CRACKER - Dr.Edward "Fitz" Fitzgerald - ROBBIE COLTRANE

Angelique

Početnik
Poruka
12
Jer gledao neko krimi TV seriju CRACKER sa inspektorom Fitzom (korpulentni policijski psiholog) glumi ga Robbie Coltrane.

Poslednje sto pamtim je da se davala 2001 ili 2002 na nekom od standardnih kanala u Bg jer je to bilo neposredno pre uvodjenja kablovske televizije.

Znam da je bila odlicna serija. Snimljeno je nekoliko ciklusa a za sve ove godine ni na jednom od kanala da uhvatim reprizu.

Ako se neko seca molim pomoc da lociram koja ga je TV stanica prikazivala da znam koga da smaram da je repriziraju jer ja nikako ne mogu da se setim... A usput bi naravno mogli i da procaskamo na ovu temu...
 
Hvala na odgovoru.
I ja bih rekla da je verlo verovatno da se radilo o TV Politika ali sada kada se ona gasi nema sanse da ih cimam za to.
Videcu da pisem B92 - oni ionako daju milion serija a obavezno imaju neku u tom fazonu. Jedna vise ili manje u danu nece ni primetiti.
Kako sam videla na
http://www.crackertv.co.uk/index.htm
snimljen je nastavak serije i treci ciklus je najavljen za ovu jesen u Engleskoj a za sledecu godinu i snimanje cetvrtog. Mozda neko ipak budei imao sluha da nam ponovo prikaze tu odlicnu seriju.
Imala je dosta sarma i na vrlo neobican nacin je uklapala koliko se secam njegov privatan i poslovan zivot da ponekad u nekoj seriji nisam bas mogla da ocenim sta je bilo dominantnije - slucaj u policiji ili njegovi zivotni problemi...
 
Angelique:
Hvala na odgovoru.
I ja bih rekla da je verlo verovatno da se radilo o TV Politika ali sada kada se ona gasi nema sanse da ih cimam za to.
Videcu da pisem B92 - oni ionako daju milion serija a obavezno imaju neku u tom fazonu. Jedna vise ili manje u danu nece ni primetiti.
Kako sam videla na
http://www.crackertv.co.uk/index.htm
snimljen je nastavak serije i treci ciklus je najavljen za ovu jesen u Engleskoj a za sledecu godinu i snimanje cetvrtog. Mozda neko ipak budei imao sluha da nam ponovo prikaze tu odlicnu seriju.
Imala je dosta sarma i na vrlo neobican nacin je uklapala koliko se secam njegov privatan i poslovan zivot da ponekad u nekoj seriji nisam bas mogla da ocenim sta je bilo dominantnije - slucaj u policiji ili njegovi zivotni problemi...
SERIJA MI JE FENOMENALNA IMAM CELU SERIJU NA DVDevima!
 

Back
Top