KOTOR II The Sith Lords

Tzar:
Kotor 1 je bolji. :D

Shto se dvojke tice ima suvishe SW filozofskih momenata, ali odlicna igra u svakom slucaju.

Shto se mene tiche, ti SW filozofski trenuci su nachinili igru tako dobrom, tj. jako mi se swidjaju... Mozda je to razlog zashto sam je presho jedno 3-4puta...
Kotor 1 je, bar po prichi, bolji... ali 2 je igriwija, mnogo...
 
bufla:
Meni je kraj glup, ostavili su ga tako zbog III, a gde je trojak GDE?
Rekli su oni odvano da rade na III i od tada ni rec.

Morali su da zavrse igru pre nove godine tako da su je ostavili nezavrsenu.Pa fali ceo jedan scenario gde Exile ide na planetu gde se prave oni roboti ubice i tu je trebalo da nadje onu jedi likutu zivu sto je nalazi mrtvu na korribanu.A izostavljeno je mnogo scena sa kraja,na primer Bao Dur i onaj njegov droid ce se zrtvovati i dici Malachor 5 u vazduh sto objasnjava eksploziju u zadnjem klipu.Atona je trebao da zarobi Sion i da ga unakazi ili ubije a Visas je trebala da se ubije da bi Nihilus nestao jer on i Visas imaju istu vezu kao i exile i Kreia...Takodje se planiralo da zadnja ''kraljica'' ne bude Kreia nago Atris ali i od toga se odustalo.Najzanimljivije je to da se audio i video klipovi za ove scene nalaze na cdu ali ne mogu da se aktiviraju.
 
ozivljavas temu staru 2 godine da bi rekao da je igra dobra :lol:

Pa igra jeste dobra vredi je oziveti :D Drugi deo sam presao i kad sam bio light i dark i sredina.Na najtezem nivou Hard ( ono skroz levo ( valjda)) i nije toliko lako...Prvi deo nisam mogao da predjem zato sto mi izbaci fatal kad odem sa one prve planete (neznam kako se zove jer sam odavno igrao) pa neznam koji je bolji ali bez preterivanja mogu da kazem da je pored jedi academy najbolja star wars igra
 

Back
Top