zasto se devojke udavaju?zaaaaaaaastooo,bre?

  • Začetnik teme ja i vi svi
  • Datum pokretanja
vila_raviojla:
vanjaa:
ja i vi svi:
[/u][/b][/i]Zasto se zene udavaju?


DA BI POBEGLE OD NENORMALNIH MUSKARACA!


A sta ,kao, ovi za koje se udaju su normalni????

Mislim , al ti je razlog za brak :)))



PA, DEVOJKO, VEROVATNO SE NIKADA NEBIH UDALA ZA NENORMALNOG (PIJANICU, KOCKARA...)

PO TEBI JE TO NORMALNO!

U SUSTINI TE RZUMEM...IMA NAS RAZNIH
 
vanjaa:
vila_raviojla:
vanjaa:
ja i vi svi:
[/u][/b][/i]Zasto se zene udavaju?


DA BI POBEGLE OD NENORMALNIH MUSKARACA!


A sta ,kao, ovi za koje se udaju su normalni????

Mislim , al ti je razlog za brak :)))



PA, DEVOJKO, VEROVATNO SE NIKADA NEBIH UDALA ZA NENORMALNOG (PIJANICU, KOCKARA...)

PO TEBI JE TO NORMALNO!

U SUSTINI TE RZUMEM...IMA NAS RAZNIH



Pa draga Vanjaa , jel umes ti da citas???
NORMALNO je da treba da se udas za NORMALNOG muskarca ali to nije razlog za brak .
Mislim po tebi ispada da se devojke udaju samo zato da bi pobegle od NENORMALNIH muskaraca a ne zato sto su nasle coveka svog zivota i tako to .


PS ja jesam srecno udata za prvenstveno dobrog i pazljivog coveka.
Nemas razloga da vredjas a svoje frustracije leci na nekom drugom mestu. Treba prvo da naucis da zivis sama sa sobom a brak je stvar koju gradi dvoje ljudi a ne utociste za nesigurne devojke .

I jos jedna stvar , nisu svi muskarci NORMALNI pa se i oni ozene zar ne ? Krajnje je bezveze ta tvoja podela na NORMALNE i NENORMALNE.
 
pa uglavnom se udaju iz pogresnih razloga, tipa : vrememi je , necu da ostanem babadevojká, svi se udaju pa moram ija to je kao neki narodni obicaj, necu da me svi pitaju sto se nisam udala, roditelji to ocekuju od mene.... i slicno.
zato sam u zivotu srela uzasno puno udatih zena koje su kopale rukama i nogama da se udaju a posle samo 2, 3 godine braka te ogorceno savetuju: nemoj to da radis , nisi luda, zivi dok mozes, nemoj da se zajebes i slicno. jako malo zena , a ima ih, sam srela i stvarno sam im na neki nacin zavidela na zaista sretnom braku, mislim one deluju srecno i to se ne moze folirati.
 
Mene muci , moglo bi se reci, suprotan problem.

Kako ostati neudata u dugogodisnjoj vezi?

Godinama vec odolevam.
Najteze je objasniti najblizima, pa i partneru. On jos uvek pokusava da shvati kakva sam ja to zena kad posle 5 godina skladnog zajednickog zivota necu da se udam. Ja jednostavno ne nalazim ni jedan pravi razlog za to.

Mozda je razlog dosada?!
 
Zaista si postavila pitanje na koje je tesko odgovoriti!Svi mi tragamo za necim savrsenim, a to ne postoji!Uvijek neko voli manje, a neko vise, to je sigurno!! Zasto se udaju??? Da pobijegnu iz sela, da pobijegnu od siromasnih roditelja......., ko ce znati! Ona sto se udaje sigurno ima razloga za to, a tako i mi! Dok se god ne udamo, necemo znati zasto, kako, gdje ........
 
radi blagoslova crkve i/ili pravne države....za sve ono što može jedan par napraviti, treba imati taj neki "sertifikat".
On ima dobrih i loših strana, mada su loše strane - iracionalne. Zato se od udaje bega, bega, bega....dok te neko ne pritisne :lol: Pa čak i onda. I to u onoj meri u kojoj si iracionalna (podrazumeva se da su razlozi - ljubavni i čovečanski i komunikacijkski, i nežni i pažljivi i romantični i preduzimljivi i hrabri...).
 

Back
Top