svastara protiv LJIS

Bozo:
Ljudi,

sta mislite da neko slucajno izbrise 'Ko je na liniji' ili nedaj boze pomeri u LJIS :))))))
haha klap klap za Božu!

Tamo je i počela ta tema... rekoh ja da oni varaju... em smo im dali pola tema em one zaključane ne brišu 8) em im gazdarica otvorila par udarnih ;) em imaju teme gde se kuca po jedna reč

ma ne fer rezultati skroZZZ :lol:
 
blondi:
®:
blondi:
®:
Daću ja vama s vašim podjelama! :twisted:
:shock: Wer bist du???
Pušti me bogoti s tim njemačkim. Bar da je na enlgiškom... Samo se z-ezam, valjda kao i svi ostali 8)
ma "thanks God" zato smo i tu :lol: nego ... ti biti "New kid on the block" pa sam samo pitala :roll
Pa, blondie, zdravo mi ti bila, kad se već upoznasmo, jesam nekako nov, ali svašta je profiltriralo kroz mene :wink:
 
blondi:
Tamo je i počela ta tema... rekoh ja da oni varaju... em smo im dali pola tema em one zaključane ne brišu 8) em im gazdarica otvorila par udarnih ;) em imaju teme gde se kuca po jedna reč

ma ne fer rezultati skroZZZ :lol:
e gazdinka zbog gore navedenih razloga :arrow: prekomanda na LjiS ...da se oni ne bi bogatili na naš račun :mrgreen:

d1 i za tebe važi isto ! ;)
 
®:
blondi:
®:
blondi:
®:
Daću ja vama s vašim podjelama! :twisted:
:shock: Wer bist du???
Pušti me bogoti s tim njemačkim. Bar da je na enlgiškom... Samo se z-ezam, valjda kao i svi ostali 8)
ma "thanks God" zato smo i tu :lol: nego ... ti biti "New kid on the block" pa sam samo pitala :roll
Pa, blondie, zdravo mi ti bila, kad se već upoznasmo, jesam nekako nov, ali svašta je profirtriralo kroz mene :wink:
bez "e" pliZZ ja sam samo plava nisam pevaljka ;)
 

Back
Top