MAD SEASON layne-ov supergroup projekat

Bilis against ###

Zainteresovan član
Poruka
212
da li ste cul za mad season?to je supergroup/sto je bend sastavljen od nekoliko vec poznatih muzicara koji su do tada bili afirmisani u svojim grupama i ovde su na nekom otprilike kratkorocnom projektu/slicne grupe su i Temple Of The Dog,A perfect circle pa cak i Audioslave/...Mad Season je takav projekat koji su zapoceli McCready iz pearl jam-a,bubnjar Barret iz Screaming Trees i Baker,basista iz benda Walkabouts..kasnije se prikljucio sjajni Layne Staley iz Alice In Chains.Izdali su samo jedan album Above i to je ******* fenomenalni album koji se sastoji od deset strasno dobrih stvari.Svaka pesma je fascinantna.Na nekim pesmama je ucestvovao i pevac Screaming trees-a/ima bolestan glas/ Mark Lanegan...sve u svemu kultna stvar.
 
jao..da bre..taj deo ubija...a kazi kolko bolestan glas ima Mark inace......el si uzeo nick zbog one skoro-demo-nikad-na-albumu-alice in chains-pesme s bolesnio dobrim /strasno bre/ tekstom?..I drink too much, I smoke too much
I'm a human waste
I buy a lot of cheap alcohol
But I'll tell ya honey, I really hate the taste
I dressed in drag, they call me a fag
But boy, I really don't care
Cause last night I met your girlfriend, sucker
And I hope ya like to share, cause she did
I'm the queen, queen of the rodeo
Queen, queen of the rodeo
 
Heh,uzela....zensko sam....nisam nikad pomislila da ce neko imati pojma zbog chega sam uzela ovaj nick...ali greshi cho`ek 8) Mark ima glas koji bolesno ubija....ST su dobar bend,iako mi malo vuku na PJ stranu grungea,ako strane uopshte postoje...nadam se da si razumeo....Kod pesme Long Gone Day mi se svidja shto je tako spontana,spora i ubitachna......I da,mislim da si malo pogreshio kad davanja naziva ovoj temi,mislim Mad Season nije samo Laynov projekat,on je tu zadnji uskochio....nije fer prema ostalim ljudima koji su pravili taj album....znash vec...
 
e..da tacno je..pa napisao sam gore da je on zadnji uskocio ali negde sam procitao da je on napisao pesme dok je bio na heroin refresh-u..pa zato..izvini za i moje obracanje tebi kao muskarcu/nisam te valjda obezlicio/mnogo lepa rec-obezlicio//..nekako sam pretpostavio da si zensko...cudno..i got the feeling...i tako.hvala for keeping me alive..moju temu...sto i nije nesto toliko bitno..lepse su one ofucane i zapostavljene ili kojom se sporazumeva malo ljudi a ne one mainstream svinjarije..bas kao sto je sad..sve je na svom mestu.
 
QueenOfTheRodeo:
Bilis against,nisi me obezlichio(da,lepa je rech),ali mi je ipak bilo chudno,jer je Queen-kraljica.Nadam se da se ne bi neki mushkarac tako potpisivao...nadam se da bi bio king,ili bi izabrao neki prikladnji naslov pesme :grin: .Naravno je d su lepshe one teme gde ne moze da uskochi svaka budala...
Pa to se valjda misli Queen kao tranvestit. E ja sam napravio omot albuma
Good save the "queen"
Na njemu Jelena Karleusha a iza gay zastava. Ali sam nekako obriso. HeHeHe
 
jedan prijatelj mi dao...sad cu da ti kazem set listu...1. Lifeless Dead
2. River of Deceit
3. I Don't Know Anything
4. Long Gone Day
5. X-Ray Mind
6. All Alone
7. November Hotel
8. Lifeless Dead (from Self Pollution Radio Special)
9. River of Deceit (music video)

moze s neta da se skine..ja sam dosta koncerta s neta skidao..
 

Back
Top