POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G

G-6

Gost
Verovali ili ne ja neznam sta da radim. Jutros sam otisla od oko 10h od momka na fex. ali za baksuza ili na srecu sam zaboravila jednu knjigu na komodici u dnevnu sobu. Kad sam se vratila oko 11:15 odprilike po knjigu, nisam htela da zvonim da ga budim vec sam usla i cula neke zvuke iz njegove sobe. Vrata su bila malo otvorena i kad sam zvirnula imala sam sta da vidim on sa mojom najboljom drugaricom. U prvi tren sam poludela ali neznam kako sam uspela da se uzdrzim i nastavila sad da gledam. Tako su bili nezni kao sto je uvek da sam se vize uzbudila no ista. Kad su me primetili oboje su bili zgranuti ali valjda po mom licu su me samo uhvatili za ruke i uvukli me u krevet. Bilo je prelepo. posle sam otisla na fax pa kuci. Ali od podneva se nejavljam ni njoj ni njemu. Neznam sta da radim. Jel bio neko ar u slicnoj situaciji?
 
Komentari su vam fantasticni. Iskidoh se od smeha :D
Ako je stvarno istina sto si napisala (a sto ne bi bila, svasta se desava u ovom ludom svetu), mislim da ti nas savet ni ne treba. Uradila si sta vec jesi, nazad nema. Ako ti je najbolja drugarica, zar nisi mogla pretpostaviti da ima sklonosti ka biseksualizmu??? Sto se decka tice, no comment. Ako vam se svidja odrzavajte i dalje takvu grupnu vezu jer posle svega drugo nije ni moguce. Ali prvo se zapitaj jeli sve to normalno. Mozda se u stvari vec stidis svega... Ja bih. Mozda ce tvoja deca jednom saznati sta si sve radila.... Uzas!
 
G-6:
Verovali ili ne ja neznam sta da radim. Jutros sam otisla od oko 10h od momka na fex. ali za baksuza ili na srecu sam zaboravila jednu knjigu na komodici u dnevnu sobu. Kad sam se vratila oko 11:15 odprilike po knjigu, nisam htela da zvonim da ga budim vec sam usla i cula neke zvuke iz njegove sobe. Vrata su bila malo otvorena i kad sam zvirnula imala sam sta da vidim on sa mojom najboljom drugaricom. U prvi tren sam poludela ali neznam kako sam uspela da se uzdrzim i nastavila sad da gledam. Tako su bili nezni kao sto je uvek da sam se vize uzbudila no ista. Kad su me primetili oboje su bili zgranuti ali valjda po mom licu su me samo uhvatili za ruke i uvukli me u krevet. Bilo je prelepo. posle sam otisla na fax pa kuci. Ali od podneva se nejavljam ni njoj ni njemu. Neznam sta da radim.

I?


Ovde nema nista sto se nemoze rijesiti hladnom glavom.
Jedino eventualno moze biti problem povjerenja. Ali to je u krajnjem slucaju lako razumljivo :?
 
G-6:
Verovali ili ne ja neznam sta da radim. Jutros sam otisla od oko 10h od momka na fex. ali za baksuza ili na srecu sam zaboravila jednu knjigu na komodici u dnevnu sobu. Kad sam se vratila oko 11:15 odprilike po knjigu, nisam htela da zvonim da ga budim vec sam usla i cula neke zvuke iz njegove sobe. Vrata su bila malo otvorena i kad sam zvirnula imala sam sta da vidim on sa mojom najboljom drugaricom. U prvi tren sam poludela ali neznam kako sam uspela da se uzdrzim i nastavila sad da gledam. Tako su bili nezni kao sto je uvek da sam se vize uzbudila no ista. Kad su me primetili oboje su bili zgranuti ali valjda po mom licu su me samo uhvatili za ruke i uvukli me u krevet. Bilo je prelepo. posle sam otisla na fax pa kuci. Ali od podneva se nejavljam ni njoj ni njemu. Neznam sta da radim. Jel bio neko ar u slicnoj situaciji?


E, svasta ima da se vidi na ovom forumu! :?
 
sta si ti uopste osecala prema tom paceniku koji zna da uziva ????a i kakva ti je to drugarica ??....a kakva si ti ??? Provaljujem da izmedju vas nisu bas i pre toga bili cisti odnosi....Da se meni to desilo radila bi SAATTTAARRRRAA...VAZA ....CASE..bilo bi KRVAVO !!!!
 

Back
Top