Crni Gruja

Slazem se u vezi Boleta.A i gazda Djole je mrak;-)Ma svi su super:-)
I ja mislim da je Sergej bolje odigrao Gruju.On nekako uverljiviji kao "pokvareni trgovac svinjama"nego Jezdic,ali i ovaj ima neki svoj smek;-)
Inace,imam 2. sezonu na DVD-ju
 
Imam i ja 2 sezone na dvd,al bolja mi je prva :) Gazda ***** je lik :-D Po meni je najbolja epizoda sa vesticom Druzilom :-D A sto se tice Sergeja i Jezde...Sergeja nema sanse niko da prevazidje :-D
 
prvo mi se cinilo da sergejev govor nije adekvatan za to vreme
suvise isfoliran
ali vec od druge epizode ga obozavam
a ceda velja je strava, marinku surer stoji duga kosa i stajling 19. veka
ma serija je za pamcenje



hej, foreverangel, nikada nisam razumela otkud toliko nasilja u ljudima pa stavljaju takve avatare
nije moj problem
svako ima pravo da misli kako hoce
nema ljutis
 
Drugi serijal gledam svaki dan... prvi smo štosam ufatio na teveu...
Kandamise činida u drugom serijalu nisu imali inspiracije... pa sve radili na silu... almie do mydiju... ai po nekom mom viđenju... Nenadje bolje odradio poso... Sergej je nekako suviše moderan za srpskoga seljaka...
 
Al jedna od najzescih provala ... Bole : Gazda je otisho u natpolovnu ,smrdljivu legiju gde se Shvaba bori protiv Nemca" (tako nesto)

Ili kao .... " Isprobavali smo jednu posebnu TATIKITU"

hahahahah

A ono kad je Gruja rekao "Onaj Bole Nepriznati sin VEPRA I TARABE hoce da se zeni "

hahahahaha

Koliko provala imaaaaaaaaaaaa...................

Gruja"Koja je prva vest a koja druga"
Bole"Prva je da turci prave neki spisak..."
GRUJA"A dalje"
Bole"Dalje je to......Da ce izgleda svi da najebemo"

hahahahahahahah
 
Nadam se da ce snimiti taj film,bas bi bilo super;-)
Bole:"Gazda Djoko,dozvolite da se povucem." :oops: :lol: :lol:
irenavanessa:
prvo mi se cinilo da sergejev govor nije adekvatan za to vreme
suvise isfoliran
ali vec od druge epizode ga obozavam
a ceda velja je strava, marinku surer stoji duga kosa i stajling 19. veka
ma serija je za pamcenje



hej, foreverangel, nikada nisam razumela otkud toliko nasilja u ljudima pa stavljaju takve avatare
nije moj problem
svako ima pravo da misli kako hoce
nema ljutis
Ma to sam stavila slucajno.Uskoro cu da ga promenim.I uopste nisam nasilna,pravi sam andjeo ;)
 
Stara tema, ali imao sam nesreću da već dva puta budem kod komšija kada se emituje ova serija na Foksu i ne znam da li sam video nešto dosadnije, besmislenije i manje smešno u životu. Mislio sam da je Pavić dno-dna, ali...

Davno sam gledao The Black Adder (Blackadder), pa se više i ne sećam da li mi je bila smešna (verovatno ne previše čim se ničega ne sećam), ali naša imitacija je očajna.

Paviću, vrati se! Sve ti je oprošteno!
 
Poslednja izmena:
Stara tema, ali imao sam nesreću da već dva puta budem kod komšija kada se emituje ova serija na Foksu i ne znam da li sam video nešto dosadnije, besmislenije i manje smešno u životu. Mislio sam da je Pavić dno-dna, ali...

Davno sam gledao The Black Adder (Blackadder), pa se više i ne sećam da li mi je bila smešna (verovatno ne previše čim se ničega ne sećam), ali naša imitacija je očajna.

Paviću, vrati se! Sve ti je oprošteno!

ne, ne...tebi je oprosteno...
 

Back
Top