
Licemerje najgore vrste.Amerika je tolko zla nanela Srbima u Bosni da netreba nista da nas cudi ovako cinicna izjava.Sad im je na redu razbijanje RS ,uz pomoc domacih izdajnika.

Dobra stvar u svemu je da u Republici Srpskoj nema izdajnika koji bi pristali na ukidanje Republike Srpske. Sve stranke se zalazu za opstanak RS i tu su svi Srbi kao jedan.

Takodje u Republici Srpskoj nema pete kolone, stranih placenika i domacih izdajnika, nema Kandica, Vuco-a, Biserko, Djindjica. Nasa braca u RS su jedinstvena i ne pristaju ni na sta.

Trebamo se na njih ugledati i ocistiti Srbiju od domaceg sljama isto kako su oni to uradili.
 
Jerry Ropero:
Dobra stvar u svemu je da u Republici Srpskoj nema izdajnika koji bi pristali na ukidanje Republike Srpske. Sve stranke se zalazu za opstanak RS i tu su svi Srbi kao jedan.

Takodje u Republici Srpskoj nema pete kolone, stranih placenika i domacih izdajnika, nema Kandica, Vuco-a, Biserko, Djindjica. Nasa braca u RS su jedinstvena i ne pristaju ni na sta.

Trebamo se na njih ugledati i ocistiti Srbiju od domaceg sljama isto kako su oni to uradili.

Nisam ni mislio na izdajnike u RS vec iz Srbije.Ima ih ovde dosta kojima su puna usta da Srbija netreba da se mesa oko ukidanja RS,kao to boze moramo da gledamo nase interese.Licemerje najgore vrste.
 
USA su lider slobodnog sveta, i demokratije................

LONG LIVE AMERICA...................


.......land of freedom , and a home of brave.............


libertyye9.jpg
 
Kohen:
USA su lider slobodnog sveta, i demokratije................

LONG LIVE AMERICA...................


.......land of freedom , and a home of brave.............


libertyye9.jpg

Аха, убеди у то Ирачане који су осетили благодети америчке демократије.
Гине их дневно 110 у просеку, у Багдаду мртвачнице више не примају мртве, сунити морају да се претварају да су шиити (отоврен је сајт посвећен томе) да би сачували живу главу на контролним пунктовима милиције шиита, шиити кад иду на своје верске празнике ризикују да их стрефи бомба или снајперски хитац... А Буш је прогласио победу још пре две године.
 

Back
Top