Pitanje za ginekologa

  • Začetnik teme Zabrinuta
  • Datum pokretanja
baby time, po lh hormonu
meni uvek negativan, samo bleda test crta ....

a danas se sjebah, popila diklofenak duo na nagovor, ukocila mi se ledja
pa tek posle procitala da se ne preporucuje trudnicama i onim akoji planiraju trudnocu :(
bas sam kreten, tesi me samo sto mi je do juce bio negativan test ovulacije pa valjda , radim svaki drugi dan- skupo mi da radim svaki dan a kaze ako je pozitivan da ce ovulacija biti tek za 24-48h
lekovi prvih mesec dana nemaju veze sa trudnocom dok ti ne izostane ciklus, ja pricala sa drugraricom koja je doktorka reko skidam se sa bromazepama itd.... ona kaze slobodno uzimaj dokle god ti ne izostane ciklus mozes da radis sta hoces.... Ja sam ovih dana na kafetinima i naravno da pijem i do 5 raptena dnevno kada dobijem.... jer me toliko boli stomak.... sta da radis kada te glava boli ili imas zesci stres ili, ili.... a nisi trudan nego tek planiras... doduse ja sam tabletoman i pijem lekice kao bombonice.... :)
 
ne verujem- ti prva kazes da je dobar mejbi bejbi,
ostali kazu da je prevara, da nema veze sa hormonima :eek:

Не знам на ком принципу ради. Али да је превара тих размера, одавно би било јавно алармирано.
Морам да нађем механизам дејства па ти јавим конкретно мишљење.
 
Maybe baby funkcioniše na principu detekovanja povećane količine soli u pljuvačci koja opet raste pod uticajem većeg lučenja estrogena (a to se dešava u plodnim danima).

Dakle lažan rezultat se jako lako može dobiti, jer povećana koncentracija soli može da nastane pod uticajem raznih faktora.
Ja sam ga koristila dva tri meseca. U jednom mesecu mi je gotovo 10 dana pokazivao plodne dane što je opet nemoguće.

LH trakice su mnogo pouzdanije jer mere direktno prisustvo luteinizirajućeg hormona koji naglo skače pred ovulaciju.

Moj zaključak: pri idealnim uslovim (ako se otklone svi ostali faktori koji mogu dati lažan rezultat), maybe baby može da funkcioniše dobro.

ne znam ....
 
Maybe baby funkcioniše na principu detekovanja povećane količine soli u pljuvačci koja opet raste pod uticajem većeg lučenja estrogena (a to se dešava u plodnim danima).

Dakle lažan rezultat se jako lako može dobiti, jer povećana koncentracija soli može da nastane pod uticajem raznih faktora.
Ja sam ga koristila dva tri meseca. U jednom mesecu mi je gotovo 10 dana pokazivao plodne dane što je opet nemoguće.

LH trakice su mnogo pouzdanije jer mere direktno prisustvo luteinizirajućeg hormona koji naglo skače pred ovulaciju.

Moj zaključak: pri idealnim uslovim (ako se otklone svi ostali faktori koji mogu dati lažan rezultat), maybe baby može da funkcioniše dobro.

У упутству Мејеби-бејби справице лепо пише да се ради искључиво ујутру пре прања зуба.
Мој пријатељица га користи и даје јој врло реалне вредности.

Ето, само треба прочитати упутство пажљиво. ;)
 
Bila sam kod ginekologa na redovan pregled koji mi je nakon kolposkopije rekao da imam nesto kao ranicu,medjutim meni je nejasno ono sto pise u rezultatu pa vas molim da mi razjasnite,inace ovo je kolposkopski nalaz~Okorificijuma reepitelizacija sa slikom AW polja na 6h mozaika na5h i siler negativnim poljem na prednjoj usni.Unapred hvala
 
Sta znaci dijagnoza ginekologa St. post Mtg. Nije mi nista objasnila a i na netu ne mogu nista da nadjem. Tada mi je na UZ nadjena mala cista velicine 15x18mm. Posle toga su usledili svi ovi moji problemi sa mokrenjem i ja juce (vec iz ocaja sto moji problemi sa mokrenjem traju 3 meseca) skapiram da bi mozda trebalo da odem na ginekoloski UZ. Sutra cu da zakazem pregled kog private gin po preporuci.
 
Sta znaci dijagnoza ginekologa St. post Mtg. Nije mi nista objasnila a i na netu ne mogu nista da nadjem. Tada mi je na UZ nadjena mala cista velicine 15x18mm. Posle toga su usledili svi ovi moji problemi sa mokrenjem i ja juce (vec iz ocaja sto moji problemi sa mokrenjem traju 3 meseca) skapiram da bi mozda trebalo da odem na ginekoloski UZ. Sutra cu da zakazem pregled kog private gin po preporuci.
Status post Metrorrhagia. ;)Тј. написала је да си имала неко крварење ван менструације. :) Дакле, нешто што већ највероватније знаш тј. била си сведок истог. :lol:
 
Bila sam kod ginekologa na redovan pregled koji mi je nakon kolposkopije rekao da imam nesto kao ranicu,medjutim meni je nejasno ono sto pise u rezultatu pa vas molim da mi razjasnite,inace ovo je kolposkopski nalaz~Okorificijuma reepitelizacija sa slikom AW polja na 6h mozaika na5h i siler negativnim poljem na prednjoj usni.Unapred hvala
Опис промена епитела на грлићу. Не могу ти појаснити буквално јер захтева медицинско знање. У сваком случају ништа алармантно нити претерано озбиљно. ;) Претпостављам да ти је рекао да мора да се прати?
 
Status post Metrorrhagia. ;)Тј. написала је да си имала неко крварење ван менструације. :) Дакле, нешто што већ највероватније знаш тј. била си сведок истог. :lol:

Bas mi je lepo napisala... nema veze, zakazacu kod nekog drugog ginekologa pregleda i idem sutra kod urologa, posle nedelju dana nema poboljsanja uz tone vode i uvinog caja....
 

Back
Top