Ukinut cirkus- Vojvodi dodeljen advokat

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ЛИЧНА КРИВИЧНА ОДГОВОРНОСТ

Члан 7(1) статута Трибунала

Војислав Шешељ је лично кривично одговоран за злочине који се односе на члан 3 и 5 Статута трибунала, који су описани у оптужници, а које је планирао, наредио, подстицао, починио или у чијем планирању, припреми или извршењу помагао или допринео. Коришћењем речи «Починио» у овој оптужници тужитељ нема намеру да сугерише да је оптужени физички починио све злочине за које је лично оптужен. «Починио» који се користи у овој оптужници укључује учествовање Војислава Шешеља у удружењима ради криминалне активности. Коришћењем речи «Подстицање», тужба терети оптуженог Војислава Шешеља да је својим говорима, комуникацијом (Излагањима), делима и/или пропустима допринео при одлучивању починилаца да почине наведене злочине...
 
DellBoy-011:
ТУЖИЛАШТВО ТРИБУНАЛА ПРОТИВ ВОЈИСЛАВА ШЕШЕЉА

ОПТУЖНИЦА

Тужилаштво међународног кривичног Трубунала за бившу Југославију, сходно њиховој надлежности по члану 18 Статута међународног кривичног Трибунала за бившу Југославију ("Статут Трибунала"), оптужује:

ВОЈИСЛАВА ШЕШЕЉА

За злочине против човечности и кршење обичаја и права ратовања, како је наведено испод:
OPTUZNICA

Ja, dolepotopisana drzvaljanka Srbije i Srpkinja po naiconalosti, optuzujem

HASKI TRIUNAL

za zlocine protiv mog naroda, odnosno nagradjivanjem zlocina i zlocinaca, sto se direktno svodi na krsenje medjunarodnog, narodnog i svakog drugog prava, za one koji su misteriozno umrli u njihovom kazamatu, za one koji ce tek...........

8-)
 
untouchable:
ЛИЧНА КРИВИЧНА ОДГОВОРНОСТ

Члан 7(1) статута Трибунала

Војислав Шешељ је лично кривично одговоран за злочине који се односе на члан 3 и 5 Статута трибунала, који су описани у оптужници, а које је планирао, наредио, подстицао, починио или у чијем планирању, припреми или извршењу помагао или допринео. Коришћењем речи «Починио» у овој оптужници тужитељ нема намеру да сугерише да је оптужени физички починио све злочине за које је лично оптужен. «Починио» који се користи у овој оптужници укључује учествовање Војислава Шешеља у удружењима ради криминалне активности. Коришћењем речи «Подстицање», тужба терети оптуженог Војислава Шешеља да је својим говорима, комуникацијом (Излагањима), делима и/или пропустима допринео при одлучивању починилаца да почине наведене злочине...

Bas tako ali to nije optuzba za verbalni delikt ni zapaljivi govor.
 
Plava Bilja:
OPTUZNICA

Ja, dolepotopisana drzvaljanka Srbije i Srpkinja po naiconalosti, optuzujem

HASKI TRIUNAL

za zlocine protiv mog naroda, odnosno nagradjivanjem zlocina i zlocinaca, sto se direktno svodi na krsenje medjunarodnog, narodnog i svakog drugog prava, za one koji su misteriozno umrli u njihovom kazamatu, za one koji ce tek...........

8-)
Još samo da imaš neku silu iza sebe, pa da se neko i zabrine. Oni imaju silu i zato se iživljavaju i ponašaju tako kako se ponašaju. Još uvek mi tu ne možemo ništa, osim da srbujemo po forumima.
 
jomini:
Još samo da imaš neku silu iza sebe, pa da se neko i zabrine. Oni imaju silu i zato se iživljavaju i ponašaju tako kako se ponašaju. Još uvek mi tu ne možemo ništa, osim da srbujemo po forumima.
Ne treba meni sila, ko se sile (maca) laca od nje (njega) i strada.
Srbovanje mozes Ti da zabranis, ali bih volela prvo da mi objasnis kako ja, recimo, SRBUJEM, pa da mirno vecnim snom zaspim :roll:
 
untouchable:
Па ти онда не знаш да читаш.

Коришћењем речи «Подстицање», тужба терети оптуженог Војислава Шешеља да је својим говорима, комуникацијом (Излагањима), делима и/или пропустима допринео при одлучивању починилаца да почине наведене злочине...
 
untouchable:
Војислав Шешељ је лично кривично одговоран... ...укључује учествовање Војислава Шешеља у удружењима ради криминалне активности. Коришћењем речи «Подстицање», тужба терети оптуженог Војислава Шешеља да је својим говорима, комуникацијом (Излагањима), делима и/или пропустима допринео при одлучивању починилаца да почине наведене злочине...

Да, значи ја кажем некоме кога иначе нисам ни видео лично у животу, ајде ти лепо ту и ту, у неко село, побиј тамо неке цивиле, запали пар кућа, а ја ћу уместо тебе да чамим у Хагу... Који дебилизам... Уосталом за распиривање мржње и националне нетрпељивости се не суди у Хагу. Већ само за тешке злочине, убиста из прве руке или по одговорности на основу функције. Али ето, направише изузетак само за Воју...
 
untouchable:

Pa gde pobeže sada?


Коришћењем речи «Подстицање», тужба терети оптуженог Војислава Шешеља да је својим говорима, комуникацијом (Излагањима), делима и/или пропустима допринео при одлучивању починилаца да почине наведене злочине...
 
DellBoy-011:
Pa gde pobeže sada?


Коришћењем речи «Подстицање», тужба терети оптуженог Војислава Шешеља да је својим говорима, комуникацијом (Излагањима), делима и/или пропустима допринео при одлучивању починилаца да почине наведене злочине...
Nesto slicno kao ono kad je Solana dao znak za poletanje prvog bombardera na Srbiju?
Mislim, ima slicnosti :roll:
 
DellBoy-011:
Pa gde pobeže sada?


Коришћењем речи «Подстицање», тужба терети оптуженог Војислава Шешеља да је својим говорима, комуникацијом (Излагањима), делима и/или пропустима допринео при одлучивању починилаца да почине наведене злочине...

И? Доказао сам да је оптжуен за вербални деликт. Шта сад хоћеш, да се иживљавам над вама, после победе у дебати?
 
untouchable:
И? Доказао сам да је оптжуен за вербални деликт. Шта сад хоћеш, да се иживљавам над вама, после победе у дебати?

Ovakve su sve vaše pobede, smešne:lol:
jesi ti pismen bre, njega terete i za konkretna dela!

Коришћењем речи «Подстицање», тужба терети оптуженог Војислава Шешеља да је својим говорима, комуникацијом (Излагањима), делима и/или пропустима допринео при одлучивању починилаца да почине наведене злочине...

To ti je ovo crveno:lol:
 
DellBoy-011:
Ovakve su sve vaše pobede, smešne:lol:
jesi ti pismen bre, njega terete i za konkretna dela!

Коришћењем речи «Подстицање», тужба терети оптуженог Војислава Шешеља да је својим говорима, комуникацијом (Излагањима), делима и/или пропустима допринео при одлучивању починилаца да почине наведене злочине...

To ti je ovo crveno:lol:
Probaj sa drugom bojom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top