Savet oko kupovine rezaca

  • Začetnik teme Novajlija
  • Datum pokretanja
Uzmi bilo koji novi model koji je jeftin i ne bacaj pare bez veze. Ionako su danas svi isti osim profesionalnih modela koji se kod nas ionako teško nalaze i koštaju mnogo više od običnih. Za kućne potrebe svaki je OK.
 
LG, Lite-On, Sony, Teac je ono sto ljudi najvise uzimaju i hvale e sada svako ima svog favorita od kako je Teac kupljen pa neproizvodi vise sam svoje uredjaje.koji god od ovih da uzmes bice ti ok.A ako oces hvalitet pre svega onda Plextor, Ricoh, Yamaha mada ove zadnje samo mzoes da nadjes polovne posto vise ne prave cdrw...
 
Odgovorite na temu:
...Plextor, Ricoh, Yamaha mada ove zadnje samo mzoes da nadjes polovne posto vise ne prave cdrw...
Ja sam kupio Yamaha F-1 čim se pojavio (pre dve-tri godine). To je bio stvarno fantastičan pisač i njegovi fazoni sa DiscT@2 sistemom... ali se jednostavno pokvario posle oko godinu i po dana, i više nije hteo ni da piše ni da čita.

A imam HP 12x koji je star sigurno 4 godine i koji radi i dan danas.

Nikad se ne zna...
 
Svi su upravu!
Ali ipak nećeš pogrešiti ako uzmeš nov, ali samo
nov, jer njihova današnja cena je smešna(upoređujući je od pre samo nekoliko godina). Tražio si savet pa sad trpi, čitaj i razmišljaj.
Ja imam Sonyja i CD Teack. Ne prevaziđeni su i ako nećeš pogrešiti sa Asusom koji je takođe u vrhu.
Ako želiš da potrošiš pare kupi- DVDRW, ali Teack
skup je ali dobar, ostalo je boranija. Samo zapamti dobar softver kao Nero 6.0.15 rešiće te problema.
One žalosti što ti drugi predlažu zaboravi i ako
priznajem na tržištu su sada skoro sve kopije.
Drugarski pozdrav i pamet u glavu.
 

Back
Top