Lovac i lovina

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
bas mi pade na pamet ovo pre par sec

da li ste ikada fatali svog voljenog ili svoju voljenu
ono da ona vara ili on a vi cekate da uhvatite na delu

kontam nesto ja za to ne bi imala zivaca ali znam da ovde ima chekarosa puno
 
Ох, Боже, па то је за шпанске серије.....не знам ко би себи могао дозволити да се тако ниско спусти!
 
bobba:
bas mi pade na pamet ovo pre par sec

da li ste ikada fatali svog voljenog ili svoju voljenu
ono da ona vara ili on a vi cekate da uhvatite na delu

kontam nesto ja za to ne bi imala zivaca ali znam da ovde ima chekarosa puno


Jesam ponekad proveravo, samo rutinska kontrola.

Nisam nista nasao.
 
-E ja sam bila u vezi sa jednim deckom tri godine,prevario me je,ali mi je sam rekao,naravno da ga nikad nisam proveravala,pa cak ni posle toga.
Bio mi je malo bezveze osecaj kad mi je rekao,ali vec posle pet minuta...NISTA...kao da mi je rekao da je kupio bombone.....ne uzrujavam se ja nesto oko toga...pa opste poznato je da sto vise nekog sputavas u nekim stvarima ,vise ce to zeleti...ovom mom posle nije bilo zanimljivo da me vara!Vise nismo zajedno,ali iz nekih drugih razloga...ali smo ostali super drugari...eto....
 
sevilja:
-E ja sam bila u vezi sa jednim deckom tri godine,prevario me je,ali mi je sam rekao,naravno da ga nikad nisam proveravala,pa cak ni posle toga.
Bio mi je malo bezveze osecaj kad mi je rekao,ali vec posle pet minuta...NISTA...kao da mi je rekao da je kupio bombone.....ne uzrujavam se ja nesto oko toga...pa opste poznato je da sto vise nekog sputavas u nekim stvarima ,vise ce to zeleti...ovom mom posle nije bilo zanimljivo da me vara!Vise nismo zajedno,ali iz nekih drugih razloga...ali smo ostali super drugari...eto....


Tis bas zahvalna za odrzavanje. :lol: 8-)
 

Back
Top