Da li je to silovanje?

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
Vi ste spremni da izađete iz svoje garže, ali vas iznenađuje pojava zanosne plavuše (ili starije gospođe koja da ima sve zube u glavi) na visokim štiklama i mini suknjom, koja kreće ka vama kao da hoće da vas zagrli. Vi se pomerate pomalo unazad, a ona vam kaže "dobro veče komšija, lepa noć" i dalje ide ka vama. Vi ste već kod zida, a ona vas je već sustigla i stavlja vam jednu ruku na rame a drugu na kitu. Vi totalno zbunjeni u trenutku jer je ne poznajete, a ona već trlja i poako vam uzdiše na vratu. Vi neznate kako da odreagujete, ali ona ga vadi iz vaših pantalona i polako ga stavlja usuta i golica jezikom. On hoće da ekspolodira kao i vi, Obuzima vas strah od daljeg dešavanja. Da li je ovo silovanje? Ako nije, kako bi bilo u obrnutoj situaciji, da li bi to bilo silovanje žene.
 
tajson7:
Pa ovo sa silovanjem je jako ozbiljna stvar. Zavisi da li si se opirao i koliko. Jesi li se opirao o haubu ili o zid?
Ma nisam ni stigo da se opirem, bilo je toliko ne svakidašnje, da sam samo osetio neke trnce. I kolenca su mi udarala kao dve klepetuše:))) Valjda od straha kako ženi da objasnim da nisam uspeo da se odbranim, i da sam tri puta svrsio, jedanput uz zid, a dva puta na haubi. Eto, ko bi mi poverovao.
Znači faktor iznenađenja koji se priznaje u svim vojnim strategijama se ne priznaje kod silovanja.
Samo znam da sam ja to uradio nekoj, bilo bi silovanjeeeeeeeee, 5god, robije, jer je ona samo tri puta rekla neeee, nneeee,neeeee, aaahhhh. Da li NE isto što nači i Neenee eee
 
dzordzV76:
Vi ste spremni da izađete iz svoje garže, ali vas iznenađuje pojava zanosne plavuše (ili starije gospođe koja da ima sve zube u glavi) na visokim štiklama i mini suknjom, koja kreće ka vama kao da hoće da vas zagrli. Vi se pomerate pomalo unazad, a ona vam kaže "dobro veče komšija, lepa noć" i dalje ide ka vama. Vi ste već kod zida, a ona vas je već sustigla i stavlja vam jednu ruku na rame a drugu na kitu. Vi totalno zbunjeni u trenutku jer je ne poznajete, a ona već trlja i poako vam uzdiše na vratu. Vi neznate kako da odreagujete, ali ona ga vadi iz vaših pantalona i polako ga stavlja usuta i golica jezikom. On hoće da ekspolodira kao i vi, Obuzima vas strah od daljeg dešavanja. Da li je ovo silovanje? Ako nije, kako bi bilo u obrnutoj situaciji, da li bi to bilo silovanje žene.


Da li je silovanje?Pa bar si ti na sudskoj naucio definiciju silovanja!Znaci,silovanje je polno opstenje koje je izvedeno ili primoravanjem ili iskoriscavanjem za polno opstenje drugog polnog partnera protiv njegove volje!

U ovom tvom tekstu se niko ne protivi ;) ...cini mi se da oboje uzivaju...i u obrnutom slucaju,da je zena ta koja je startovana od strane muskarca na taj nacin...uostalno nije li bas egzoticno imati seks sa nekim koga uopste ne poznajes,posebno da mu/joj ne znas ime... ;) :lol:
 

Back
Top