Jel idete na Simply red?

ivana bg

Aktivan član
Poruka
1.491
Jednostavno pitanje......Ja jedva cekam koncert, ali nemam s kim da idem.....Od mog drustva ili niko nije cuo za njih ili znaju 2 pesme, pa nece da idu....E, ima da odem makar sama!
Samo nemojte metalci i ostali da mi tu skacete - Ma kakav s.red, sranje.......Postavljam temu za one koji ih vole......Sta ocekujete od koncerta? Omiljena pesma?
 
ja kupio karte,znam da necu zazaliti,ne mogu da iscekam.cena jeste veca ali...nabavio sam dva dvd-a sa njihovim koncertima i ako bude bilo samo 5 % od toga bice loodilo...
pure romantic....
something got me started....
 
MASTERMIND:
pa idi sa ivanom bg ako nemas s' kim,nema ni ona,tako da...
ja ne idem,ne slusam SR,a i nervira me onaj pirgavi :lol:

Master, bas lepo sto mislis na mene, pravo si srce
remybussi.gif
, evo saljem ti kiss, Guru se ponudo da idem sa njim, tako da.....mozda moze i milica......mada su karte u prodaji jos 4 dana.....
 
E, ne mogu da verujem da nece biti dozvoljeno unosenje fotoap. i kamera! A ja se tako radovala sto cu imati live snimak Stars.......a jel ima neko ideju kako da prosvercujem aparat? a mozda samo baterije vade, pa cu rezervne da ustekujem negde.......aaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
brus, ves, patike......sve sam vec razmotrila.........ali sta ako imaju neki uredjaj za to? :sad: :sad: i koja im j to fora da mogu da prodju mobilni sa kamericom.....e, jos kad bi moja kamera na tel. mogla snmiti bilo sta...... :evil:
 

Back
Top