Izvidjaci

RoyCarrollsFan

Početnik
Poruka
41
Pa posto nista nisam uspeo da nadjem o izvidjacima na forumu otvorio sam novi topic :-D

Pa dobro, ove godine je odrzan nacionalni jamboree u Nisu sto znaju svi izvidjaci. Bilo je mnogo izvidjaca iz Srbije, a bilo ih je i iz Engleske, Walesa, Scotske, Francuske, Slovenije, Kanade itd.

Svi koji su bili mogu da postavljaju svoje utiske ovde... ;-)
 
:) 8) :-) :shock:
Nekad bilo pa se spominjalo. Davna lepa vremena .Smotre ,tabori , plovidbe ,

Koliko znam malo je odreda ostalo . Teska vremena . Koje prijavljen za kontigent za Jambori. ?

Kad naucim da prikopcam ovoj poruci sliku onda cu da prilozim jednu sa TID-a iz davne 1976 god .


Inace vise odogadjajima u organizaciji imate na sajtu odreda France Preserna iz Beograda.

:twisted: :oops: :?: 8)
 
RoyCarrollsFan:
Pa posto nista nisam uspeo da nadjem o izvidjacima na forumu otvorio sam novi topic :-D

Pa dobro, ove godine je odrzan nacionalni jamboree u Nisu sto znaju svi izvidjaci. Bilo je mnogo izvidjaca iz Srbije, a bilo ih je i iz Engleske, Walesa, Scotske, Francuske, Slovenije, Kanade itd.

Svi koji su bili mogu da postavljaju svoje utiske ovde... ;-)


Saljem ti jednu sliku sa plovidbe Drina -Sava -Dunav
 
J amogu da kazem da je meni na Smotri bilo extra!
Naravno da moze bolje, ali zashto kukati... Gledajmo pozitivnu stranu...
Gomila ljudi, super druzenje i ona luda zbunljiva Micina kocka... :)
Ne bih mogla da se zamislim bez toga...
Kiss
 
Svako ima pravo na svoje misljenje . Sogurno da je bilo lepo druziti se . A koliko je na smotri prikazano izvidjackih znanja i vestina .

da li se sve sastoji samo u djduskanju i muzici . Ili treba sprovoditi i program SIS-a ????????
 

Back
Top