Arsenal FC

Da li Wenger konacno treba da ode iz Arsenala?


  • Ukupno glasova
    1
  • Anketa je zatvorena .
У животу нисам видео више промашаја на једној утакмици.
gc-furious3.gif
 
Sutra protiv Liverpula, kluba kojeg najviše ne volim. Gledano po formi, neka bude i 1:0 za naš, biću srećan, jer smo i pre meća sa Mančesterom bili kilavi, pa pobedili 1:0.
 
Arsen Wenger odbio da odgovara na pitanja novinara i da izlazi na pres konferencije do daljneg. Resioda bojkotuje stampu i pravila zato sto se nasao na meti FIFE zbog navodnog nesportskog ponasanja na prosloj utakmici. Bezveze. I treba da ih bojkotuje.
Sve mi se vise svidja taj covek. Zamalo da se pobije sa onim menadzerom, a sada bojkotuje stampu :-D
 
Ništa me ne može tako oraspoložiti kao pobeda protiv Liverpula!!!!!!! Ja se nadao 1:0, a ono ispalo 3 komada. Ture je jedan od najboljih svetskih štopera trenutno. Em što je juče mali milion lopti izvukao iz svojih 16 metara, em što je dao gol kao iskusan napadač(i to kroz noge).
 
Opet remi. Strašno. Yebali ih Emirati. Vratite se na Hajberi pre nego što ga sruše. Osim Liverpula ne znam da li je Arsenal nekoga pobedio kod kuće.

@DOSTOJEVSKI

Već smo svi ustanovili da imaš neki mentalni problem. Pre me iskreno i nije zanimalo šta ćeš da pišem na temama o Čelziju ili Juventusu, ali sad moram da reagujem. A što je najgore, prljaš temu Arsenala sa Liverpulom i njegovim navijačima :mad: :mad: :mad:
 
@Alex.L Stvarrno nisam mogla da verujem da jedan stadion moze da bude malerozan. Sada sam se uverila. Nisu ni trebali da odlaze sa Hajberija.
@DOSTOJEVSKI Stvarno prestani da kvaris i prljas coveku prezime. Mislim da se okrece u grobu kakvi sve koriste njegovo prezime. I stvarno mi nije jasno kakve veze Liverpul ima sa Arsenalom. Ako hoces da pises o Liverpulu, otvori temu cak mislim da i ima tema. a i onaj bedan sajt koji reklamiras je smece.
 

Back
Top